Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

vajiyi tarihe gömdüm. 2. deneme de tamam çok şükür... :nazar: Allahın izniyle bir daha çıkamayacak oradan! :eek:klava:

verdikleri bilgilerle,cevaplarla bana destek olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

özellikle Zerr,ece111 ve bahar07 :) a.s.

sizleri seviyorum... opuyorumnanaktan

yenip gitmek yok,şimdi sıra diğer arkadaşlarda. kaydirigubbakcemile5

bakalım güzel haberi kim verecek en önce ? :1rolleyes:

Tebrikler canım birkaçgündür bakamıyordum yeni girdim ve çok güzel haberler gördüm.Çok sevindim mutluluğun daim olsun:nazar:

Arkadaşlar benim bu siteyi takip etmem 15 aya dayanıyor evlenmeden önce sürekli okuyordum acaba benim başıma da gelir mi diyordum ve evlendim başıma geldi ya fazla okuyup kendime kuruntu yaptım yada neoldu bilmiyorum. Kısacası evlendiğim 13 ayı geçti geçen ay yıldönümüzde artık yeter dedik ve kadın doğumcuya randevu aldık. Daha öncesinde siteyi takip etmeme rağmen parmak egzersizlerini hayatta yapamam diyrdum yani denemiyordm bile. Dra gititğimizde dr muayene etmek istediğini söyledi sadece bakacam normal mi diye dedi. ve bakarken ben hiç anlamadan dr parmağınla egzersiz yapıyormus megersem 3 boğumuda almışım içime ama hiç hissetmedim. Daha sonra vaginal ultrasonla bile kontrol etti neyse ki sorun çıkmadı tabi ben drun parmağı girince ve en önemlisi vaginal ultrason aleti girince çok sevindim. Oraya birşeyin girmiş olması beni çok mutlu etti ve inancım tekrar geri gelmişti dr 1 ay egzersiz yapın dedi sonra yenmiş olarak bekliyorum sizi dedi. biz 7 temmuzda egzersizlere başladık. ilk parmak egzersizi yapamadıam en ince mumdan kalına doğru ilerledim. Emla hiç kullanmamıstım sadece gleitgelen kayganlaştırıcı kullanıyordum. En son penis aparatına geldiğimde regl girdi araya. Ve 2 gece önce reglim bitince tekrar denemeye başladım. Penis kalınlığındaki mumu biraz zorda olsa aldım. 1 hafta ara biraz zorlamıstı.
Sonra geldik dün geceyee:) tekrar mum denemelerimi yaptım ama kafama koymustum p.. denemesini bu akşam yapacaktım. Sonra evde emla krem vardı bi onuda süreyim dedim ilk denememde olumsuz bişey olursa geri plana atmaısn beni olumsuz etkilemesin diye çok az emla sürdüm muma tekrar denemeye devam ettim ve sonra p. denemesine geçtik deliği bulmam abartmıyorum yarım saatı buldu. Biliyorsunuzki aynasız yapamıyorum illa aynada görecem aynayı ayarlyıorum bacaklarım uyuşuyor neyse zar zor deliği buldum ve ....
Bu kadaR yazının sonunda ne oldu diye merak ediyorsunuz ve evet dün akşam
BAŞARDIMMMMMMMMMM
ve hiç acı duymadımmm. Tabi biraz endişe kaldı şimdi bende. Daha önce parmak egzersizine başlamadan önce ben sadece vagina ağzına bir tüp emla sürmüştüm öyle deneyecektik ve hiç uyuşturmamıstı. Dün gece emla sürmemin sebebide bakayım uyusturacakmı dedim. Yani hiç acı duymamamın sebebi emla kullandığımdan dolayı mıdır bilmiyorum. Ama içimde varlıgını hissettim tamamen uyusturmus olsaydı onu da hissetmezdim Neyse lafın kısası galiba bu sorun bitti tabi ben bikaç kere daha sorunsuz şekilde yapmadan kendimi tamamen yenmiş kabul etmiyorum:)

Allah tüm bu sorunu yaşayan herkese yarıdm etsin. Başardıktan sonra hepimiz için dua ettim hepinize çok teşekkür ederim. Beni bir nevi doktorun haricinde gaza getiren siz oldunuz :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Süpersin canım tebrikleralkisalkisalkis yeterki düzenli olarak ezersiz yapın bak gördünmü nasılda yendinkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 darısı diğer arkadaşlarımızın başına:Saruboceq:

öncelikle hepinize teşekkür ederim bahar helples sorry esra fznb ve daha ismini yazmadıklarım ve en önemlisi crescent sanada çok teşekkür ederim senin dediğin şekilde yaptım Evet herşey düzenli egzersizde yatıyor ki ben pek düzenlide yapamyıordum bir gece yaptıysam 2 gece sobnra falan yapıyordum o yüzden süre 1 aya uzadı her akşam yapsaydım 1 haftada çözülürdü sizde sürekli egzersizi yapın gerçekten bir haftada çözülebilecek bir sorun.

Sorry acaba sen fazla mı heyecan yapyıorsun p.. boyutundaki mumu alıyorsan p. denemesinde de başarılı olman lazım. istersen prez.. kullanarak yap ve onun denediğin mumlardan biri olarak düşün öyle olunca sanki mum egzersizi yapıyormussun gibi gelir. Dualarım sizinle her namaz sonrası dua ediyorum hepiniz için Allahım düşmanıma yaşatmasın bu sıkıntıyı. Hepinize tekrar teşekkürler.

Sorry acaba sen fazla mı heyecan yapyıorsun p.. boyutundaki mumu alıyorsan p. denemesinde de başarılı olman lazım. istersen prez.. kullanarak yap ve onun denediğin mumlardan biri olarak düşün öyle olunca sanki mum egzersizi yapıyormussun gibi gelir. Dualarım sizinle her namaz sonrası dua ediyorum hepiniz için Allahım düşmanıma yaşatmasın bu sıkıntıyı. Hepinize tekrar teşekkürler.

tedirgincim inan heycan korku hiç bişi kalmadı hatta duygu adına hiç bişi kalmadı bende, ama olmuyor işte
sanırım ben asla yapamıcam bu işi ....

VAJİ BENİ YENDİ ..... mafoldumben

Arkadaşlar bu bölümde yani jinekoloji bölümüne "Anatominiz hakkında ne kadar çok şey biliyorsunuz? " adlı bir başlık açtım.Hepimizin bilmesi gerekenleri derlemeye çalıştım.Okumanızı tavsiye ederim,faydalı olacağı inancındayım.

tedirgincim inan heycan korku hiç bişi kalmadı hatta duygu adına hiç bişi kalmadı bende, ama olmuyor işte
sanırım ben asla yapamıcam bu işi ....

VAJİ BENİ YENDİ ..... mafoldumben

olacagını düşün,olacak,oluyor gerçekten.zor değil...hatta mum daha zor...inan bana.

Son düzenleme:
saol canım ben doktora gidene kadar denemediğim şey kalmadı.lokal anestezi krmleri kas gevşetici sakinleştirici uyku ilacı sarhoş olmak çakırkeyf olmak eşimden zor kullanmasını istemek(bunu yapmadı ama ) hatta vibratör bile aldı eşim benim için belki tek başına kendini rahat hisseder ve çözersin diye.ama olmadı sonra sağlık ocağındaki bi kadın doktorun beni azarlayıp bakırköy yada çapaya git demesiyle aklım başıma geldi ilk başta eşim çok erken dedi ama hastaneyi arayıp kızlara durumu anlatınca sizin durum acil diyip bir hafta sonrasına randevu verdiler.randevu tarihim evlilik yıldönümümdü.
doktoruma anlattım herşeyi mümkünse alet yerine parmak egzersizlerini uygulamanız.çünkü doktorum parmak egzersizlerinin esas amacı vajina iç yapısını anlayabilmek için yapılıyor.aletle sadece içeri bişeylerin girebileceğini anlamaya yardımcı olur.
umarım bu sorunu herkes çözebilir.nasıl bir psikoloji olduunu biliyorum.bunu aştığım zaman herkese yardımcı olacağıma söz vermiştim.kimseye kendini rahat bırak yok öyle olmayacak yok böyle yap demek kolay ama bu bir süreç pat diye plmuyor ve çoğu kadın bunu yaşıyor.ben herkese yardımcı olmak istiyorum yine soru sormak isteyen olursa burdan veya özelden yazabilir.

LÜTFEN BANA DA YARDIM ET ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM. EŞİM ÇOK ANLAYIŞLI AMA BAŞKA KİMSE ANLAMIYO NE VAR ONDA DİYORLAR AMA BEN ÖYLE ÇOK KORKUYORUM Kİ TAM İLİŞKİNİN ORTASINDA AĞLAMA KRIZLERİNE GİRİYORUM BAZI GECELER ÇOK YORULDUM :1ninca:

kızlar merhaba...
benim sorum belki komık ama merakımdan..bu egzersizler bizi inandırmaya yarıyor deilmi?yoksa zaten p..s oraya girebilir öyle değilmi? yoksa genişletmeye mi calışıyoruz orayı? kendimizi inandırmaya mı?

ben o kadar iyi anlıyorumki seni..
ben egzersiz yapamıyorum malesef kendi kendime yapamıyorum bunu :KK43: esimle deniyoruz sadece bası giriyo korkuyorum ilerleyemioruz:KK43::KK43::KK43::-)(

Sürekli takip edemediğim için sayfalar çoğalıyor malesef hepinize yardımcı olmayı çok isterim lütfen korkmayın inanın hiç zor birşey değil arkadaşlar şöyle düşünün her geçen gün sizi ve eşinizi bu olay çok yıpratıyor ve malesef hepimizin evhamlı olmasından kaynaklanıyor bu , Eğer kötü bir şey olsaydı neslin devamını sağlayan bu işi Allahü teala bizlere verirmiydi Birde bu açıdan düşünün ...Bu konu yüzünden çok zor günler geçirdim eminim ki hiç kimse için kolay değil... Biraz cesaretle inanın herşey bitecek a.s. ....

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
fzbn
benelifnur
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina
nazli1982
morphem

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

[

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

X