Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hoşgeldin cnm,çok güzel işaret parmağını alabiliyosun,senin daha kolay olucak bence,1 adım önde başlıyosun,kayganlaştırıcıyla dene birde ,yönü zaten popoya doğru,derin nefes alıp verdikçe ilerliceksin,bu şekilde devam et,sonra 2 parmak yada muma geçersinn

ama inanıyorum kendime sanki 1 haftada yapabilecekmişim gibi geliyor, burda da 1-2 hafta da yapanları okuyunca güven geldi, Rabbim nasip eder inş

canım bende 1 haftada yendim,ben şanslıydım 1 parmak 1 boğumdan sonra çok cesaretlenmiştim denedim ve oldu,,,ama herkeste olmayabilir,hayalkırıklığına uğramamak için egzersizleri hızlandırıp sonra denemek lazım

benim hikayem şöyle: ilkgece denedik çok ağrıdı dayanamadım, 3-4 gün sonra tekrar denedik, ucu girdi biraz hatta pembemsi-kemik rengi gibi geldi,tam kırmızı değildi yani, kızlığım bozulmuşmudur bilmiyorum ama o ağrıya-basınca dayanamadım, aslında biliyordum şöyle 3-5 saniye daha dayansaydım olacaktı

bende ilk işaret parmağını alınca içinde hareket ettirince inanılmaz güven geldi, ya vajinanın içi dipsiz kuyu gibi, yani öyle dar filand değil, ben tam olarak vajimiyim onuda bilmiyorum, korkmuyorum-oraya bişey girecek fikride beni rahatsız etmiyor sadece o acı....ona dayanamadım, sıksam dişimi azcık olacak ama....

aslında kendimizi kastığımızdan ağrı oluyo,kasmayınca, rahat olunca,acı hiç olmuyo gerçekten,egzersizle kasmamayı öğreniyoruz

yaaa kızlar kimse yok mu? reglim bitiyor yarın neler önerirsiniz? fikirleriniz benim için çok önemli.... eceeeeeeeeeeeee, bahaaaaaaaaaaaaaaaar, helpsssssssss, derinxxxxxxx ve daha diğerleri nerdesiniz???????? artık yeter çok istiyorum olmasını...help help help

deneme yapmamalıyım egzersiz yapmadan de mi canım? çünkü burda hep bunu öneriyorlar, sizler daha tecrübelisiniz onun için önerileriniz doğrultusunda hareket ediceğim

burdaki herkese güvenim tam, o kadar ilgili ki herkes, yenmiş olanların yenmeye çalışanlara olan tutumları o kadar candan ki...Allah hepinizden razı olsun, Rabbim gönlünüzdeki tüm dileklerinizi hakkınızda hayırlıysa nasip etsin inş

deneme yapmamalıyım egzersiz yapmadan de mi canım? çünkü burda hep bunu öneriyorlar, sizler daha tecrübelisiniz onun için önerileriniz doğrultusunda hareket ediceğim

yani egzersiz aşamasında deneme yapılmıyo,,,kendini hazır hissedince deneme yapp...sonra hayalkırıklığı yaşama, egzersize başla derim ben,,,

slm hosgeldın aramıza......duurmun bence gayet guzel onemlı olan duzenlı egzrsız yapman ..ve bnecede cok yakın zamnda basraırsın egzersız hakkında bılgın var..bence hemen basla egzersıze ..kzılık flaan bunlaır hıc dusunme yanı egerkı takıntın kızlıksa acımıyor yada egzersızde bozulmuyor...ıhsalhhh sende bsarıcaksın

hoşbulduk baharcığım, evet egzersizler hakkında bilgiliyim, burayı okumaktan, yani sizlerin sayesinde :)
regl olmadan önceki gün işaret parmağımı soktum 2. boğuma kadar, ya o an o kadar inandım ki kendime sanki o dakika eşimle yapsak olacak gibi geliyodu ama eşim evde yoktu
olsun ama bunda da bir hayır vardır, belkide yeterli hazırlığı(egzersizleri) yapmadan olmayacaktı, onun için önce sizlerinde önerileriyle hazırlanmak istiyorum ve en hazır-en rahat olduğum zamanda yapmak istiyorum

yani egzersiz aşamasında deneme yapılmıyo,,,kendini hazır hissedince deneme yapp...sonra hayalkırıklığı yaşama, egzersize başla derim ben,,,
evet kaderciğim haklısın bende onun için bekliyorum, reglim yarın bitiyor ve hemen egzersizlere başlıycam, kayganlaştırıcısız işaret parmağımı rahat aldığıma göre kayganlaştırıcıyla daha rahat olurum eminim, yani inş önce Rabbimin izniyle

happyselly vajinismus degilsn bana kalirsa egzesizden once kayganlastiriciyla iliski dene kuruluktan canin yanmistir emla da kullanabilirsin istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…