Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar malum ben vajiliyken hamile kaldım yarında ilk kez doktora gidicez bulantılarım basladı tadım tuzum yok o yüzden hamilelik kısmına geçicem bundan sonra burada değilim çok üzgünüm tam vajiyi çözmek üzereydik inş herkes vajiyi bir an önce yensin

canım hiç öyle olumsuz düşünme...evlilikte olur bazen böyle şeyler kimsenin evliliği dört dörtlük deildir ama aşılamayacak hiç bir engelde yoktur biliyorum bütün yük bizde ama bi süreliğine evliliğimizi sırtımızda taşıyacağız... sonuçta sen eşini seviyorsun oda seni seviyordur eminim...anlamadım çocuğunuz mu var ? vajilimiydin ?

3 ay kardeş gibi yaşadık biz.allah yoluna bi anda oldu ve kısa zaman sonrada hamile kaldım.şimdi 1 yaşında oğlum var.:)))

arkadaşlar malum ben vajiliyken hamile kaldım yarında ilk kez doktora gidicez bulantılarım basladı tadım tuzum yok o yüzden hamilelik kısmına geçicem bundan sonra burada değilim çok üzgünüm tam vajiyi çözmek üzereydik inş herkes vajiyi bir an önce yensin

Keşke dikkatli olsaydın önce vajiyi yenip sonra hamile kalsaydın...
Hamile kaldın diye vajiyi boşlama bence...
Hamilelik bölümünde takılman buraya da uğramana engel değil...

arkadaşlar bunun güzellikle ne alakası var.siz hiç ilkokul mezunu vajili gördünüz mü? hayır... zaten bu kadar sorumluluk insanı vajili yapıyor. yüzde doksan üniversite mezunu..Allah insanın kaderini güzel eylesin inşallah tüm vajililer kurtulur..

Zaten bende bunu anlatmaya çalıştım Juliana ya.. Siz benim ne demek istediğimi tam olarak anlama mışsınız. Arkadaş çok güzel ve kültürlü olduğundan ama vajinusmus olduğundan bahsedince bende dedim ki ; konunun bunlarla alakası yok, bende güzelim kültürlüyüm ama vajinusmus ayr ı bir olay, hiç alakası yok sahip olduklarımızla..

Arkadaşlar,

Bugün itibariyle üzülerek foruma veda ediyorum. Nedeni de maalesef forum yöneticileirnden KAzen in kişisel hırs ve görevini kötüye kullanmasıdır. Forumdan sadeec düzenlediği yardim kampanyasında "ilgili yere yardimlari göndereceğinizi nereden bilebiliriz?" diye sru sorduğum için önce beni bir güzel tersledi ve bir baktım ki bir anda forudman atılmışım. Ne forum kurallarına aykırı bir şey yaptım ne de kimseye saygısızlık yaptım.

İnsanların 10 lira için birbirini öldürdüğü bir dünyada hiç tanimadiğim bir insana sorduğum gayet normal bir soruyu kendisine hırsız dedim zannederek ruhi bir acizlik içine girmiş bir de üzerine yapmaya hakkı olmadığı şekilde beni forumdan uzaklaştırmıştır. Ve hatta kendi yazdığı mesajları ve benim yazdığım mesajları da silmiştir. Yazıklar olsun diyorum.

Ben hepinize ulaşicam.

Buraya girmek bana alişkanlık haine gelmişti. Birilerine yardimim dokunduğunu bilmek benim için çok anlamlıydı. Umarım bütün vajililer bir gün mutlu sona ulaşır. Hakkinizi helal edin.

Ben ece111 bu arada. nikimi yazmayı unutmuşum

Aaa nasıl yani yaaa...? :uhm: Geçmiş sayfalara baktımda tesadüfen aslıcan 07 de kapsama alanı dışında görünüyor,onuda mı uzaklaştırdılar yoksa..?Çok üzüldüm yaa.Sen yine ulaşırsın bize,bir şekilde.Herşey için teşekkürler,sen hakkını helal et asıl. :1hug:

Oncelikle beni tanimadigi belli ! Tum sorulari ve yanitlarim asagidadir. Kendiside yarismaya katilmis asagidaki sorusunda kotu niyet bariz ortada. Sonrasinda ozel mesajla oy istedigini gorunce sebebini anladim. Kimse kimseyi boyle zan altinda birakamaz.

Konu ise : http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...rumu-bitirdi-skandal-serisi-devam-ediyor.html ilk mesajda notumu goruyorsunuz.

ve ayrica biz nerden bilicez bunlarin darülacezeye bağişlandiğini ?

Darülaceze kelimesini okuyupta sonrasini nasil okumuyorsunuz anlayabilmis degilim ?

Kusura bakmayin ama eksi repi verdim ....

pardon da neden tersliyorsunuz herşeyi kelimesi kelimesine okumak zorunda değilim bu bir ikincisi de ben sizi tanımıyorum dolayısıyla sormak en doğal hakkim. Soru sorulmiycak koyun gibi kafa sallanacaksa site duyurusuna ekleyin de ona göre konuşalim. Yardim diyorsunuz yazanlari tersliyorsunuz çok ilginç

toplamda 7-8 kelimeden olusan bir cumlenin basini okuyupta sonunu okumuyorsaniz(!) ben bunda iyiniyet aramam.

Yarismaya katilmissin sıkıntının ne oldugu belli oldu ...

Kazanilan 3.000 TL (toplamda 12.000 TL oldu) Darülaceze icin harcanacak

mesajimi buraya kadar okuyor...

belgelenip buradan sizlerle paylasilacaktir.

lakin bu kismi gorememis.

Kazanilan 3.000 TL (toplamda 12.000 TL oldu) Darülaceze icin harcanacak ve belgelenip buradan sizlerle paylasilacaktir.

Aaa nasıl yani yaaa...? :uhm: Geçmiş sayfalara baktımda tesadüfen aslıcan 07 de kapsama alanı dışında görünüyor,onuda mı uzaklaştırdılar yoksa..?Çok üzüldüm yaa.Sen yine ulaşırsın bize,bir şekilde.Herşey için teşekkürler,sen hakkını helal et asıl. :1hug:

Evet aynen hersey icin tesekkurler,,,sen hakkini helal et asil ececim :KK43:(((((((((

daha dun yazicaktim burdan sana eceeee nerdesin diye ,,cunku gecen girdim egzersizlerimi yazdim,,yorumlarinizi bekliyorum diye de eklemistim,,senden yorm bekliyordum kesin...sitede de goremeyince isi var heralde buara girmiyor diye dusundum..ama bugun eceeeeeeeeeeeee nerdesin diye yazicaktim artik :KK43:((((( kotu bi sekilde haberini aldim

simdi Allahin izniyle su vajiden kurtulunca kim yazicak ismimizi Isikli harferle kocaman :KK43:(( lutfen duzelsin bu durum ve gitme sendeeeeeeeeee...:çok üzgünüm:

Evet aynen hersey icin tesekkurler,,,sen hakkini helal et asil ececim :KK43:(((((((((

daha dun yazicaktim burdan sana eceeee nerdesin diye ,,cunku gecen girdim egzersizlerimi yazdim,,yorumlarinizi bekliyorum diye de eklemistim,,senden yorm bekliyordum kesin...sitede de goremeyince isi var heralde buara girmiyor diye dusundum..ama bugun eceeeeeeeeeeeee nerdesin diye yazicaktim artik :KK43:((((( kotu bi sekilde haberini aldim

simdi Allahin izniyle su vajiden kurtulunca kim yazicak ismimizi Isikli harferle kocaman :KK43:(( lutfen duzelsin bu durum ve gitme sendeeeeeeeeee...:çok üzgünüm:

ece ,helpless,aslican kapsama dışına alınmış.peki neden?herne olduysa bilmiyorum ama burada onların yardımına ihtiyacımız var.lütfen düzeltilsin ya :KK43:

X