Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

baharcım beni unuttunuz zanettim cevabın için sağol.. ben 3 4 gündür kegel ve nefes egzerzisi yapıyorum geçen gün cesaret geldi ve sanki başı girdi çünkü hiç dışarı sp....m akmadı bu bile beni cesaretlendirdi ilk defa oldu ama parmaktan korkuyorum çok onu nasıl yapcam bilemiyorum birde hayatımda ilk defa oraya baktım ..ama sanki kapalıydı herkezinmi öyle benimmi bilmem kadın doğumcudan korkmasam gitcem baktırcam çok ama çok korkuyorum ama yapcam inşallah allah sizden razı olsun yeniden sizin sayenizde ümitlendim çok teşekkürler hepinize...

kadın dogumcudan korkmayın.

rutin kontrollerinizi yaptırın, kadınların o bölgesi hassas oldugundan çok sık mikrop kapabiliyor,kist vs olabiliyor...

yine söylüyorum siz dogum yapmış birisiniz ve vajinanız çok genişledi.orası rahatlıkla p... alabilir durumda şu an.bence eşinizin p... tamamı giriyor size girmiyor gibi geliyor...

emlayı deligin etrafına ve içine sürüp 10 dk bekleyin.

nefes alın,verirken ıkınıp p... i içeri sokun. siz bunu kendi elinizle de yapabilirsiniz.

orası kapalı degil.siz bi de dogum yaptınız orası çooook geniş bir yer.

teşekkürler orası geniş ama bunu birde beynime anlatsam doğumda orayı çok kestiler 20 tane dikişim vardı onu beynimden atamadım sanki hep kesilecek gibi geliyo ondan korkuyorum inanaırmısın sanki o acıyı halen çekiyom gibi geliyo bana...

kadın dogumcudan korkmayın.

rutin kontrollerinizi yaptırın, kadınların o bölgesi hassas oldugundan çok sık mikrop kapabiliyor,kist vs olabiliyor...

yine söylüyorum siz dogum yapmış birisiniz ve vajinanız çok genişledi.orası rahatlıkla p... alabilir durumda şu an.bence eşinizin p... tamamı giriyor size girmiyor gibi geliyor...

ultrosanla kontrola gidiyorum eşim yanaştığı an bir kasılma geliyo bana ayaklarım öyle bir titriyoki anlatamam.. yani benimki tamamen korkudan ama diyorum ya sayenizde çok cesaretlendim girmediğine eminim çünkü dışarı çıkıyo sp...mler...

sevgili gülcel
özel mesaj yazamıyorum umarım buradan okuyabilirisin ben dr ulusoya gittim ve yendim çok şükür... burada okuduklarım maalesef bende kesin çözme açısından işe yaramadı ama yarayan pek çok kişi var ben sana dr ulusoyu önerebilirim tabi gidebilecek imkanın varsa çünkü biraz masraflı bir tedavi ama çözmeden gelmiyorsun o kesin.ama burada kendi başına başarmış pek çok arkadaş var forumu baştan sona okumanı umudunu kaybetmemeni ama herkesin vajinusmusunun kendine özgü olduğunu da unutmamalısın
ben dilatörlerle çok rahat çalışıyordum ama penis deneyimi gerçekleştiremiyordum tedavim sırasında öğrendim ki bazı yanlış bilgiler de buna sebep olmuş tabi benim takıntılı kişiliğimde.
çok zor bir durum bunu yaşayan bilir umarım bu sorunu yaşayan herkes en kısa sürede çözer. ama şunu unutmayın vajinusmus %100 çözülebilen bir hastalıktır. benni en rahatlatan cümle bu.
sevgiler

sevgili gülcel
özel mesaj yazamıyorum umarım buradan okuyabilirisin ben dr ulusoya gittim ve yendim çok şükür... burada okuduklarım maalesef bende kesin çözme açısından işe yaramadı ama yarayan pek çok kişi var ben sana dr ulusoyu önerebilirim tabi gidebilecek imkanın varsa çünkü biraz masraflı bir tedavi ama çözmeden gelmiyorsun o kesin.ama burada kendi başına başarmış pek çok arkadaş var forumu baştan sona okumanı umudunu kaybetmemeni ama herkesin vajinusmusunun kendine özgü olduğunu da unutmamalısın
ben dilatörlerle çok rahat çalışıyordum ama penis deneyimi gerçekleştiremiyordum tedavim sırasında öğrendim ki bazı yanlış bilgiler de buna sebep olmuş tabi benim takıntılı kişiliğimde.
çok zor bir durum bunu yaşayan bilir umarım bu sorunu yaşayan herkes en kısa sürede çözer. ama şunu unutmayın vajinusmus %100 çözülebilen bir hastalıktır. benni en rahatlatan cümle bu.
sevgiler

ben de ulusoya gitmeyi düşünüyorum. nasıl çözdün ve ne kadar faydası oldu

sevgili gülcel
sevgiler

kutrulmana çok sevindik.yanlış bilgilerini ve doğrularını paylaşırsan bizide yönlendşrmiş olursun.

sanki elleyince bile acıyo herhalde pskolojik bişey kesilcekmiş gibi geliyo gerçi bugece deniycektik ama şansıma eşim hasta tamda cesaretlenmiştim inşallah iyi haberler yakında..verdiğin bilgiler için teşekkürler herhalde içinizde en kıdemli benim ben yaparsam herkes yapar...

Canım orayı ellemekle acımaz ki, bu sadece sana beyninin bir oyunu. Senin bilinç altındaki bazı yanlış bilgiler sana öyle hissettiriyor. Bir gün inşallah başardığında bu muymuş hep acıyacak dediğim diyeceksin. Çünkü gerçekten de hiç acı yok. İnşallah bu mübarek ayda, Allah'ın izni ile yenersin...

Arkadaşlar bildiğiniz uyuşturan kremler ve kayganlaştırıcı jeller arasında en etkilisi hangisi yazar mısınız,lütfen?En etkilisi hangisiyse onu almak istiyorum,cevabınızı bekliyorum.Ne olur bana yardım edin.

aypar egzersiz yapmadan penis denemesi yapicağini söylüyosun pek işe yariycğini sanmiyorum. yani sayfalarca dil döküyoruz egzsrzi diye herkes inatla penis denemesi yapiyo sözüm sadece sana değil. kabullenmeniz lazim önce egezrsiz sonra ilişki. yoksa kendinizi yipratirsiniz. beyniniz bak olmicak işte der siz de inanirsiniz . böyle de devam ederç

arkadaşlar sadece 2-3 cm kaldı...p....denemelerimde en son bu noktaya geldim...2-3 cm daha girse tamamen alabiliyorum:)bunu da en kısa zamanda aşabileceğime eminim:)yalnız bugün çok yanma oldu...acaba zar delinmişmidir ki????

arkadaşlar sadece 2-3 cm kaldı...p....denemelerimde en son bu noktaya geldim...2-3 cm daha girse tamamen alabiliyorum:)bunu da en kısa zamanda aşabileceğime eminim:)yalnız bugün çok yanma oldu...acaba zar delinmişmidir ki????

alkisalkisalkis alkisalkisalkis
olmuş iştee p.....
zater zamanla oluyor tamamı
Tebrik ederim canımmmm :lepi:
zar zaten egzersizler esnasında genişliyor
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
hadi yaaa...oldu mu şimdi...ama hiç bişey anlamadım:))))bu kadar kolay mı oluyor...tamamı girince olmuyormuydu???benden hiç kan gelmedi ama...bişey anlamadım..

canım daha ne olsun 2 3 cm kalmış :)))
kan gelcek die bişi yok çünkü sen vajiyi egzersizlerle genişlettin ya
belki ilerleyen zamanlarda gelir
belkide hiç gelmez..........opuyorumnanaktan

canım daha ne olsun 2 3 cm kalmış :)))
kan gelcek die bişi yok çünkü sen vajiyi egzersizlerle genişlettin ya
belki ilerleyen zamanlarda gelir
belkide hiç gelmez..........opuyorumnanaktan

zemuszemus yaşasın vaijiyi yendim:)))hemde çok kolay....kaydirigubbakcemile2ben şimdi öyle devam edecem egzersizlere...daha da kolaylayacak değil mi???
:içelim:bunu kutlamak lazım:))))

zemuszemus yaşasın vaijiyi yendim:)))hemde çok kolay....kaydirigubbakcemile2ben şimdi öyle devam edecem egzersizlere...daha da kolaylayacak değil mi???
:içelim:bunu kutlamak lazım:))))

ewet canım
yalnız egzersiz yapmıştın sen dimi
bir kaç gün p..yi almadan öncesinde egzersiz yap yine tmm mı
çok daha iyi olur
hadi kutla eşinleee..........
zemuszemus

selaaaammmm:) hoşgeldin helpless:) dün çok aradım seni:) 4 gün falan ben de giremedim nete ama burdayım artık parmak egzersizine başladım ama pek başarılı olamadım 2 gündür deniyorum ama olmuyor

X