Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya kızlar buradaki yazıları okudum 2 saat yani yapılan parmak egzersizlerinin başarılarını sonra banyoya gittim ilk başta yapamam yapamıyorum dedim sonra bir sigara yaktım :))) rahatla dedim kendime öyle tek parmakla başlamadım direk 2 parmağımı 2. boğuma kadar soktum sanki dipsiz bir kuyu gibiydi aman Allahım yapabliyorum dedim heyecandan ağlıcam nerdeyse evet bu kadarını başarabildiğime bile inanamıyorum kafaya koydum yapıcam ben bu işi cesaretim yerine geldi valla :)))

supersın..tebrık ederım...evet hıc bırakmıyoruz egzersızız duznelı yap..eger boyle gıdersen cok yakındır..hihoyyyt

cnm benim eşimde aynen öyle diyodu nasıl olsa olmayacak boşver diyodu bende hırs yaptım o sözleri üzerine. egsersizlerimi düzenli yaptım ve bir ay olmadan emla krem sayesinde yendim şuan 2 aylık evliyim daha tam olarak düzenli bi cinsel hayatımız yok ama yavaş yavaş olacak inanıyorum bence sende hırs yap hırsın korkunun önüne geçsin ve bitir vajiyi yerimseniben

esra sanırım biraz da hırs yaptım :)))

ececim hiç korkma herkesin öyle olmuyo ben kasıldım diye öyle hem hiçççç anlamıyorsun o kesi olayını daha şimdiden bunu kafana takarsan zorlanırsın öyle kötü birşey olsa millet 4 5 tane doğurmaz .

Tebrik ederim canım çok çok güzel bi gelişme
sakın bırakma dewam et egzersizlere
yakın bi zamanda eminim güzel haberlerini alıcaz inş

aslican07 bunu beğendi :)))))

ii demek isterdim ama pek de degil ..
denemeye firsatimiiz olmadi.halen ikili parmakta devam ediyorum.
emla aldim,onunla denemek istiyorum ama daha firsat olmadi maalesef.
hep bı kacıs kacıs....klava:

kızızcam ama...ne demek fırsat yok ..su an hayatımızda bundan onemlı bı sye olamaz..fırsatı yaratman lazım...mesel aben calsıan bııryoım eve gıderdım ıs guıc hıc yaöazdım egzersız gunku beynım onla doluyydu esımede dedım ıs guc yapmıycam...hergun duzenlı egzersızızmı yaptım ..hatta hem askı memenu ızledım hem egzersız yaptım
bence ne guzel emlanıda almıısn 2 parmaktasıdna eeeee artık kendıne bı vakıt ayar...

arkadaslar merhabalar nasılsınız bisey sorucam busmell le görüşen var mı merak ettim kendisini epeydir gözükmüor. kendinize iyi bakın güzel bayanlar.

Tebrik ederim canım çok çok güzel bi gelişme
sakın bırakma dewam et egzersizlere
yakın bi zamanda eminim güzel haberlerini alıcaz inş

canım tşk ederim sanırım benimde içime doğuyo mutlu sona yaklaşmak biliyormusunuz sizin sayenizde buralara kadar geldim desteğinizle doktor falan hikaye bence...

pamuk58 burdasın canım altta gördüm. Dediğin gibi şişlikler geçiyor. İç taraftakileri konrol etmedim ama dıştakiler dünkü gibi acımıyor...

pamuk58 burdasın canım altta gördüm. Dediğin gibi şişlikler geçiyor. İç taraftakileri konrol etmedim ama dıştakiler dünkü gibi acımıyor...

derincim senin sorununla benimkisi aynı ve eminim ki sende de bişey yok çünkü bende olduğu zamanda ben ist tatile gitmiştim yani eşimle görüşmemiştim 1 hafta ve bu bir hafta içerinde olmuştu kendiliğinden nasıl oldu anlamadım bende ama 2 ve 3 günde hiçbişeyim kalmadı seninde geçeceine eminim canım

İnşallah geçer canım...
Dıştakiler dün çok acıyordu bugün acımıyor. İç taraftakiler zaten acımıyordu sadece şişti. Birazdan kontrol edicem onları da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…