Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

slam kızlar

eşim ilk denememizden sonra biraz çekingen davranıyo.bende p..s olmadan kendim devam ettim 2 gündür egzersizlerime.
girişte biraz zorlanıyorum ama sonrasında ilerlemek çok kolay.git gelleri seri yapabiliyorum.

ece111 teşekkür ederim beni mutlu sona yaklaşanlara yazmışsın.baya gaza geldim:eek:

gözün aydın olumunekankayizsmile

streçlediğimde streç tahriş etti prezervatiftifte geniş olunca dolmuyo o yüzden bende mum soktum sardım pamukla bugunde kendim yapıcam yarın insallah eşime yaptırcam ama emlam bitti çok zorlanıyorum ama napayım alamadım dua edinde aşayım artık hırslandım birde yağlıyorum başka ne yapmalıyım sizce

kalınlaştırma, onunla rahat olana kadar deneme yap,sonra eşinle p.. dene...

inşallah olur, o an geldiginde korkma,kendi elinle yerleştir,nefes al verirken yavaşça ittir.yönünü iyi ayarla aşağı doğru,belinin altına yastık koy...

Allah yardımcın olsun.

canım izinden önce çok rahttım kalınlaştırdım olmadı geri döndüm ama bizde sorun eşime dokunduramıyorum şimdi eşime yaptırcam önce daha önce kalın mumu yaptırdım birkaç günde rahat izin veriyordum ama malum izin işte eşime izin verebilsem tamam emlada yok napacam bilmiyorum giriş çok dar hafif yırtılmamda olsada yinede girerken gerçekten çok dar

canım izinden önce çok rahttım kalınlaştırdım olmadı geri döndüm ama bizde sorun eşime dokunduramıyorum şimdi eşime yaptırcam önce daha önce kalın mumu yaptırdım birkaç günde rahat izin veriyordum ama malum izin işte eşime izin verebilsem tamam emlada yok napacam bilmiyorum giriş çok dar hafif yırtılmamda olsada yinede girerken gerçekten çok dar

kastıgın için dar gibi geliyor.kasmamaya çalış. kas gevşetici içebilirsin istersen...

arkadaşlarlar ben ilk defa denemeye başlıcam size sorularım var eğer cevap verirseniz çok memnun olurum ...ilk sorum emla kremi içe değilde etrafına sürsem olurmu ...birde ıkınma olayını anlamadım ıkınıpmı p....si sokcaz ....birde çok ayıp olcak ama nolur kusura bakmayın sanki orası kapalı ...napcam bilemiyorum hazır cesaret ve umut gelmişken denemek istitorum...
oh be hadı ıhslahhh....emla kremı dısarı surmek cok ıse yaramıyor ılk once serce parmagınla egzersız dene mutlaka ...kayganlastırcı kullanman daha rahat yapmanı saglar ...ıkınmakta pe.. bası gıırnce pe.. ıelrlemesıne yardımcı oluyor takıldııgn yerde beklıyoruz ve ıkınıyopsun ama oyle cok dgeıl ....hadı ıhlsahhh

slam kızlar

eşim ilk denememizden sonra biraz çekingen davranıyo.bende p..s olmadan kendim devam ettim 2 gündür egzersizlerime.
girişte biraz zorlanıyorum ama sonrasında ilerlemek çok kolay.git gelleri seri yapabiliyorum.

ece111 teşekkür ederim beni mutlu sona yaklaşanlara yazmışsın.baya gaza geldim:eek:
ıhslahh canım ..egzersız edavm et..su mubarek gunlerde ıhslah kıms ekalmaz herkez basarır

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza şu vajinusmus illetinden bende muzdaribim dr.ulusoya gitmeyi düşünüyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza şu vajinusmus illetinden bende muzdaribim dr.ulusoya gitmeyi düşünüyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

bu işi doktora gidip milyarlar vermeden de halledebilirsin...ben de çok umutsuzdum,son çare bu doktorlardan birini aradım milyarlardan bahsetti bana...çok şükür ki gerek kalmadan yendim. yaptıgı şeyin burada kendi aramızda yaptıklarımızdan hiçbir farkı yok.

burada sana yardımcı olacak çok arkadaş var...

sana bir mesaj gönderiyorum birazdan...

Son düzenleme:
streçlediğimde streç tahriş etti prezervatiftifte geniş olunca dolmuyo o yüzden bende mum soktum sardım pamukla bugunde kendim yapıcam yarın insallah eşime yaptırcam ama emlam bitti çok zorlanıyorum ama napayım alamadım dua edinde aşayım artık hırslandım birde yağlıyorum başka ne yapmalıyım sizce

canım sadece streçleyipte alma tabiiki tahriş eder ben egzersizlerimde mumu pamukla dolayıp sonra streçlemiştim sonrada doktor eldivenlerinin bir parmağına sokmustum kayganlaştırıcı sürüpte deniyordum daha sonra eldiven yerine prez. içine yerleştirerekte yaptım. tek streçleyipte deneme. Kolay gelsin canım.

ya merhaba ben de yeni evliyim giriş oluyor fakat kendimi itemiyorum yardım lütfen böle yanıyormuş gibi bir his oluyor napmam lazım jel aldım işe yarar mı ki korkum yersiz ama

gulcel canım merhaba ben özel mesaj atamıyorum malesef burdan cevaplayayım....

dün cevap yazamadım kusura bakma..
ben 2 ay önce forumu takip ederek 3 parmak egzersizine kadar yapabiliyordum ama sonrasında pek düzenli yapamadım biraz ara verdim.
10 gün kadar önce de yine egzersiz yapmaya başladım aklıma geldikçe yaptım. düzenli yapmadım yani.
En son iki gün önce de hiç egzersiz yapmadan denemeye karar verdik eşimle ve forumda anlattığım şekide uyguladım anestol ve kayganlaştırıcıyı.
Anestol etki ediyor canım biraz bol sür. yanma yapıyor ama o kadarına da katlanıyorsun zaten daha sonra yaşayacağın mutluluğu düşün belki daha kolay gelir.
Bir de önemli olan tam uç kısmı girdikten sonra sanki bi yere takılıyormuş gibi hissdiyorsun tam orada büyük tuvaletini yapacakmiş gibi ıkın canım o zaman fırt diye giriyo:1rolleyes: bende öyle oldu.
umarım yardımcı olabilmişimdir yine somak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım canım. allah te zamanda kurtarsın bu dertten herkesi inş.

Son düzenleme:
arkadaşlar dün anestolsüz denedim ama olmadı fazla da zorlayamadım iyice kasılmasın diye ve yine aneslole sağladım tam birleşmeyi.
moralimi bozmadım herhalde yavaş yavaş alışırım diye düşünüyorum.
benim gibi ilk bir kaç ilişkisini böyle sağladıktan sonra normal bir şekilde yapan oldu mu acaba? bir önerisi olan varsa alabilirimbuyrunnnnnnnnn

arkadaşlar dün anestolsüz denedim ama olmadı fazla da zorlayamadım iyice kasılmasın diye ve yine aneslole sağladım tam birleşmeyi.
benim gibi ilk bir kaç ilişkisini böyle sağladıktan sonra normal bir şekilde yapan oldu mu acaba? bir önerisi olan varsa alabilirimbuyrunnnnnnnnn

canım bende ilk 2 denememi emla ile başardım. Ama 3. sünde emlasız yaptım yine çok rahat oldu yavaş yavaş alışırsın dert etme.

canım bende ilk 2 denememi emla ile başardım. Ama 3. sünde emlasız yaptım yine çok rahat oldu yavaş yavaş alışırsın dert etme.

sağol canım içim rahatladı biraz daha. normal sayılır zaman. benim de bu akam 3. olacak. inş daha rahat olurum:kedi:

canım tebrık edeırm..evet bır kac denemeden sonra duzelıcek...ben 4 kez o sekılde yaptım..sonra bıraktım....hıc takılma bunalrı artık bıttı

X