Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

mona roza burdanda tekrar tebrik edeyim
mutlu umutlu seninde bebegin hayırlı olsun canım
selmatem seni merak ediyorum nerlerdeysen cık ortaya
ececim cok geçmiş olsun
görüşmek üzere şimdilik cıkayım

mona roza burdanda tekrar tebrik edeyim
mutlu umutlu seninde bebegin hayırlı olsun canım
selmatem seni merak ediyorum nerlerdeysen cık ortaya
ececim cok geçmiş olsun
görüşmek üzere şimdilik cıkayım

ayyy sorulmak nekadanda güzelll:) çokçok geçmiş olsun canım hastaymışsın ya allah şifa versin inşallahhhh.ben en son mutlu sona yaklaştımki strestenmidir neden bilmiom bi hafta erken regl oldum 5gündür bişi yapamıyorum bi bi hafta daha bişi yapamayacağım.şansızlığım hiç erkekn olmazdım eşimn p.. yarısını aldgm günün ertesi regl başladı:KK43:((bitinve müjdeyi veririm inşaaaaallaaahhh...

ayyy sorulmak nekadanda güzelll:) çokçok geçmiş olsun canım hastaymışsın ya allah şifa versin inşallahhhh.ben en son mutlu sona yaklaştımki strestenmidir neden bilmiom bi hafta erken regl oldum 5gündür bişi yapamıyorum bi bi hafta daha bişi yapamayacağım.şansızlığım hiç erkekn olmazdım eşimn p.. yarısını aldgm günün ertesi regl başladı:KK43:((bitinve müjdeyi veririm inşaaaaallaaahhh...

regl araya özlem sokuyor ve hersey cok daha kolay oluyor ..az kaldı canım güzel haberini bekliyorum en kısa zamanda

vajiyi tarihe gömdüm. 2. deneme de tamam çok şükür... :nazar: Allahın izniyle bir daha çıkamayacak oradan! :eek:klava:

verdikleri bilgilerle,cevaplarla bana destek olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

özellikle Zerr,ece111 ve bahar07 :) a.s.

sizleri seviyorum... opuyorumnanaktan

yenip gitmek yok,şimdi sıra diğer arkadaşlarda. kaydirigubbakcemile5

bakalım güzel haberi kim verecek en önce ? :1rolleyes:

tebrik ederim monra_roza a.s. bu haberleri okumak ne güzel. ne kadar sürdü senin egzersizler??

Son düzenleme:
slm arkadaşlar
yeni gelenler olmuş hoşgeldiniz inş en kısa zamanda hepiniz bu illetten kurtulursunuz
tabiki de biraz azimle ve sabırla yapılan egzersizlerle...kaydirigubbakcemile2

mutlu_umutsuz tebrik ederim
çok güzel bi haber
inş saglıklı bi şekilde kucagına alırsın
darısı tüm isteyenlere olsun inş :Saruboceq:

mona roza tebrik ederim senide
darısı tüm arkadaşlara olsun
herşey beyinde başlıyor ve egzersizlerle son buluyor :lepi:

tesekkürler helpness, esim diyorki ;heyecan yapmis o yüzden tam olmamis ama bilmiyorum , ben yine korkmaya devam ediyorum insalllah atlatirim

zaten yokmu bu heyecanlarııı benim eşimde tam girdi heyecan yaptı geri çıktı devam etsene diyene kadar ben streslendim:)yazık onlarada büük bişi zannediolar yıllardır ulaşamadıkları için olcak o kdadar heyecanları:)))

benim eşim artık bana hiç yaklaşmıyor.sanırım oda bıktı 2 parmak kalınlığındaki mumu yarısına kadar alabiliyorum ama deneme yapamadık.oooff ömrümü yedin vaji ömrümü...

X