Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ilk mum egzersizimi yaptım kızlar:))))önce işaret parmak egzersizi arkasından mum,,(eşim mumdan pek hoşlanmadı)egzersizler kolay olmaya başladı artık:)eşimlede parmak egzersizi yaptım,orta parmağı 3. boğuma kadar girdii çok mutluyummm:))))üstelik parmağı mumdan daha kalın...yarın mumu kalınlaştırıp deniycemmm inşll yapabilirimmm......

canımmm sakin ol rahatlama egzersizi vermiştim bi ara bi akadasımızdan alıntı yapmıstık varmıydı onlar sende onları bi dene istersen bazen böyle tıkanık durumlar olabiliyor ilerlemiyor gibi ama hiç üzülme az ara ver moralini yüksek tut lütfen şimdi o egzersizleri bulursam hemen yollcam sana tmm

bişiy sorcam kızlar,parmağı ilerletirken 1,5 cm sonra bidarlık var girişte,orda hafif bi yanma oluyo sonrası çok rahat..
o kısım zar mı acaba????

canim sen ne kadar zamandir egzersiz yapiosu?
her gün düzenli yapiyo musun?
ne kadar sürüyo egzersizlerin?
ve bir egzersizde kaç kere parmagini aliyosun ?

bişiy sorcam kızlar,parmağı ilerletirken 1,5 cm sonra bidarlık var girişte,orda hafif bi yanma oluyo sonrası çok rahat..
o kısım zar mı acaba????

hayır canim orasi vaji girişindeki kaslar zamanla hissetmiceksin onları.

regl olduğumuzda yapılabilecek egzersizleri mi diyorsun??hani sık bırak yapılıyordu tuvaletimizi yapar gibi.onu diyorsan göndermiştim ve çok faydasını da gördüm, yapıyorum.Parmağımı o sayede alabildim zaten ama ilerleme ve git gel olmuyor.Ben normalde hiç karamsar biri değilimdir hatta eşim bana pollyannayla evlenmişim der.Ay olmuyor aman yapamıyorum deyip bırakmam genelde ama bu nedense beni alt etti sanki.Moral motivasyon bişi bırakmadı.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO
szn_dnzl
gulcel

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
fimu
nazli1982
morphem
fzbn
selmatem

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Son düzenleme:

gevşeme egzersizi buydu canım göremeyenler için bi tekrar yapayım dedim

hndckr evet canım eceye katılıyorum bende bi basladım bi bıraktım bi araya regl girdi sona oturdum ve 3 gün düzenli yaptım halloldu cok şükür ısrarla devam etmek zaman ayırmak gerekiyor bide eşinle birlikte yaparsan seni rahatlatıp kayganlaşmanı saglarsa cok daha kolay ilerlersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…