Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bilmiyorumkismile

Bikaç doktora gitmiştim. en son gittiğim doktorda tedavi oldum. eve geldim ilk deneme iyiydi ama canım yandı. devamı gelmedi :KK43:
Doktorun verdiği aletlerle çalışıyorum. ama p.n.s e gelince olmuyo işte

P..s kalınlığındaki aparatıda yapabiliyormusun? çok iyi ilerlemişsin umudunu kaybetme egzersiz sırasında rahatlamaya çalış derin nefes al ve nefesini verirken ıkınarak ittir.Rahatlamak çok önemli Eminimki en kısa sürede sende başaracaksın

bilmiyorumkismile

Bikaç doktora gitmiştim. en son gittiğim doktorda tedavi oldum. eve geldim ilk deneme iyiydi ama canım yandı. devamı gelmedi :KK43:
Doktorun verdiği aletlerle çalışıyorum. ama p.n.s e gelince olmuyo işte

cnm çünkü p...s korkusu var bizde p...s oraya değdiğinde canımız acıyacak diye düşünüyoruz ve elimizde olmadan kasıyoruz kendimizi kasılıncada doğal olarak canımız acıyor öncelikle beynimizde bitirmeliyiz bunu acımayacak diye yerleştirmeliyiz kafamıza yoksa aylarca uğraşırız bende ilkini başardım ama 2. olmuyo nedeninide biliyorum ilk gece kanamam çok olmuştu yine kanamam olacak diye bide acıyacak diye korkuyorum korkularımı yendiğimde vajidende tamamen kurtulmuş olucam

kızlarr benn de başarddıımm inanamıyorummmbi gün bnde başardım kelimesinii kullanıcamm diyee EWET ARKADAŞLARR BZE YARDIM CI OLAN HERKESEE DESTEKLERİNİİ ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİMM BENM DİYECEĞİM ARKADAŞLARR İNANIN EGZERSİZLERRİN ÇOK BÜYÜKK ÖNEMİİ WARR HİÇÇ İHMAL ETMEYİNN DİREKK BAŞLAYINN

kızlarr benn de başarddıımm inanamıyorummmbi gün bnde başardım kelimesinii kullanıcamm diyee ewet arkadaşlarr bze yardım cı olan herkesee desteklerinii esirgemeyen herkese çokk teşekkür ederimm benm diyeceğim arkadaşlarr inanın egzersizlerrin çok büyükk önemii warr hiçç ihmal etmeyinn direkk başlayınn

tebriklerrrrrr :) bende basardım .birde ben egzersiz yapmadım ama aynadan cok baktım cok geniş bi yer :)kasma yokkk

P..s kalınlığındaki aparatıda yapabiliyormusun? çok iyi ilerlemişsin umudunu kaybetme egzersiz sırasında rahatlamaya çalış derin nefes al ve nefesini verirken ıkınarak ittir.Rahatlamak çok önemli Eminimki en kısa sürede sende başaracaksın

Egzersiz tamam ama ilişki esnasında üste çıksam canım yanıyo altta ayrı bi alem. pozisyonu bile bulamadım. o kalınlıktaki aparatı da yapıyorum ama çok yavaşım :KK43::1no2:

kızlarr benn de başarddıımm inanamıyorummmbi gün bnde başardım kelimesinii kullanıcamm diyee EWET ARKADAŞLARR BZE YARDIM CI OLAN HERKESEE DESTEKLERİNİİ ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİMM BENM DİYECEĞİM ARKADAŞLARR İNANIN EGZERSİZLERRİN ÇOK BÜYÜKK ÖNEMİİ WARR HİÇÇ İHMAL ETMEYİNN DİREKK BAŞLAYINN
tebrıklerrrrrrrrrrrr:lepi:

Egzersiz tamam ama ilişki esnasında üste çıksam canım yanıyo altta ayrı bi alem. pozisyonu bile bulamadım. o kalınlıktaki aparatı da yapıyorum ama çok yavaşım :KK43::1no2:
canım sendekı sadece pe... korkusu o kadar ..beynıne bunun cok kolay oldugunu kabul ettırceksın..mesela ılıskıde on sev.. sonrası en kalın aparatla egzersız yap esınle bırlıkte...sonra hemen pesıne pe... yap..golzeırnı kapar ve aparat gııb dusun ..ınan cok kolay olucak

09 05 2009 EVLİLİK TARİHİM KAÇ OLUYO Kİ? 2 YIL İŞTE bilmiyorumkismile

valla artık dayanamıyorum ne yapsam bilemiyorum çok çaresizim bitkinim ve kendimden iğreniyorum artık :sinifsinif:

neden bu kadar umutsuzluga kaplyıorsun dur daha ne 2 senesi evlendiğin 1 seneyi daha yeni geçmiş hemen 2 sene diyorsun ilk önce şu bütün olumsuz düşünceleri kafamızdan atalım canım sonra bu probleme gelelim di mi.
Bu kadar olumsuz olma cnaım! Bunları diyorum ama bende senin gibi düşünüyordum kendimden soğumustum eşimi mutlu edemediğimi düşünüyordum ve sürekli bunu düşünüp psikolijimide bozmustum ama sonra farkına vardım böyle yaparak hiçbirşey değişmiyoır sadece psikolojin daha çok bozuluyor ve daha sonra eşinide etkilemeye başlıyor.
Elde var sıfır.
İlk önce beyninden bu olumsuz düşünceleri atalım. Hepimiz burdayız her soruna cvp verebiliriz. Yeterki ilk önce sen iste canım.

09 05 2009 EVLİLİK TARİHİM KAÇ OLUYO Kİ? 2 YIL İŞTE bilmiyorumkismile

valla artık dayanamıyorum ne yapsam bilemiyorum çok çaresizim bitkinim ve kendimden iğreniyorum artık :sinifsinif:
aaaa ne oluyokı oyle duymuyayım bı daha....bak senapartala yapabılıyosun yanı cok sanslısın..bence mutlu ol..sendne cok daha zor duurmda olanlar var....sen en son asamadasın...sedece cesaret etceksın o kadar ..emla krem kullandımı uyusturuyor....ılk denme ııcn tavsıye ederım

aaaa ne oluyokı oyle duymuyayım bı daha....bak senapartala yapabılıyosun yanı cok sanslısın..bence mutlu ol..sendne cok daha zor duurmda olanlar var....sen en son asamadasın...sedece cesaret etceksın o kadar ..emla krem kullandımı uyusturuyor....ılk denme ııcn tavsıye ederım

Oo eğer okadar ilerlediysen tabii ki az kalmış. Baharın dediği gbi Emla kullanabilirsin. bende ilk başardıgımda çok az emla sürmüştüm en azından ilk deneme için hiç acı vs hissetmiyorsun. Ve sonraki denemelerimde emlayı sürmeden oldu. Sadece ilk seferlik dene derim canım.

arkadasşlar kendinize güvenin inanın ben 14 gündür bunun için mi sıkılmışım aglamışım dedim hiç bir acı yok bende cok korkuyodum ama degmezmiş sadece beyninizi boşaltın olumsuz düşünmeyin hadi olucak :)

çok sevındımmm tebrık ediyorummm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
benimde anlatmak istediğim buydu işte :1rolleyes:

arkadaslar beynınızı bosaltınn lütfeenn... yok illakı aklınıza olumsuz dusunceler gelıyorsa bu olumsuz dusunceleri dusunmek yerıne kafanızı baska seylerle mesgul edin veya esınız sizin dikkatınızı dagıtsın.. gercekten faydasını goreceksınız..

en kısa zamanda vajinden kurtulmanız dileğiyle.. AMİN

Oo eğer okadar ilerlediysen tabii ki az kalmış. Baharın dediği gbi Emla kullanabilirsin. bende ilk başardıgımda çok az emla sürmüştüm en azından ilk deneme için hiç acı vs hissetmiyorsun. Ve sonraki denemelerimde emlayı sürmeden oldu. Sadece ilk seferlik dene derim canım.

Arkadaşlar o kadar iyisiniz ki ..Allah razı olsun sizden. Zaten bu durum beni kıskançlık krizlerine de sokuyor. sanki eşim her gördüğü kıza bakıyor gibi. yani iyice ruh hastası oldum ben .senağlama

Bu arada emla kullandım. aparatın ucuna emla, etrafına da bepanten sürüp çalıştım. bunu yapabiliyorum. emla biraz sızlatıyor başta ama bakalım hayırlısı. denicem bu hafta . kendime güvenmek istiyorum. siz nası yaptınız? hangi pozisyonu tavsiye edersiniz?

X