Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar daha önce deneme yaptıgımı ve basarı gosterdıgımı yazmıstım size..dun bı deneme daha yaptık ve hiç hıssetmedım gırdıgını. ve içime gırdı bıraz gıt gelde yaptık. ama kırmızı gelmedı ve soyle bı durum daha var burada soylenırmı bılmıorıom (hatam varsa soyleyın)sıvı geldı içime ve sadece bır kaç damla dısarı gıttı ayaga kalkınca yanı hepsı ıçıme gıttı.sizce basarmşmıyımdırrrrr..bende basardım yazabılecekmıyım........!

Canım benimmm bu çok güzel bi haber
kurtuldun artık bu illetten rabbim bi daha yaşatmasın bu sıkıntıyı....

bendede ılk denmeelrde yarısı oldu...sonra o yarıya kadar oln bolume emla surdum ve basardım....sende bu skeılde yap...bolca kayganalstırcı sur...artık tam olarak basarmana sadece bı basamak kaldı...cok cok tebrık ederım canım senı..bunu yaptıysan gerı kalanıda yaparsın

ya bıde ilişkisini oturtanlara soruyorum agrı nekadar suruyo ilk ilişkiden sonra.yani ilişki anında agrım oluyo bıtınce bısey yok.hala kasıyom bıraz ve belki orası anca alısıyo genıslıyo nekadar surer bı hafta oldu.konsantre olsam hiç duymucam ama hala bi egzersiz gibi yapıyorum.bi ay falan surermi

Elifnil çok teşekkür ederim.opuyorumnanaktanGece denedim,başta yapamıcam yine galiba dedim içimden ama yapmam lazım.Vaji başına değdiriyorum kulak çubuğunu ama sokamıyorum.Tv izlerken biraz ittirdim,yavaş yavaş bi baktım girdi.Yaklaşık 1 saat git gelde yapabildim,tekrar çıkardım bakalım bi daha sokabilcem mi diye.Yine girdi,bu benim için bi mucize çünkü ben asla kendim oraya bişey sokamam diyordum.Zaten girdiğini görünce inanamadım,ağlamaya başladım sevinçten.Hemen eşimi aradım,işteydi.O da çok sevindi,yapacaksın sen bu işi aşkım dedi.Artık egzersizleri ertelemeyeceğim.Herşey için,çok sağol canım.:sm_cool:

Aparatı nasıl bulabilirim,sana dr mu vermişti?Evde kendim mi yapsam?Neyden aparat yapılabilir ki?kaydirigubbakcemile5

ben ıkı parmaktan sora ılıskıye gıremedım doktor sen penısten korkuyon dedı.salatalık yada ptlıcanı dene gorcen giriyo buyuk bısey dedı denedım ve sonra ılskı oldu ama ılıskı denemeden once parmak ve salatalıgı yap tam oran rahatlıyo hemen penıs dene arkasından.yanlız salatalık,mum falan hepsıne prezervatif takın cok onemlı sakın takmadan yapmayın

Canım tebrik ederim, Allah bir daha yaşatmasın...

cevabınızı beklıyorum

merhabalr ben aranıza yeni katıldım benimde sorunum sizler gibi yani vagunusmus..ama okudukca sizleri rahatlıyorum arkadaşlar, bana önerilerinizi bekliyorum ve ben sizin gibi cesaretli değilim, lütfen yardım edin bana da...şimdiden teşekkür ederim...

canım hoşgeldin,öncelikle netten vajina anatomisini incele ,nerde ne var ne yok diye,ayna karşısında dokunmayı dene,etrafında parmağını gezdir,serçe parmağınla başlayabilirsin,hiç kimse cesaretli deil di zaten ,yaparak cesaretleniyorsun,

bende 1 yıldır evliyim, ama yapamıyoruz hala, geçen hafta regl olmadan işaret parmağımı 2. boğuma kadar aldım kayganlaştırıcı olmadan çok rahat girdi, vajinanın içinde harekette ettirebildim, git gelde yapabildim, çok rahattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…