Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aypar ben vajinanın bırak içine dışına bile dokunamıyodum sonra burda yazan arkadaşlar başardım diyen arkadaşlar ve destek olan arkadaşlar sayesinde hırs yaptım aynayı aldım bide sigara yaktım rahatlayayım diye baktım olmuyo ben yapamıcam dedim sonra amannnn ucunda ölüm yok ya sen bunu başaracaksın dedim kendime öyle tek parmakla başlama direk 2 parmakla başla dedim kendime 2 parmağımı iyice soktum içime içeride dediğin gibi kılçıklı gibi o vajinanın içiymiş yeni anladık :))) ve sıktıkça daralır nefes al ver rahat bırak kendini o an ve içinde bir süre beklet alıştır vajinanı ben çarşamba günü bunu yaptım dün gecede eşimle parmak egzersizi yaptım resmen şok oldu hızlı ilerliyorum herşey bizim elimizde güven kendine cesareti topla başarıcaz kimse tutamaz bizi

kızlar sızlama ve yanma oluyo parmağınızı çektikten sonra ama sızlasın bakalım biraz acıyı görsün diyorum kendime yok öyle yağma tatlı can yok artık ve inan 3 saat bile sürmüyo sızısı geçeli yapablirsin ben yapıyorsam herkes yapabilir cesaret hadi bizim herkes den neyimiz eksik Allah herkesi aynı yarattı değilmi

benim kızlık zarından gercerken skılıyodu sonra rahatlıyodu kastıgın ıcın oluyo.cunku dogum yaptın kızlık yoktur.kastıdıgından dar grlıyo.ben penıs ıcerdeyken kasıyorum artık kastıgımda hissedemiyorum içi cok genıs cunku biraz daha sakın ol sureklı yap orta parmaga rahat sokabıldıgın zaman esının serce ,isaret ve orta parmagını dene en son 2parmak.zaten 2parmagı yapan penısı kesin yapıyo

orası dar gibi ama tek parmağı yapmak bile benim için mucize devamı gelir artık cesaretlendim çok tekrar yapmak için fırsat kolluyorum buradaki arkadaşlar olmasa bunu bile yapamazdım asla hepsine çok çok teşekkür ederim .inşallah başarırız .

siz olmasanız daha bekliyo olcaktım çok teşekkürler inanın gece ağladım çok komik ama ağladım size anlatmak bile başlamaktı benim için çünki hepimizin ortak sorunu kimseyle paylaşamıyorduk ama iyiki varsınız bende başarırsam herkese yardım etcem başarıcam akşam anladım birşey daha sormak istiyorum parmak egzersizinden sonra yanma oluyomu o an olmadı ama bugün yanıyo neden acaba normalmi..

bişey sorucam kızlar, ya adet dönemimize yakın vajinada bi farklılık oluomu, bi iki gün içinde adet olucam ve sanki egzersiz yaparken biraz daha zorlanıorum gibi oldu. moralim bozuldu brz. ben tek boğumu rahat giriorum 2 parmakta brz giriorum ama tek boğumdan sonra çok acıyor hatta imkansız gibi kaslarım gevşememiş olduğu için demi.

ewt cnm bendede yanma oluyor sonra zamanla geçiyor. egzersiz yaparken öle bi yanma olmuyor ama sonra hissediyorum yandığını. kayganlaştırıcı kullan daha iyi geliyor.

Canım adetten önce değil de adet döneminde vajinada daralma olduğu ve bu yüzden adetten sonra egzersiz yaparken biraz zorlanıldığını söyleyenler var ama bende öyle birşey olmadı ya da ben farketmedim...

Canım orasının sıkılması senin kendini kasmandan kaynaklanıyor. Bir süre daha bu egzersize devam edersen inşallah istemsiz kasılmaların da geçecektir...

Canım adetten önce değil de adet döneminde vajinada daralma olduğu ve bu yüzden adetten sonra egzersiz yaparken biraz zorlanıldığını söyleyenler var ama bende öyle birşey olmadı ya da ben farketmedim...

benimde adetim geçeli 2 gün oldu acaba ondanmı dar gibi geliyo acaba bende biraz zorlandım ama ıkınınca hemen giriyo ...kızlar tekrar teşekkürler hepinize inanın siz beni motive ettiniz sizler olmasaydınız asla başaramazdım....

Canım muhtemelen o yüzdendir düzelir yine egzersiz yaptıkça...

kızlar ben bugün ist gidicektim hem ailemi görmeye hemde 6 eylül için randevu almıştım vajinusmus hastalığım nedeniyle bu doktora giden ve başaran birisiyle sabaha kadar konuştum burdaki yaptıklarımızın aynısı nefes, parmak ve eşle parmak egzerisizi neyse 3 gün önce doktor bana test yolladı saçma sapan sorulardı saatlerce tamamladım eşime dedim seninde doldurman gerekli doktor güya bu testle seni tanıyo neyse 1 saat önce doktor beni aradı neyaptın göndermedin testleri dedi bende hocam gelemicem görevim nedeniyle v.s yalanlar attım gitmicem ya hani :)) neyse bir heyecanla yaptığım egzersizleri anlatıyorum kadın bana eeee eeee eeeee diyip durdu bende bir doktor olarak motive etmenizi isterdim dedim sana bu şekilde yardımcı olamam dedi dalga geçer tarzda benimle konuştu hani onunla işim bittiğini anlayınca resmen delirdim kadını görsem boğacam o derece yani ya kızlar vallahi doktorların yaptığı aynı neden paramız gitsin ki hepimiz birbirimize destek olduktan sonra üstesinden geliriz doktor hikaye

Canım zaten doktorların verdiği egzersizler de burada söylediklerimizden farklı değil. Yani oturup kimse kimseyi egzersiz yapmadan 1 saat içerisinde iyileştiremiyor...
Maddi durumu olmayan birçok vajili var bunlar o kadar para verip doktora gidemezler. Gerek de yok zaten. Burda bu kadar kişi doktora gitmeden yendik. Biz yendiysek diğerleri de yenebilir bizden ne eksikleri var...

canım zaten bende okadar para veremeyn vajilerdenim bu kadın ist en büyük hastanelerinde çalışıyo bak neoldu anlatayım 1 ay önce ben bu doktoru aradım ssk da var bu hastane de ayrıca dedimki sizden randevu almak istiyorum dedim canım ya hastanede 3 ay yokum randevu alamassın ama sana seans başı 250 yaparım dedi kaç seans sürer dedim 8 veya 9 dedi hocam yeni evliyim malum borç harç dedim güzelim yapamam en son 200 olsun dedi bak bak hele şuna neyse bidaha aramadım sonra 1 hafta sonra bana döndü canım ben hastanedeyim randevu verebilirim sana resmen para tuzağı ya bide diyorum ya iyileşen kız anlatıyo nefes parmak egzersizleri yaptığı şey bu kimse istemeden kimseye bişey yaptıramaz iyiki sizleri buldum

zaten dr ulusoy işte beni de forumuna dahil etmiş ve parmak egz sakın denemeyin falan yazmış bu kadar kişi bunlarla başarmışssa demekki oluyor bende sizde bu kadar pahalı olmasaydınız keşke yazdım ... 5000 lira az paramı birde az buz yol da değil başarıcaz inşallah .)))

evet zaman ayiramamak gibi bi sorunum var.bi de ramazan var ya.
biliyorum bunlar bahane ama..
burada herkesin basari yazilarini okudukca ii hrislaniyor insan.
emla ile deneyecegim.
ve basardim demeyi cok istiyorum.

3 ay yokum diyor ve bakıyor parayı kabul etmiyorsun 1 hafta sonra geldim diye arıyor. Be kadın 3 ay nerde 1 hafta nerde. 2.5 ay sonra ara bari. Gerçekten de para tuzağı. Kadınların bu rahatsızlığından faydalanmaya çalışılıyor yazık...

evet zaman ayiramamak gibi bi sorunum var.bi de ramazan var ya.
biliyorum bunlar bahane ama..
burada herkesin basari yazilarini okudukca ii hrislaniyor insan.
emla ile deneyecegim.
ve basardim demeyi cok istiyorum.

Dediğin gibi bunlar bahane canım...
Ramazan da olsa iftardan sonra vakit bulabilirsin. Hatta istekli olup vakit yaratmalısın. Bu vaji bütün hayatımızı etkiliyor. Üstüne gitmezsek başarıya ulaşamıyoruz...

uc parmak mi,
gercekten cok ama cok ii.
ben iki parmagi kolay yapiyorum,
ve aprat ile de herhangi bi sıkıntı yok.
uc parmak bir iki defa denedim.
canim oyle acimadi ama sanki duvarlar sıkıyormus gibi oldu.
o nedenle emla ile denemeyi dusunuyorum.[/QUOTE]

tamamen psikolojik ; mesela komik ama ben sabahlari yapamiyorum :)) bu illet nasil birsey ise beyin kaynakli .. ama siz ondan güclü olmayi deneyin... ki bu sitedeki bayanlar yapiyor basariyor.. ben mesela fazla yazismiyorum ama sizin emeginiz büyük..önce burayi okuyorum sonra güzel seyler düsünüyorum .. umutsuzlugu basarisizligi atip deniyorum..

2 parmagi basarmak 4 günümü aldi.. zor alabildim 3 parmak ise doktorun verdigi aksami yaptim esim sasirdi..ilk ödevlerimi doktorum esinin yaninda yap diyor sizde deneyin,ise yariyor..

sende beynindeki herseyi sil ve basarrrrrr .. ben en son yapacak kisiydim buna emin ol..yikarken bile oraya dokunmak ölümdü..bakamazdim bilee ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…