Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

masalelif ilaçların ismini alıp kullanmayımı düşünüyorsun ?lütfen bunlar basitce birbirine tavsiyeyle verilebilicek ilaçlar olmayabilir dikkat edin derim

biliyorum canım.isimleri alırsam araştırıcam.çünkü bende doktor hatası ile bu duruma geldim.iki parmaktan sonrasını yapamıyorum.açık biliyorum ama panik oluyorum.kasılıp kalıyorum.o yüzden bi sakinleştiriciye ihtiyacım var.

biliyorum canım.isimleri alırsam araştırıcam.çünkü bende doktor hatası ile bu duruma geldim.iki parmaktan sonrasını yapamıyorum.açık biliyorum ama panik oluyorum.kasılıp kalıyorum.o yüzden bi sakinleştiriciye ihtiyacım var.

Bana da doktor sakinleştirici olarak antidepresan varmişti sadece deneme yapacağım gün kullan dedi. Baya etkisini gördüm ama çok uykumu getirdi o ilaç...

slm ....parmak egzersızız nasıl ıs eyaramıyor kım ddı acaba bu seyı cok merak ettım....
psıkoloklar bıle paramk egzersızız verıyor ...bence sakın teredutte kalma ...ben 1 0gun surmedı basradım

bizim daha yeni cnm 10 gün oldu evleneli p..nisi alabiliyorum ama itemiyorum.doktorumla görüştüm telefon ile parmak demedi daha cok ilerisi için dedi o yöntem bilmiyorum .bakalım görüşücez 1 yada 2 seans ta cözülücek dedi. umarım olur.

p...si alabiliyosan rahatlıkla da ittirebilirsin.o an derin nefes al ve verirken ittir.bir de yönüne dikkat et. popo tarafına dogru,yani aşağıya olacak...

p...si alabiliyosan rahatlıkla da ittirebilirsin.o an derin nefes al ve verirken ittir.bir de yönüne dikkat et. popo tarafına dogru,yani aşağıya olacak...

canım o anda batma hissi oluyo aslında bi anda itebilsem biticek te:) hemen pes ediyorum acıcak mı diye korkuyorum beynimden atmam lazım bunu bu hafta gidicez eşimle doktorla dua edin bana sen basarabildin mi

canım o anda batma hissi oluyo aslında bi anda itebilsem biticek te:) hemen pes ediyorum acıcak mı diye korkuyorum beynimden atmam lazım bunu bu hafta gidicez eşimle doktorla dua edin bana sen basarabildin mi

başardım çok şükür.

pes etmene gerek yok, acımıyor çünkü... alabildigin yere kadar al,zorlandıgın yerde dur nefes al verirken ıkın ve ittir.gerçekten kolay...

Merhaba arkadaşlar.Anlayamadığın birşey var.Bazı arkadaşlar direk bir klinik adı verip uzun uzun anlatmış tedavi sürecini,klinik ortamını falan.Ben kliniğe yada doktora milyarlar vermeden kurtulmak istiyorum bu dertden.Zaten maddi durumumda müsait değil.Birde doktorsuz olmaz bu iş denmiş,ne yani bizim başarmamız imkansız mı?

başardım çok şükür.

pes etmene gerek yok, acımıyor çünkü... alabildigin yere kadar al,zorlandıgın yerde dur nefes al verirken ıkın ve ittir.gerçekten kolay...

cok sevindim senin adına ama böle baskı hisii oluyo normal demi anlık aslında biliyorum fakat o anda pes ediyorum:KK43: ne kadar sürede basardın doktorla mı

Merhaba arkadaşlar.Anlayamadığın birşey var.Bazı arkadaşlar direk bir klinik adı verip uzun uzun anlatmış tedavi sürecini,klinik ortamını falan.Ben kliniğe yada doktora milyarlar vermeden kurtulmak istiyorum bu dertden.Zaten maddi durumumda müsait değil.Birde doktorsuz olmaz bu iş denmiş,ne yani bizim başarmamız imkansız mı?

denemeniz oldu mu hiç canım.

doktorsuz başardık bunca arkadaş...

doktora giderek de başaran vardır elbet buna sözüm yok...fakat doktorun yaptıgı farklı bir şey değil, egzersizse biz de yapıyoruz,aparatsa biz de kendi aparatımızı yapıyoruz mumla...

sana 100den fazla kişi sayabilirim doktorsuz yenen...

hangi aşamadasın bilmiyorum ama umutsuzluga düşme...

eğer yenmek istiyorsan buradaki tavsiyelere uy...ben de yenmiş biri olarak her zaman yardımcı olurum...

cok sevindim senin adına ama böle baskı hisii oluyo normal demi anlık aslında biliyorum fakat o anda pes ediyorum:KK43: ne kadar sürede basardın doktorla mı

o his gayet normal.alışık olmadıgın için tuhaf geliyordur...vazgeçme, eşine söyle o da vazgeçmesin...ona yavaş ve sabırlı olmasını söyle..sen korktugun an seni sakinleştirsin ve izin verdigin an ittirmeye devam etsin.ancak böyle yenebilirsin KORKULACAK BİR ŞEY OLMADIGINI GÖRÜP,BİR KEZ OLSUN TAM BİRLEŞME YAŞAYINCA...

arkadaşlar herkese merhabalar....
ben geçen hafta başarmıştım.
ilk iki denemeden sonra sistit oldum:1no2: ara vermek zorunda kaldım mecburen.. ilaçlar bitene kadar.
moralim bozuldu inş tekrar başa dönmemişimdir:KK43:(

arkadaşlar herkese merhabalar....
ben geçen hafta başarmıştım.
ilk iki denemeden sonra sistit oldum:1no2: ara vermek zorunda kaldım mecburen.. ilaçlar bitene kadar.
moralim bozuldu inş tekrar başa dönmemişimdir:KK43:(

merak etme başa dönmemişsindir.

ben de aynı senin gibi sistit oldum,daha yeni düzeldim gibi tam da geçmiş değil...

ilaçlarını düzenli kullan bir de hijyene dikkat et.

doktorsuz başardık bunca arkadaş...

doktora giderek de başaran vardır elbet buna sözüm yok...fakat doktorun yaptıgı farklı bir şey değil, egzersizse biz de yapıyoruz,aparatsa biz de kendi aparatımızı yapıyoruz mumla...

sana 100den fazla kişi sayabilirim doktorsuz yenen...

hangi aşamadasın bilmiyorum ama umutsuzluga düşme...

eğer yenmek istiyorsan buradaki tavsiyelere uy...ben de yenmiş biri olarak her zaman yardımcı olurum...

Çok teşekkür ederim mona_roza.Aslında ben p... yarısından fazlasını almıştım ama bu denemeden sonraki iki denememde sadece başını alınca yine mi başa döndüm diye düşündüm.Elimde olmadan azda olsa kasılıyorum ve eşimi farkında olmadan engelliyorum.Dün emla aldık.Birde onunla denicem Onunla başarırsam onsuzda yapabilirmiyim.Daha sonra onsuz yapamazsam diyede korkuyorum.

o his gayet normal.alışık olmadıgın için tuhaf geliyordur...vazgeçme, eşine söyle o da vazgeçmesin...ona yavaş ve sabırlı olmasını söyle..sen korktugun an seni sakinleştirsin ve izin verdigin an ittirmeye devam etsin.ancak böyle yenebilirsin KORKULACAK BİR ŞEY OLMADIGINI GÖRÜP,BİR KEZ OLSUN TAM BİRLEŞME YAŞAYINCA...

cesaret verdin bana canım saol dedigim gibi biraz alıp nefes alıp ıkınıcam vaji genişlicek eşim itiyo ben üs..te oluyorum o anda batma hissi oluyo o da gayet normal dar oluyo diyorum oradan cocuk cıkıyo kendi kendime aslında 3 saniye lik iş biraz dişimi sıksam hersey olucak bu yanma batma hissi normal diyosun biraz daha gayret deil mi göstericem canım.

X