Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hayır egzersiz yapmadım canım 10 günlük evliyiz cok az giriş oluyor fakat itemiyorum p..nsi

canımm
kayganlaştırıcı jel sür
derin nefes alıp ver ve ıkın ıkınmak çok önemli
takıldıgın yerde kendini geri çekme hemen nefesi ve ikınmayı
dewreye sok
eger altta isen eşinin üstünede geçebilirsin
kontrol sende olur ve daha rahat edersin
birde bu şekilde dene
sakin ol kendini kasmamaya çalış
zaten kasmaktan dolayı olmuyor tmm mı

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

kızlar listede eksiklikler olabilir vakitsizlikten düzeltemedim en kısa sürede düzelticem listeyi

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
benelifnur
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
sedagelina
nazli1982
morphem
fzbn

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

bu akşam öyle yapıcam öyleö tuhaf bişeyki sanki canım müthiş acıyacak gibi geriliyoreum o anda
canım egerkı acıycak dersen acır ınan bana acı falan yok tamamemn acı olayı sana baglı...hıc korkma acıdan falan eger oyle bı acı olaydı benım ne kadar korkkak olduugmu bılemezsın doktora bıle gıdemem ıgneden odum kopar...canım cok tatlıdır yanı...hıc korkma yap egzersızıznı hıc acı falan yok..hem emla krem var uyusturuyorr ben onla basardım

ece selam nasıl yendin kremle mi ben bi çok jel kullandım p..ns başı giriyor fakat itemiyorum batma hiisi olunca cekiliyorum cok kötüyüm yardım lütfen

Mrb arkadaşlar ben evleneli 3 haftayı geçti. Toplam 6 kez ancak denedik ve olmadı. Bende biraz kasıyorum galiba. Yani ben şimdi vajinusmus mu oluyorum? Yoksa daha bunu demek için erken mi? Çünkü çok deneme yapmadık .. offff

baskı hissi oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…