Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrikler canım darısı başımıza:) Allah başka ıkıntı göstermesin

yapmaya çalışıyorum canım. serçe parmağımdayım daha. alamıyorum ama sadece parmak ucu umarım yenerim. bugün oturarak denedim daha rahattı sanki. yarın akam tekrar artık

oo süper serçenin ucunu aldiysan tamami oldu demektir. yavaş yavaş. bir anda zor zaten. kendini zorlamadan gün gün git. Bak orda duvar dediğimiz bir yere geliceksin. nasil bişi biliyo musun keşke şurda resim çizme olayi olsa [[ böyle işte sanki bir yana kıvrılma orda sanki bir baloncuk varmiş gibi. hafif hafif ikinarak itersen o baloncuk içe çökücek gibi gelicek sana. orada bi yol açilicak. bunlar ilk başta yaşicaklarin sonrasinda balon malon hiçbişi hissetmiceksin. merak etme. bizzat denedim onayladim delikafadulden

tebrik ederim Allah başka dert sıkıntı vermesin :)

ewet ben de o duvara gelince panik oldum çektim hemen çok garip hissettim. bunlar geçer dimi zamanla? dün gece egzersiz yapıcam diye hiç uyumadım bugün oruç da tutmadım çalışıcam diye aklım hep orda zombi gibi dolanıyorum

taze gelıe.....ve bambam....kızlar tebrık edıyorum ıkınıze ..ALLH BIR DAHA BOYLE SIKINTI DERT VERMESIN KIMSEYE..HEP MUTLU OLUN..EEEE SIRA BEBEK HABERLERINDE

Gunaydın kızlarrrr...bugun cok mutluyum cunku esım ızınlı ve gunuduze gecıyo 2 haftadır gecedeydı..sukur gece bıttı.....

selam kızlar bende parmak egzersizine başladım ama olmuyor yani ufak kısmını aldı geri kaldı eşimle denedik o da ittiremiyorum kasılıyorsun dedi o sırada rahat geçmesi için ne yapmam lazım

selam kızlar bende parmak egzersizine başladım ama olmuyor yani ufak kısmını aldı geri kaldı eşimle denedik o da ittiremiyorum kasılıyorsun dedi o sırada rahat geçmesi için ne yapmam lazım
canım o kısma geldıgınde bekle..gozlerını kapat ve rahatlamaya calsı..derın derın nefes al ...acımıyor yapabılrım de kendınle konus hafıfce ıkın o kısmı gecınce gerısı ne kadar kolay goruceksın

canım takıldıgın yerde hemen geri çekilme
bekle derin nefes al ve ittir parmagını
oradaki duvar dedigin şey öyle yumuşak bi et parçası ki
sen parmagını ittirdikce o yana dogru kıvrılacaktır
ve sen egzersizkere devam ettikçe o et parçasını da zamanla
hiç hissetmeyeceksin tmm
devat et sen yavaş yavaş.....olacak inş

günaydin arkadaslar. öncelikle yenen arkadaslari tebrik ederim - darisi basimiza insallah!

diger arkadaslara özellikle tek parmak calisanlara bir tavsiyem olacak.

su kaynatin, suyu bir legene koyup üzerinde 10-15 dakika oturun. bu vajiyi
cok rahatlatiyor ve daha kolay girmenize yardimci oluyor. mumum veya
parmagin uc kismina emla sürdüm, diger bölümüne de kayganlastirici.
ha birde bu ikinma meselesini galiba yanlis yapiyordum. gecenlerde
arkadasin biri yazmisti, büyük abdest yapar gibi yaptiginda mumu icine
iteceksin diye. tahminim ben tam tersini yapiyordum ve ilerliyemiyordum.

ben son iki seferdir böyle yapiyorum ve cok faydasini gördüm.
mumu 2-3 santim alabiliyordum, simdi 5-6 santime kadar alabildim,
fakat daha fazlasi olmadi. ilk dilatöre gecmegi cok istiyorum,
ama mumu henüz cok rahat hareket edemiyorum.

kafaya koydum, BÜTÜN RAMAZAN BOYUNCA HER GÜN böyle egzersize
devam edecegim. ve bunu hepinize tavsiye ediyorum. haydi hepimiz ramazan
boyunca konsantre olalim ve bunun üzerine gidelim!

hepinize sevgiler!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…