Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zaten hep dua ediyorum allaha bana böyle evlatlar verdiği için inan yoksa herhalde intahar ederdim onlar benim tesellim kızım 16 yaşında yani 16 sene önce açıldıysa açıldı 40 gün içinde kendi şekline dönermiş ben okadar çok korkuyodumki doğumdan hastaneye gitmek bile istemedim arabada cocuğun başı çıktı ama sonra kasılınca sıkıştı bayıltıp aldılar.. doğumdan sonra iyice korktum ve denemeyi kestik.evet 3 gündür kasma egzersizlerini nefes egzersizlerini yapıyorum.daha parmağa cesaretim yok..hayırlısı hakkımda..

vajiyi tarihe gömdüm. 2. deneme de tamam çok şükür... Allahın izniyle bir daha çıkamayacak oradan! klava:

verdikleri bilgilerle,cevaplarla bana destek olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

özellikle Zerr,ece111 ve bahar07 :) a.s.

sizleri seviyorum... opuyorumnanaktan

yenip gitmek yok,şimdi sıra diğer arkadaşlarda. kaydirigubbakcemile5

bakalım güzel haberi kim verecek en önce ? :1rolleyes:

aypar, sen doğum yapmış birisin...doğumla zaten kızlık zarı filan kalmadı oradan,her şey silinip gitti...orada parmagına ya da eşinin p... ne engel olacak hiç birşey kalmadı. bana kalırsa birazcık cesaretle rahatlıkla tam bir birleşme yaşayacaksınız eşinle.ama en önce buna kendin inanmalısın.buna da en rahat parmak egzersizi ya da mum egzersizi ile ikna olacaksın.

vaji erteleme hastalıgı.lütfen daha fazla erteleme ve egzersize başla.

bizler gibi cinsellik konusunda bilgisi olmıyanları korkutmaya yetiyoda artıyo bile bende çok kızıyorum mesala hamile bayanlara asla doğumu anlatmıyorum bazıları çok abartıyolar insanları korkutuyorlar zaten bilinç altımızda var bunlarda tuz biber oluyo..

tebrikler kardeşim darısı bizim başımıza inan çok sevindim allah inşallah ömür boyu mutluluğunu bozmasın..

monaaaaaaaa inanamiyorummmmmmm supersinnnnnnnnn
ohhhh cara yendi sen yendin en cok ikinize dua ediyodum herkes icin ediyorum tabi ama siz cok ugrasmistiniz yenmek icin
sirada sorry var
sirayla gidiyoruz kizlar

monaaaaaaaa inanamiyorummmmmmm supersinnnnnnnnn
ohhhh cara yendi sen yendin en cok ikinize dua ediyodum herkes icin ediyorum tabi ama siz cok ugrasmistiniz yenmek icin
sirada sorry var
sirayla gidiyoruz kizlar

inşallah ececim inşallah

mona roza sana gerçekten inanamıyorum ne zaman yendin sen ya akannehir
ama çoooooooookkkkk sevindim şükürler olsun opuyorumnanaktan

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
fzbn
benelifnur

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina
tedirgin_
nazli1982

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

[

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…