Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ben dün bişey sordum hiç cevap gelmedi .yatarken egzersiz yaparken iyi oturunca popoya doğru değilde yukarı doğru şişlik oldu sertti bu normalmi acaba...

selam bocuss sanırım sen doktor tedavisi de görüyorsun nereye hangi doktora gidiyorsun özeldem de attım ama belki hakkın yoktur

evet hakkim yok :KK43:(
mualla oktay..

bu arada mesajina cevapta vereyim..
doktorum cinsel iliskiyi yasakladi ..yani asla denemek yok.. kasma tekrarlansin istemiyor..
orgazm olayina da söyle bir formül uyguluyor.. klasik iliskiye girme yönteminde ( bayan altta ) pen...s kontrolu bayanda..iki taraf orgazm oluyor ..ilk günleri ben olamiyordum hakimiyet bendeyken komik geliyordu ama alisiliyor.. amac tüm hakimiyetin bayanda olmasi ve olasi kasilma olmamasi..
iki parmakta bende zorlandim ama oradan bebek ciktigini düsün ve bir vajina anatomisi fotografiyla kendini telkin et .. önce formu oku ben öyle yapiyorum :)) doktor yine bana iki parmagi prezervatif ile önerdi.. prezervatif ile yagli kaygan cesitleri var onunla dene iki parmak teke düsüyor...ilk günleri emla kremi de kullan ..psikolojik aci duymuyorsun..yani aci yokta :)) kafamizdaki aciyi duymuyorsun..

arkadaşlar ben dün bişey sordum hiç cevap gelmedi .yatarken egzersiz yaparken iyi oturunca popoya doğru değilde yukarı doğru şişlik oldu sertti bu normalmi acaba...

popoya dogru cünkü vajina.. yani ben ayakta ve oturarak yapiyorum..ayakta oldugumda elim daha dik oluyor ... oturarakta ise egik..biliyorsun vajina 60 derece egik..

Ben de egzersiz yaptığımda parmağımı sokunca parmağıma sert yuvarlak şişlik gibi birşey değiyordu. Ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım o da aynı şeyden bahsediyor...

aa evett ilk zamanlar bende de vardi.. top gibi ufak bisey.. hatta doktora sordum cevap vermemisti :)) .hatta yanlis yerdemiyim diye tereddüt ediyordum.. oketo :)) yalniz degilmisim :))sanirim kaslar ilk zamanlar sIkI ya o`dur heralde..:KK43:(

allahim unutmayi da nasip ediyor :)) su günleride unutmak istiyorum artik :))

kızlar yarın adet olucam aslında olmak istemesdim tam da cesaret gelmişken ama şuan düşünüyorum da eşimle çifte bayram yapmayı düşünüyorum inşallah size güzel haberler veririm.

canım orası şişlik değilde vajina girişindeki kaslar bende önceden öyle hiisedip anormallik var sanmıştım...ama şöyle ki o kaslar insan kendini sıkıp kastığında sert oluyo ama gevşediğnde yumuşak olup kenara doğrı gidiyo ağır da vermiyo ..telaşlanma yani hepimizde böyle

Ya benim de adet olmam lazımdı ama olmadım...
D.kontrol hapı kullanıyorum. Salı günü son hapı aldım. Bugün 4. gün hala adet olmadım :KK43:

Ben de egzersiz yaptığımda parmağımı sokunca parmağıma sert yuvarlak şişlik gibi birşey değiyordu. Ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım o da aynı şeyden bahsediyor...

derincim evet benimde popya doğru değil tam terste yukarı doğru bir şişlik ve taş gibi sanki değince baskı yapıyo gibi acaba ilk diyemi senin geçtimi acaba sonra alt dudaklardada şişlik var gibi neden ileri geliyo acaba normalmi bu beni korkuttu .ya parmaktan sonra çok cesaretlendim hiç birkere bile kasılma olmadı çok kolay aldım parmağı p...s denesemmi acaba yaparım gibi geliyo napsan bir fikir verin arkadaşlar...

derincim evet benimde popya doğru değil tam terste yukarı doğru bir şişlik ve taş gibi sanki değince baskı yapıyo gibi acaba ilk diyemi senin geçtimi acaba sonra alt dudaklardada şişlik var gibi neden ileri geliyo acaba normalmi bu beni korkuttu .ya parmaktan sonra çok cesaretlendim hiç birkere bile kasılma olmadı çok kolay aldım parmağı p...s denesemmi acaba yaparım gibi geliyo napsan bir fikir verin arkadaşlar...

Aynen benim de ordaydı neden oluyor bilmiyorum...
Şuan var mı bilmem parmak sokamıyorum ben...

arkadaşlar herkese günaydın dün gece p...s denemesi yaptık yarısını çok rahat aldım ama ondan sonrası yok sanki duvar kasılmadımda sakindim ama ilersi olmadı hatta girmedi zannettik içinde oynat dedim eşim oynattı içindeydi ama ileri gitmedi ne yapmam gerek yardım edin bunca sene sonra bukadar ilerlemişken bırakmak istemiyorum nolur yardım edinçok ama çok mutluyum bunun için bile başarmak istiyorum...

X