Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bebişim tebrik ederim
bak gördünmü ne kadar kolaymış.çok çok geçmiş olsun.a.s.
mutluluklar :enbuyukkk:

Füsuncum sen varya çok tatlı bir insansın Allah senden razı olsun senin bana çok desteğin oldu dualarım seninlede ayrıca :1hug: dediğin gibi hiçbişey yokmuş kırmızıyı eşim gösteriyo tabi ben şok hali :))) hala inanamadım olduğuna hiçbişey hissetmedim ya bu kadar söylüyorum canım ya çok sağol.:1rolleyes:

canım benim o senin tatlılığın.opuyorumnanaktan
burada herkes sağolsun bana çok yardımcı oldu.ne kadar zor olduğunu biliyorum o yüzdende elimden gelen desteği benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara vermeye çalışıyorum.
bunu atlattınya inanıyorum gerisi çok kolay olacak :lepi:

Sabah Ece 111 ile ilgili güzel birşeyler yazdım. Sayfada gözüktü . interneti kapadım. Şimdi yenden interneti açıp siteye girdim. Yazdığım mesajları tıkladım. Zaten sadece bu vajinusumus konusuna giriyorum bu sitede tek topiğim bu. Enson yazdığım mesajdan giriyordum ben bu bölüme. Bir baktım sabah yazdığım mesaj silinmiş sayfa yok ortada. Oysa yazı onaylanıp yukarıya çıkmıştı. Nasıl olur ? Sizde de aynı durum oldumu?

Canım valla o kadar aleti alana kadar p... alsaymışsın doğal yolla bebeğin olurmuş zaten...

Venüsten sana da ayrıca tşk ederim umudumun gittiği bir anda elimi tuttuğun için Allah razı olsun senden tabi hala şoktayım inanamıyorum uyuyamadım baksanıza

Canım benim daha dün egzersizlerden yakınıyordun bak gördünmü azmedince nasıl oluverdi...bizler hep yanınızdayız sürekli uğrayamasakta vakit buldukça elimizden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyoruz...siz yeterki takıldığınız yerleri yazın mutlaka birileri çıkıp yol gösterecektir...walla çok sevindim bu mutluluğu herkese yaşatsın rabbim....

ece ve diğer arkadaşlar için çok üzüldüm...konunun ne olduğunu tam anlayamadım ama kısa zamanda çözümlenmesini diliyorum... ece sağolsun benim gelemediğim zamanlarda listeyi çekip çevirmişti...inşallah en kısa zamanda yine aramızda olurlar....

herkese selam ayrıca gecmıs bayramınız mubarek olsun kızlar.. malum bayramdı gıremedım hiç nete.denemede yapamadık en son 8 ınde yapmıstım cok bosladım cook neyse inşallah adet olmazsam bu aksam deneme yapmayı planlıorum bana sans dıleyınde artık denemeden ileri gıtsın ilişkimiz...

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar başardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmm
çoook şükür bin şükür yaa bitti o kadar mutluyum ki Allah kimseye vermesin darısı bütün vajililerin başına herkese tsklerrrr Allah razı olsun yardımcı olanlardan:)))))))))))))))))

bizim kızlarınn girememsine bilmiyorum ne oldu ama bizz o insanların sayesin de bişeylerii yendikk eğer biras da mutluysak onların sayesinde bizimle bıkmadan usanmadan ilgilendilerr ben ce olayınn öle olmasıı hiçç adill değill sorun her nese çözülsünn....

tebrik ederim canım...başaranlar çifter çifter geliyor maşallah kaydirigubbakcemile5

Maşallah ne güzel bir gün böyleee,,,başaren başarana,inşlhh hergün böyle güzel haberler gelirr

tebrik ederimmm canımm,,,mutluluklarrra.s.

canım tebrikler mutluluğun daim olsun :hooray:
maşallah ya ne güzel haberler veriyorusunuz.darısı bu sıkıntıyı çeken diğer arkadaşların başına.zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…