Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Amin,canım :Saruboceq: Çok teşşekkürler,ilk yaptığımda bendede titreme oluyor,buda zamanla geçecek diye düşünüyorum.Egzersizleri düzenli yapacağım,sağol.opuyorumnanaktan

canım çok sağol.en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alıcaz inşallah.:teytey:

saol canım inşallah. gerçekten en kısa zamanda yapmam lazım çünkü bayramda memlekete gidiyoz orda egzersiz şansım olmayacak. çok az günüm kaldı diyede stres yapıyorum bilmiyorum nası olcak

Soylediklerinin bailarina katiliyorum ama bence biraz fazla elestirmissin. Doktor ulusoy parmak egzersizini bile beceremeyen ya da son egzersize kadar gelmesine ragmen kronik bi sekilde penis alamayan kadinlar uzerinde cok iyi sonuclara ulasiyor/ Evet o da dilator kullandiriyor ama hastayi belli bir bilinc duzeyine getiriyo/ Bunu da hipnozla yapiyor ayrica tr de hatta dunyada vaji tedavsinde ilk sirlarda bi adam/ Bu adamin fiyati da bu/
Ya da turkiyenun en iyi hastanelerinden birinde calisan konusunda cok uzman olan bir doktorun seans ucreti tabi ki 50 lira olmicak/

'''''

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR
Pamuk58

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Umutsuzanneadayi
Palyaco
yaren42
betty_elt

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
suboom

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl - Bengisu81​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

hahah gozlerine inanamamak bu olsa gerek :dance:

ya ınaanmıyourm ...canım benım gozun aydın....tebrık ederımmmm..ınan cok cok sevındım

ALLAH'ım ALLAH'ım şu ramazan ayı ne mübarek geldi bizlere fusuncuk dilbo tebrikler canım.ALLAH bir daha yaşatmasın kimseye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…