Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

mutlu_umutlu arkadaşım,Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin,,,,çok sevindim,,,darısı tüm isteyenlerin başına ....tebrik ediyorummm......:nazar:

mona_roza arkadaşım sende başarmışsın,,,kutlarım senide....inşlh diğer arkadaşlar da kısa zamanda kurtulurr.....

herkese iyi geceler...

Çok tebrik ederim canım:lepi:.Bence sen bu işi halletmişsin.Denemeleri ara vermeden yaparsan daha iyi olur bence.İnşallah denemelerini sorunsuz bir şekilde halledersin,senin adına çok mutlu oldum.Allahım inşallah iyi haberler vermeni nasip etsin.Ama dediğim gibi bu iş artık senin için tamamdır.Darısı başımıza inşallah.

Sağol canım teşekkür ederim umarım öyledir:KK70: Allah sanada tüm kurtulmak isteyen herkese yardım etsin en büyük yardımcımız O. Dualarım sizinle.

kızlar bu gece son p... denemesi yapıcam ... moral olarak yerlebir'im :KK43:
dua edinde yarın buraya kocaman harflerle başardım yazayım

canım dualarımız seninlee,,,inşlh bu iş bu gece biter,,,,rahat ol,kasma sakın kendini,,,gerisi kolay olur zaten,,,Allah yardımcın olsunkaydirigubbakcemile5

kızlar bu gece son p... denemesi yapıcam ... moral olarak yerlebir'im :KK43:
dua edinde yarın buraya kocaman harflerle başardım yazayım

Dualarımız seninle canım.İnşallah sen bu gece halledersin bu işi.Aslında halletmemen için hiçbir sebep yok,çünkü sen p...ten daha kalın bir aparat almışsın zaten içine.Bunu düşünmelisin ve rahatlatmalısın kendini.İçine alacağın zaman rahatlaman için derin nefes al ve açılması için ıkın,o zaman daha kolay oluyo,birde herkes zevk alıyor bende alacağım de kendi kendine.Ha birde bence önsevişmeyi uzun tutmalısın,çünkü bu rahatlamanı ve seninde istemeni sağlıyor kasılmayı azalttı bende.Ben bu şekilde denedim.İlk denemede başını,2 gün sonra 2-3 cm daha aldım.3.denememde yarısını ve 4.sünde yarısından fazlasını aldım.Çok az kaldı diyorum şimdi kendimi rahatlatıyorum böyle napıyım.Ki ben parmak bile sokamamıştım bir kere eşimin ısrarıyla o soktu parmağını o kadar.Bence sen bu işi halledersin...

canım dualarımız seninlee,,,inşlh bu iş bu gece biter,,,,rahat ol,kasma sakın kendini,,,gerisi kolay olur zaten,,,Allah yardımcın olsunkaydirigubbakcemile5

amin ALLAH razı olsun canım ... mafoldumben
gerçekten hiç iyi değilim
benden sonra gelip hemen yenenleri görünce onlar adına çok seviniyorum bu berbat illetten kurtuldukları için ama kendi adıma üzülüyorum neden hala burda bu savaşı veriyorum mafoldumben sorun nerde neden başaramıyorum ben
herşeyi herşeyi denedim neden olmuyor mafoldumben
hemde p... den hada kalın aparatı alabiliyorken içime neden olmuyor anlamıyorum ya anlamıyorummmmmmmmmmmm mafoldumben

amin ALLAH razı olsun canım ... mafoldumben
gerçekten hiç iyi değilim
benden sonra gelip hemen yenenleri görünce onlar adına çok seviniyorum bu berbat illetten kurtuldukları için ama kendi adıma üzülüyorum neden hala burda bu savaşı veriyorum mafoldumben sorun nerde neden başaramıyorum ben
herşeyi herşeyi denedim neden olmuyor mafoldumben
hemde p... den hada kalın aparatı alabiliyorken içime neden olmuyor anlamıyorum ya anlamıyorummmmmmmmmmmm mafoldumben

soryy toparlan bence,,anlattığın gibi daha kalın aparatı alabiliyorsan çok rahat başırırsın ,,,olumsuz düşünme lütfen,,, senin neyin eksik,,,sadece biraz cesarettt!!!!

soryy toparlan bence,,anlattığın gibi daha kalın aparatı alabiliyorsan çok rahat başırırsın ,,,olumsuz düşünme lütfen,,, senin neyin eksik,,,sadece biraz cesarettt!!!!

özel mesajın için teşekkür ederim acil cevap yazdım ama yarın uzun uzun yazıcam inş.
şimdi dediklerini yapıcam
iyi geceler
tekrar teşekkürler

Oklavalar tepemde kırılacak en iyisi hemen bu akşam tekrar cesaretlenip başlamak. Ramazan ayı girmeden güzel haber vermek istiyorum. Ramazan ayında egzersiz zor olur çünkü... Kızlar sağolun ...Seviyorum sizi yaa... Her nerdeyseniz ve her kimseniz seviyorum...Kırın oklavayı tepemde eğer bu hafta sonu da ertelersem...Erkek parfüm içinde Adidas in kokusu çok spor...Ama ben olsam ya ince kotlardan pantolon alırım yada Basketbol topu filan alırım, parfüm biter ama o yıllarca kalır yada futbola ilgi duyuyorsa futbol topu alırım yada granpon ayakkabı değiştirme etiketi ile beraber... Benim ki sporcu olduğu için aklıma başka hediye gelmiyor...

merhaba karanfilcimen.. ozel mesajini aldim okudum..ins sende bende..ve diger butun bununla savasan kadinlarin Allah yardimcisi olsun :) kusura bakma bi suredir giremiyordum..girdiysemde acemilikten goremedim galiba mesaj attigini..ben maalesef henuz ozel mesaj atamiyorum..ama destegini eksik etme sen yinede:) cok tesekkur ederim.. nasil gidiyor? ilerleme varmi sende?? bende yok maalesef..

bu arada arkadaslar sizler nasilsiniz?? opuldunuz!

kızlar gunaydın 3 sata uykuyla ıse geldım ...mısafırle rvar gurultu patrdı sonra uykum kacta don bı o yana don bu yana vallahı 4 de dogru uyudm ıste 7 de kalktım...eve gıtmekkkkkkkkkkkk ıstıyorummmmm..uyuymak ıstıyorummmm:KK43:((((((((((.....ıhlsah guzel bı hafta gecırırız.

herkese günaydınnnn...........

Iyi aksamlar arkadaslar, ancak firsat buldum yazmaya. dün gece dilatörle ilk kez denedim. bunlar 4 boy ve en kücük boyu 2 santim kadar girdi. daha önce bir mumla 5 santim kadar girebilmistim, ama 2 ay falan oluyor. aradaki zamandan mi yoksa dilatörün kullandigim mumdan biraz daha kalin olmasindan mi bilmiyorum, neden sadece 2 cm girdi.

dün basladim bugün devam, en azindan her aksam yatmadan önce denicem ve her gün burada bildiricem gelismeleri - yoksa aksatirim diye korkuyorum. en kisa zamanda yenmek istiyorum. herkes bebek icin soruyor..:sinifsinif: 2 yillik evliyim ve 31 yasindayim, 2 yildir daha istemiyoruz diye atlatiyordum ama artik ne diyecegimi bilemiyorum..

Allah hepimizin yardimcisi olsun ve burda yenipte vajililere yardimci olanlardan da razi olsun. hepinize iyi geceler - iyiki varsiniz olumunekankayizsmile

canım büyük ihtimalle 2 ay kadar ara vermenden kaynaklanıyor
ne güzel işte yine azda olsa almayı başarmışsın
güzel tarafından bak
dewam ettigin sürece yakın zamanda tamamını alırsın merak etme
egzersizleri bırakmak yok :eek:lmaz:
en kısa zamanda sende yeneceksin inş.....opuyorumnanaktan

Arkadaşlar benim bu siteyi takip etmem 15 aya dayanıyor evlenmeden önce sürekli okuyordum acaba benim başıma da gelir mi diyordum ve evlendim başıma geldi ya fazla okuyup kendime kuruntu yaptım yada neoldu bilmiyorum. Kısacası evlendiğim 13 ayı geçti geçen ay yıldönümüzde artık yeter dedik ve kadın doğumcuya randevu aldık. Daha öncesinde siteyi takip etmeme rağmen parmak egzersizlerini hayatta yapamam diyrdum yani denemiyordm bile. Dra gititğimizde dr muayene etmek istediğini söyledi sadece bakacam normal mi diye dedi. ve bakarken ben hiç anlamadan dr parmağınla egzersiz yapıyormus megersem 3 boğumuda almışım içime ama hiç hissetmedim. Daha sonra vaginal ultrasonla bile kontrol etti neyse ki sorun çıkmadı tabi ben drun parmağı girince ve en önemlisi vaginal ultrason aleti girince çok sevindim. Oraya birşeyin girmiş olması beni çok mutlu etti ve inancım tekrar geri gelmişti dr 1 ay egzersiz yapın dedi sonra yenmiş olarak bekliyorum sizi dedi. biz 7 temmuzda egzersizlere başladık. ilk parmak egzersizi yapamadıam en ince mumdan kalına doğru ilerledim. Emla hiç kullanmamıstım sadece gleitgelen kayganlaştırıcı kullanıyordum. En son penis aparatına geldiğimde regl girdi araya. Ve 2 gece önce reglim bitince tekrar denemeye başladım. Penis kalınlığındaki mumu biraz zorda olsa aldım. 1 hafta ara biraz zorlamıstı.
Sonra geldik dün geceyee:) tekrar mum denemelerimi yaptım ama kafama koymustum p.. denemesini bu akşam yapacaktım. Sonra evde emla krem vardı bi onuda süreyim dedim ilk denememde olumsuz bişey olursa geri plana atmaısn beni olumsuz etkilemesin diye çok az emla sürdüm muma tekrar denemeye devam ettim ve sonra p. denemesine geçtik deliği bulmam abartmıyorum yarım saatı buldu. Biliyorsunuzki aynasız yapamıyorum illa aynada görecem aynayı ayarlyıorum bacaklarım uyuşuyor neyse zar zor deliği buldum ve ....
Bu kadaR yazının sonunda ne oldu diye merak ediyorsunuz ve evet dün akşam
BAŞARDIMMMMMMMMMM
ve hiç acı duymadımmm. Tabi biraz endişe kaldı şimdi bende. Daha önce parmak egzersizine başlamadan önce ben sadece vagina ağzına bir tüp emla sürmüştüm öyle deneyecektik ve hiç uyuşturmamıstı. Dün gece emla sürmemin sebebide bakayım uyusturacakmı dedim. Yani hiç acı duymamamın sebebi emla kullandığımdan dolayı mıdır bilmiyorum. Ama içimde varlıgını hissettim tamamen uyusturmus olsaydı onu da hissetmezdim Neyse lafın kısası galiba bu sorun bitti tabi ben bikaç kere daha sorunsuz şekilde yapmadan kendimi tamamen yenmiş kabul etmiyorum:)

Allah tüm bu sorunu yaşayan herkese yarıdm etsin. Başardıktan sonra hepimiz için dua ettim hepinize çok teşekkür ederim. Beni bir nevi doktorun haricinde gaza getiren siz oldunuz :enbuyukkk: :enbuyukkk:

mükemmel bi haberrrrrr..........
seni tebrik ederimmm
canımmm.......

merhaba karanfilcimen.. ozel mesajini aldim okudum..ins sende bende..ve diger butun bununla savasan kadinlarin Allah yardimcisi olsun :) kusura bakma bi suredir giremiyordum..girdiysemde acemilikten goremedim galiba mesaj attigini..ben maalesef henuz ozel mesaj atamiyorum..ama destegini eksik etme sen yinede:) cok tesekkur ederim.. nasil gidiyor? ilerleme varmi sende?? bende yok maalesef..

bu arada arkadaslar sizler nasilsiniz?? opuldunuz!

Hafta sonu misafirlerim vardı uzaktan. Bu nedenle internete şimdi yeni girdim ve cevabını gördüm. Misafir geleceği için hazırlık yaptım hafta sonu onlarla geçti. Egzersiz yapamadım. Yapsamda ilerleyemiyorum. Umudum bitmek üzere..Ama sen bana benzeme...Hırsla denemeye devam....

X