Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nerde keşke girse .açık yazacağım için şimdiden özür. sürtünme yoluyla yaptığımız zaman sp...mler orda kalıyo ve ben gece ayaklarımı kaldırıp yıkanmadan sabaha kadar öyle uyuyordum ondan olurmuş .doktorla konuştum o şekilde bile hamile kalınırmış hamile kaldım ama 9 ay nasıl doğuracağımı düşünüyordum belki buda bize teselli olsun diye allahın bir hediyesi..birde işin ilginç yanı hepsine kasımın 3 ünde hamile kalmışım hepsini ağustos 20.21 ve 19 unda doğurdum bende 22 ağustos duğumluyum var bundada bi keramet ..

çok şaşırdım gözlerimi belerttim öyle okudum yazdıklarını.23 ağustos yakın belki o gün kurtulursun vajiden,tarihlerin devamı olur:1rolleyes:

hiç olmuyo sanırsam ama herhalde çeket atsa hamile kalanlardanım.birde yapsak nolurdu bilmem.ilk kızımı normal doğum yaptım muayene olamadığım için çokzor oldu başı çıkınca cocuğun kafası sıkıştı sonra bayıltıp aldılar öbür 2 tanesi sezaryen oldu inanın birkere bile açmadım doktora daha ilk evliyken gittim zaten doktor benim bütün psikolojimi bozdu muayene olmayınca kızdı inşallah kocanda seni boşar dedi ilgilenmek ne kelimi birde kovdu ama elimden zor aldılar adamı sonra birdaha doktorlara güvenemedik sonra hocalara gittik gene olmadı yüzde yüz yaparsın normal dediler olmayınca umudum tükenmişti taa sizlerle tanışana kadar seneler sonra yine denemeye karar verdik.başaranları duydukça çok ümitlendim .allah sizden razı olsun birkere olsa sonrası hiç önemli değil.ama geçen gece denemede sanki b...ı biraz girdi çünkü hiç sp...m yoktu ortada o bile sevimmeme yetti inşallah devamı gelir ama parmak çok uzak geliyo bana..

valla çok şanslısın.ben ikikez aşılama yaptırdım,birde tüp bebek yine hamile kalamdım.allah bağışlasın.rabbim verecekse her türlü veriyo.inşallah bizede verir.

Vaginal Dilator Set - Vaginismus.com[/url]
bu adreste varmış. türkçe de bakayım bulursam yazarım.

edacim, ben bu siteden ismarladim dilatör setini, kredi kartindan gecti ve bir hafta icinde geldi. bu site tamamen vaji ile ilgili oldugundan, güvendim aldim. neden türkiyeden olmasi gerek ki? ben bu aksam denemelere baslicam insallah.

Canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.ALLAH isteyen herkese nasip etsin.Baharım sana da ALLAH en kısa zamanda nasip etsin canım.Ben de istiyorum bebek sahibi olmak ama vajiyi yenemedim ki nasıl olsun.İnş en kısa zamanda yenerim.

Allah razı olsun inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder..inşallah yenersin .a.s.Eğzersizleri aksatma en kısa zamanda yeneceğine inanıyorum canım ...

X