Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet kadercim alıştım ama tüm arkadaşların dediği gibi sanırım ilk zamanlar pek bişe hissedilmiyo bende o aşamadayım yani...ama ağrım filan olmuyo artık

çok sevindim canımm,,,evet ilk zamanlar maaleseff öylee,,,iyi olur herşey inşlhh,,,zoru başardın,bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir...kaydirigubbakcemile5

bende bugün doktorun yazmış olduğu bir yazıyı okudum bazı sitelerde kendileri halletmeye çalışı bu işi demiş yardım isteyen olursa yalvarsa bile etmeyin daha çok çıkmaza sokarsınız hastayı demiş dr ulusoy.kesinlikle iyileşemezsiniz o şekilde demiş bence herkes para derdine düşmüş fiyatları indirsinler ozaman bizde gidilim neo ya 4 5 milyarlardan bahsediliyo herkes o parayı bulamaz o zaman iyilik yapıp indirsinler fiyatları dimi ama...

iyiyim canım teşekkürler.....sen nasılsın?.
sorma canım koşuşturma...ev değiştirdim ben taşınma yerleşme vs derken bilgisayar internet nakil filan baya uzak kaldım herşeyden ama artık burdayım

canım benim bende iyiyim çok şükür
tkr aramıza hoşgeldin
emin ol sanada çok ihtiyaç duyulacak sayfaya sık sık ugra bundan sonra opuyorumnanaktan

selam nazlı bende senin gibi çok ama çok korkuyordum allahım hele parmak deyince çıldırıyordum 1 aydır erteledim ha bugün ha yarın dün gece tv izlerken denemek istedim parmağımı biraz üstünde tuttum emla yoktu biraz vazelin sürdüm yavaşca ıkındım ve parmağımı iktirdim ama yavaşca baktım biraz girdi aaaaa acı yok sonra gene ıkındım bu şekilde 2. boğuma kadar soktum panik yaptım ama kendi kendime sakin ol dedim ve 15 20 dk içinde tutup oynattım inanırmısın orda delik olduğunu yeni farkettim san bunları anlatmamın sebebi ben sizden çok korkuyorum tam 17 senedir bunun mücadelesini veriyorum bide ne önemli biliyonmu mesela iş yaparken otururken hep diyorumki kendime korkmuyorum kasılmıyorum başaracam sürekli böyle de hadi ben yaptım sende yapabilirsin am şartlandırma kendini...

kızlar şunu atlatırsak daha ne olsun hayat ondan sonra güzel gelecek önümdeki tek engel diyebilirim bunu başardığımda yüzüm eskisi gibi gülecek artık gülmeyi özledim

kızlar ben bilenlere birşey soracam parmak egzersizi yaparkenyatıyorum hiç acı olmadan yapıyorum ama oturarak yapınca popo yönüne değilde yukarı doğru bir şişlik var sanki yaptıkça şişti gibi sizdede oluyomuydu acaba ama acı yok biraz baskı hissi var ben galiba yakında p...se geçerim bilen varsa ban yazarsa sevinirim..

kızlar şunu atlatırsak daha ne olsun hayat ondan sonra güzel gelecek önümdeki tek engel diyebilirim bunu başardığımda yüzüm eskisi gibi gülecek artık gülmeyi özledim

evet çok doğru bizde gülelim artık yaaa çok kötü bir durum insanın devamlı kafasında ama iyiki burası var paylaşıp atıyoruz biraz..

iyide cnm 3 çocugu nasıl yapdın tüp bebeklenmi???HEM VAJİLİSİN

kızlar başardım sanırım.allahıma bin şükürler olsun.denemeden önce bol emla ve bepanten ile yarım saat filan egzersiz yaptım.sonra oldu içerdeydi baktım emin olmak için bidaha bidaha baktım tamamı içerdeydi inanamıyorum hala hiç bişey hissetmedim.bu normalmi?

fusuncuk sen neler aştın kendince helal olsun sana isteyince neler oluyo değilmi parmak egzerisini mi yapttın sen yoksa p...s mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…