Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İnşallah canım çok sağol...
Zaten ben her gün iki defa duş alıyordum malum sıcaktan. Hava serinledi şükür...

ya kızlar tam cesaretlenip 2 parmak egzersizi yaptım şimdide adet olucam ((
bari biraz alıştırsaydım 1 hafta ara veriyorum yani :)) eee neyapalım.

ya kızlar tam cesaretlenip 2 parmak egzersizi yaptım şimdide adet olucam ((
bari biraz alıştırsaydım 1 hafta ara veriyorum yani :)) eee neyapalım.

evet canım seni çok iyi anlıyorum insan tam gaza gelmişken çok sinir oluyor bende tam p..s aşamasına geçmiştim adetim geldi. daha yeni bitti belki yarın denicem bakalım. heyecanlıyım 1 hafta geçti inşallah gerilememişimdir

aslıcım inşallah şevkimiz kırılmaz tekrar daha iyi aşamalara geçeriz hatta bizde yazarız inşallah başardık diye o günü iple çekiyorum :1rolleyes:

kızlar yine ben daha önceki yazılarımda anlatmıştım ben 2 aylık evliyim vajinusmusum burdaki yazıları başarıları desteği görüp cesaretlendim ve bunun üzerinde dün parmak egzersizi yaptım hemde 2 parmağımı birden 2. boğuma kadar kendime inanamadım :))) bugünde eşimle parmak egzerisizi yaptım eşim zaten şokkkk bunu başardığıma hala inanamadı aferin aşkım aferin aşkım demesi hala kulaklarımda :))) bişey farkettim onu paylaşayım dedim sizlere kendimi hiç kasmadım eşimin o kocaman parmakları cukk diye içeme girerken çok rahattıım ya sanırım ben bunu başarıcam mahvedicem o nazlı vajimi :))))

kesınlıkle basarıcaksın ..medem bu kaar ıyı hıssedıyousn hıc bekleme hemen bı dene esınle....gebert su vajıyı...gom gecmıseklava:

kızlarrrr gunydın....salı gunu tatıle cıkıyorum bayram tatılı cok heyecanlıyım..memelekete gıdıcem:)))))))))))))))))

günaydın kızlar çok mutluyum dün akşam 3.cüyüde başardık hemde emla krem falan sürmedim kırmızıda gelmedi. 2-3 dk git gel yaptık ne kadar sevinçliyim anlatamam artık benimde normal bi cinsel hayatım olacak inş. allah herkesi en kısa zamanda kurtarsın bu dertten.

esraaaaaaaaaaaaaa:))))
maşallah süpersin bana da akıl ver :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…