Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ece ,helpless,aslican kapsama dışına alınmış.peki neden?herne olduysa bilmiyorum ama burada onların yardımına ihtiyacımız var.lütfen düzeltilsin ya

Sana katılıyorum,canım.Mona_roza da kapsama alanında görünüyor,onuda baya bir zamandır göremiyoduk ama bu arkadaşların bize çok yardımları oluyordu.Hepsine çok teşekkür ediyorum :1hug:

eğer bu mesajları yönetim duyuyorsa neden ihtiyacımız olan insanları siteden banlıyolar lütfen düzeltilmesini rica ediyorum.

arkadaslarım burayı keşfedıp okudugum gunden beri yazdklarınız aklıma çok yattı...benı çok telkın ettı dun gece dusumu aldıkdan sonra ayna aldım karsıma ınanın vajınamın daha delıgını bıle görememıştım bugune kadar artık kendımı nasıl bır kasıorsam ama dedım sorun zar da degılmış kesınlıkle ben bu kasları yönetemeyınce acıyor demek böle dıye dıye vazalın aldım parmagıma öncceden oraya elımı dokundurunca bıle zıplıyordum sonra dusune dusune baya bır gevsedım...

ben gevsedıkce orda bır delık açılmaya basladı ayyy öle bır sasırdım kı çektım ıkı yandan esımı cagırdım dedım bak sonunda delıgı gördum:)

acaba parmagımın ucunu soksam bozulurmu bekaretım ama burda bır arkadasımın o kadarcıkdan bozulmayacagını söledı ben yınede esımı uyardım bozulursa falan bana kızma ben bunu yapmak zorundayım dıye...

ılk bıraz mızmızlandı olmaz öle dedı ben yapayım dedı ama o yaklaşırsa yıne gerılmekden korktum ben bunu bır kere yaparsam beynım artık acımıycak kelımesıne ınanması gerekıyor dedım parmagımın ucuna vazalın aldım ve ılk bogumuna kadar olmasada bıraz soktum....

yanı kendıme ınanamadım hiç de acımadı o an sonra yıne kendımı kastım ve anladım kasınca panık yapnca acıyor...

kasmassam acılıyor rahatlıo tabı çok heyecanlandım 1-2 defa denedım ve bugunluk yeter dedım kendıme yanı o kadar rahatlamışken aksı bırsey olmasından korktum ...

hersey beyınde bıtıyomuş evet egzersızlerı bılmıyorum ve bana bunla ılgılı örnekler verırsenız çok memnun olurum...

çişimi yaparken tutup tutup bırakıyorum şimdılık yaptıgım tek egzersız bu baska neler yapabılırım yardımcı olurmusunuz..

bunla ılgılı bır suru sey var ama 2000 sayfa içinden dolaşıp bulmam ımkansız:S

sımdıden tsk dıyorum burdakı herkeze....

Hayatım tabiki bişey yok hiçbirimiz ilişkiden ölmedik :)
Nasıl oldu canım?

bugün kendimi hazır hissettim olsun dedim eşime oda inanmıyodu bana zaten ben görmeden inanmam diyodu zavallım 2.5 ay bekledi zaten neyse önce emla sürdüm sonra kayganlaştırıcı ben üstte olduğum eşim hafif oturduğu zaman sadece ufak bir baskı vardı anlamadım bile kırmızıyı görünce eşim evet evet başardın dedi tabi ben sevinçle şoka girdim halada kendimde değilim inan sanada çok tşk ederim canım benim desteğin için

Rica ederim canım bunun için burdayım. Çok sevindim senin adına yaa...
Seninki gene 2.5 ay beklemiş benimki 1 yıl 9 ay bekledi :)

valla bravo dıyorum ne guzel ya bende esımde o sevıncı gormek ıstıyorum kım bılır nasıl bı duygu yogunlugu yasanmıstır. emleyı ben bı kere surmustum cok yakıyo ya bıde benımkı cok zor uyusuyo sızlerın uyusma ne kadar suruyo. bıde esım temas edınce onunkıde uyusmustu bı keresınde. oooof ya ben hazır olsam o hazır degıl o hazır ben degılım nasıl olacak kı boyle. yazılarınızı cogunlukla sessızce okuyorum pek yorum yapmıyorum

ben 2.5 aylık evliyim ama hırs ettim zamanı çalmak istemedim ne kadar ertelersek o kadar uzuyo du çünkü sizlerin sayesinde azim ettim ve yeni evliyken başarmak istedim çok geç olmadan ya gerçekten çok sağolun ya

iyiki bu siteyi buldum valla sizlerin sayesinde doktora falan da gitmedim biliyosun Allah hepinizden razı olsun dualarım sizinle.

Dua etmen benim için en güzel şey...
Ben de çok şükür doktora gitmedim o kadar para harcamadım ama evliliğimiz en güzel günleri zehir oldu...
Buna da şükür daha uzun yıllar yenemeyenler var, biz şanslıyız...

emlanın bende etkisi 2 dak sonra uyuşma oluyo canım dediğin gibi ben hazır olduğumda eşim olmuyodu artık bende sıkılmıştım ama yaptığın zaman eşindeki mutluluğu bir gör derim sana inşallah sizlerde başarırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…