Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar bir kere şu çaresizliği atın üzerinizden...ben bu işi başaracam deyin...kimbilir kaçımız belkide hepimiz neler yaşadık geçirdik...imkansız sandığımız nice şeyler bi baktık oluvermiş...vajinusmus %100 tedavisi olan bir hastalık daha doğrusu sorun diyeyim...aşılmayacak bir şey değil ama zamanla olacak siz yeterki morelinizi bozmayın...ister istemez üzülüyor insan ama yapacak bir şey yok...bunu ancak ve ancak kendimiz başarabiliriz...ister dr gidin ister buradan faydalanın ama siz bişey yapmazsanız bu sorun kendiliğinden çözülmüyor sadece erteleniyor ve ertelendikçe hem sizin hemde eşinizin psikolojisi bozuluyor...lütfen kendiniz için bi adım atın...egzersizlerinizi mümkün olduğu kadar yapmaya çalışın tek yolu bu çünkü....

karanfilcimen kendn ne zaman cozuceksin 1 ay oldu hala egzersizlere baslamadin dogru durust. dotora itmicem diyosun egzersz de yapmiyosun. hadi amaaa basla bir an evvelolumunekankayizsmile

merhaba arkadaşlar, parmak egzersizi yapamıyorum, mum denemek yerine dilatör sorucam size. nereden bulabiliirm istanbulda

buyuk medikal eczanelerde satiliyomus ya da bir hera kadin sagligi merkezini ara durumum yok evde kendim denemek istiyorum sadece onu satarmisiniz de belki satarlar.

aynen katiliyorum vereliniortak

çoook teşekkür ederimmm msj içinn birazdan tüm dediklerini harfiyen uygulucam gerçekten hem moral oldu hemde bi umut ışığı doğdu içimde olumunekankayizsmile

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

sagol canım haberler send eyokmu soyle guzel haberın...opuyorumnanaktan

cnm eşim dün akşam yoktu bende annemlerde kaldım sadece parmak egsersizi yapabildim iki parmak alabiliyorum yalnız bir boğum iki boğum derken neyi kastediyorsunuz tam çözemedim açıklarmısın

günaydın kızlar bugün dr.gtcm 3lü tarama testi yaptırdım inş. bir sorun çıkmaz bebeğime dua edin galiba alttan muayene yapılck 300/1 risk varmış inş.bir sorun yoktur duanıza ihtiyacımız var tam ne oldugunu bilmiyorum bugün ögrencez:Saruboceq:allah izin veriirse

bıtanem kabını ferah tut.ALLAH ın ıznıyle bebegın cok ıyıdır hem bu test her hamıleye yapılıyo dıye bılıyorum gerkelı bı sey o yuzden uzme kendını ...dualrımız senınle ve bebegınle bıız haberdar et:Saruboceq:

cnm eşim dün akşam yoktu bende annemlerde kaldım sadece parmak egsersizi yapabildim iki parmak alabiliyorum yalnız bir boğum iki boğum derken neyi kastediyorsunuz tam çözemedim açıklarmısın
canım sımdı ısaret parmagına bak...bır cızgı bır bogum yukardakı 2 . cızgı 2 bogum oluyo zaten 2 bogum sonrası hepsı oluyo

bilmiyorum cnm ya risk var deynce korktum hayırlısı olsun saolun arada sizlerede sıkıntılarımı bildirmesem catlıycam etrafım fesat insanlarla dolu

mrb kızlar bende 2 yıllık evliyim vajinismusmu tam olarakta bilemiyorum çünkü ben sizin burda bahsettiğniz gibi p.n.s alamıyor değilim alıyorum hatta yarısına kadar ama ondan sonra ne oluyor bilmiyorum bir korku gerilim başlıyor mesela ilk gecede benim öyle bir kananmam olmadı kahverengi lekelenmeler oldu 2gün felan okadar acaba hala bakiremiyim yoksa kızlık zaım bozulmuşmudur artık bir an önce eşimle tam olarak b ir birlikteliğimizin olmasını diliyorum doktora gitmedim çekiniyorum açıkcası eşimde çok anlaşyışlı yani hep destek veriyor yarıya kadar oluyorsa tamamıda olur bir şey yok ddeyip telkin ediyor bende bir yanma oluyor kızlar sizdede oluyormu yanma olunca tedirgin oluyor ve ellerimi hemen eşimin dizlerine koyup geriliyorum sizce neler yapabilirim:2:

selam arkadaşlar. ben aranıza bugün katıldım. forumda yazılanları okuyordum ama ancak kayıt olabildim. 1 yıllık evliyim ve aynı problemle savaşıyorum. yardımlarınızı bekliyorum. hepnize iyi günler

hosgeldın aramıza....evet bence duurmun cok kotu degıl bak yarıya kadar oluyor dıyosun o zman hemene gzersız ebasla egezrsız yapman gerek parmk egzersızı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…