Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrik ederim arkadaşım..

Gulcel kardeşim özel mesajını aldım cevap yazmaya çalıştım ama hakkım yokmuş henüz o dediğin şeyleri bana doktorum vermişti tedavi esnasında . ama sexshoplardan da alabilirsin. vardır ona benzer bişi.

Günaydın kızlar

Canım tebrik ederim.Bu arada gözden kaçırdığım başaran arkadaşlarıda tebrik ederrim darısı benim gibi başaramayanların başına.

Uzun zamandır siteyi takip edemiyorum.Ama buradaki arkadaşların azmine hayranım bir bende yok bu azimden bir gün var ikinci gün yok.Bakıyorum arkadaşlar egzersizlere başlıyorlar ve başardık diye yazıyorlar.Süpersiniz kızlar.Ben neden böyle boşveriyorum kendime çokkk kızıyorum.Hatta kendimden nefret ediyorummmmmmmmmmmmm

bende senin gibiydim 3 dakka deniyodum sonra vazgecmeler oluyodu ben burdaki bi arkads sayesinde basardım . ve bütün sayfaları neredeyse okudum.önemli olan kendini motive etmek bilmiyorum sen ne durumdasın.

BEN SENIN YANINA GELICEM AMA AZ KALDI..ALICAM ELIME BI GUZEL PATAKLIYCAM SENI...klava:............BU TURLU TOPLAYAMADIN SU CESARETINI SIMDIDE KAC KEZ YAPMISTIN ..BEN SANA GUVENIYORUM BASARACAGINI BILIYORUM ..AMA SEN...........

ama ben kendime güvenmiyorum bitanem
rabıa sımdıs en ne yap bılıyoumsn..akma eve gıdınce soyle sessız bır odaya gec ve dusun...ne yapıcagınıa ne kadar daha kacıcagına yada kendıne esıne ne kadar daha yalanlar soyelyıp kaytaracagına...buna karar ver.....kendını nasıl hıssetıgını dusun sonra bıde bunu basardıgında ne hıssedecegını dusun....acıyıda dusun tabı ne kadar acıyo acaba yada acıyomu ..ne hıssedıceksın ....canım hayat cok kısa acele et ...ben 1 bucuk yıl hep kendıme yalan soyeleyrek gecırdım ..sımdı kızyorum kendıem nıye bu kadar zaman beklemısısm ....hem bırde sen bu kadar yol almısken ....ara vermen cok kotu....dualrım hep senınle ıhsalhh bır gun basarıcaksın.....:Saruboceq:

Desteğin için çokkk teşekkür ederim bitanem.Hep düşündüğüm bu zaten ama olmuyor p..ste denedim olmuyor.Ben de var bir kusur neyse canım sıkmayım canını.Tekrar sağol.Seni çokkk seviyorum.

Tebrikler canım çok sevindimalkisalkisalkis çok umutsuzdun ama aklına koyunca yapabiliyor insan demekki:hulya: nasıl oldu biraz anlatırmısın diğer arkadaşlarımızda bilgilenirler.Ne güzel daha evliliğinin ilk zamanlarında bitirdin bu sorunu daha nice güzel günlerin olur inşallah:Saruboceq: Bence seninki korkudan ibaretti çok şanslısın gerçekten vajinismus olmak başka birşey çok şükür senin öyle olmadı uzamadı

ama ben kendime güvenmiyorum bitanem

Canım herzaman senin içinde dua ediyorum inşallah olacak birgün.Artık burada yazılanları ve nasıl başarıldığını çok iyi biliyorsun benim kadar umutsuz olan yoktur diyordum hep kendime ama bak oldu Allah'ın izni ile.Sakın egzersizlerden vaz geçme p..s kalınlığında aparat inanki son aşama ben bile bunları yapabildiysem sen neden yapamayacakmışsın neden güvenmiyorsun kendine??? böyle şeyler düşünme bende başaracağım de ve lütfen biraz daha gayret et az kaldı.Nerede takılıyorsun hangi aşamadan sonra ilerliyemiyorsun bunlardan bahsetki yardım edelim biz sana çok güveniyoruzolumunekankayizsmile

arkadasşlar kendinize güvenin inanın ben 14 gündür bunun için mi sıkılmışım aglamışım dedim hiç bir acı yok bende cok korkuyodum ama degmezmiş sadece beyninizi boşaltın olumsuz düşünmeyin hadi olucak :)

Tebrik ederim, Allah bir daha yaşatmasın...

Canım senin nasıl gidiyor denemelerde sorun yaşamıştın düzelebildinmi?

cnm dün hiç egsersiz yapamadım eşimlede deneme yapmadık önce egsersiz yapıcam ondan sonra eşimle deniycem sizin dediklerinizi uygulıycam inş.en kısa zamanda olur. başaran arkadaşlar nasıl başardıklarını paylaşırlarsa bizlerede faydası olur gerçi ben ilkini başardım ama 2. olmuyo anladımki hala korkularım var o yüzden kasılıyorum ve gerçekleştiremiyoruz nasıl yenicem bu korkuyu benim gibi olanlar lütfen yardım. (

Selam arkadaşlar ben yeni üye oldum. nolur bana da yardım edin. gitmediğim doktor kalmadı. egzersizler tamam ama ilişkide sıfırım eyvahedigeldismile:1no2:

sende yeneceksin korkularını ama önce egzersiz yapman gerekiyor sen çok yol aldım maaşallah.Biraz daha üzerinde durursan bitecek bu sıkıntılar.Egzersiz yaparak kasılmalarından kurtulacaksın o zaman p..si rahatlıkla alacaksın merak etme.

Selam arkadaşlar ben yeni üye oldum. nolur bana da yardım edin. gitmediğim doktor kalmadı. egzersizler tamam ama ilişkide sıfırım eyvahedigeldismile:1no2:

Hoşgeldin aramıza.Egzersizler tamam demişsin biraz daha açarmısın hangi aşamadasın? merak etme artık buradasın ve en kıza zamanda kurtulacaksın Allahın izni ile.Bizi biraz bilgilendir de sana yardımcı olabilelim

inş. cnm desteğin için çok sağol hepinizden allah razı olsun burası olmasaydı ilkini o kadar çabuk başaramazdım ikinciyide sizin desteğinizle başarıcam inanıyorum inanmak başarmanın yarısıdır. :enbuyukkk:

bilmiyorumkismile
Bikaç doktora gitmiştim. en son gittiğim doktorda tedavi oldum. eve geldim ilk deneme iyiydi ama canım yandı. devamı gelmedi
Doktorun verdiği aletlerle çalışıyorum. ama p.n.s e gelince olmuyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…