Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım bende bütün ilaçları içtim ama hala var gibi p...s içeri almaya çalışınca vajinin içi yanıyo sendede öyle olmuşmuydu ?

Canım bende girerken birşey yok ama çıkarken yanmam oluyor neden acaba bilemiyorumki.Önce girerkende yanma oluyordu ama şimdi öyle değil çıkarken daha belirginbilmiyorumkismile baharcığım sen ne diyiyorsun bu konudaboshayallersmile

iş yerindeyim bu nedenle arada açabiliyorum bu siteyi hemen kapıyorum kimse görmesin diye. Bu nedenle bana yazdığını şimdi yeni gördüm. Bende ihmalkarlık hastalığı var. Normalde farklı bir hastalığım da olunca doktorun verdiği ilaçları alıyorum bir iki gün kullanıyorum sonra ihmal ediyorum. Zaten bu vajinusmusu iki yıldır yenemeyişimin sebebi de bu ihmalkarlık ve erteleme hastalığı. Kaç gündür çıkıcam markete de doğum günü mumu ve kına gecesi mumu alıcam. Kına gecesi mumu daha ince ve uzun. Ben eldiven giydim o jelden işaret parmağına sürdüm ve vajina çevresine de sürdüm, içine sıkmadım. Sonra işaret parmağının birinci boğumuna kadar aldım. Bir türlü ikinci boğuma geçemedim. Birde tatile memlekete gittik geldik kaldı egzersizler eşimin ailesinin evine gittik çünkü. Herkes yine çocuk sordu . 21 aylık evliyim bu arada. Şimdi geldik. Tekrar bu akşam başlıcam. Kimisi 4 günde yeniyor . Egzersizden başka çaremizde yok. Ya bu deveyi güdücen ya bu deveyi güdücen diyorum kendime. Ya bu diyardan gidicen demiyorum çünkü eşime aşığım. Jeli al gerçekten faydası oluyor. Kızlık zarından kurtulmak çözüm değil. Burda kurtulupta ilişkiye giremeyenlerin yazılarını okudum. Zarı düşünmüyorum bile. İNŞALLAH ALLAH güç verir cesaret verir de bizde kurtuluruz. Yardımcı olmaya çalışanlardan da ALLAH RAZI OLSUN.

kızlar msjlarını kötü içerik olarak moderatöre bildirin....

Venusten tesekkurler...

Arkadaslar :
bu ikon ne ise yariyor bilginiz var mi ? Kisiye cevap hakki veriyor cevap veriyor sonrada site aksiyon alsin istiyorsunuz icerikten rahatsiz oldugunuzda bu ikona basip bize bildirmeniz yeterli neden bu gecen ki sapik, bu soyle bu boyle diye muhatap olup duruyorsunuz. Inanin sizi anlamakta gucluk cekiyorum.

tşk. ederim cnm inş. en kısa zamanda kurtuluruz bu dertten

bahar007 bana mesaj atmıştın ama ben atamıyorum yeni üye olduğum için yazdıkalrını nasıl yapacağımı söylersen ve ilacın adını falan sevinirim...

merhaba arkadaşlar, parmak egzersizi yapamıyorum, mum denemek yerine dilatör sorucam size. nereden bulabiliirm istanbulda

bildiğim kadarıyla eczanelerde satılmıyor bir ihtimal büyük ecza depolarında olabilir ama genelde buradaki arkadaşlar netten satın aldı diye biliyorum hatta önceki sayfalarda sanırım biri link bile vermişti istersen sayfalara bir bak arkadaşım....

bahar007 bana mesaj atmıştın ama ben atamıyorum yeni üye olduğum için yazdıkalrını nasıl yapacağımı söylersen ve ilacın adını falan sevinirim...
canım bak burda herkez sne gıbı ...parmak egzersızı yapıor
...srece parmkal baslıyoruz ılk egzersıe ....kayganlastırıcın varmı

canım önce bi sakinleş....açtığın konuda yazdıklarını okudum....öyle hemen ilaç içerim yaparım diye düşünme hayal kırıklığına uğrarsın...hepimiz aynı yollardan geçtik ama malesef yanıldık.... eğer kendini toparlayıp ben bu işi halledicem dersen parmak egzersizi ile başlayabilirsin istersen bir psikologtan yardımda alabilirsin....lütfen biraz sakinleş ve egzersizlere başla...takıldığın herhangi bir konuda buradaki tüm arkadaşlar yardımcı olacaktır çünkü çoğu kendi başına egzersiz yaparak başardı....sende başaracaksın kendine güvenmen yeterli....

Venüs doğru söylüyor. Ben ilk zamanlar uyku ilacı, sakinleştirici neler denedim olmadı. iki uyku ilacı içtim cin gibiydim uyuyamadım. Tatilde Antalya da sarhoş olayım dedim yok yine cin gibiyim. Bebeyağı , vazelin, hocaya git dediler yazdı yaktı hiç bir tesiri olmadı vs. Hiçbirşey çözmedi beni. Birde destek yok. Kimse bilmiyor. Yirmi aylık evliyken bu siteyi keşfettim bir müddet okudum sonra üye oldum sonra eve internet aldım sırf bu site için faydası dokunuyor diye. Vajinusmusu çözerim diyen doktorlar iki milyardan başlıyor beş milyara kadar ücret istiyor. Niye vereyim yazık ya...Kendim çözerim daha iyi..Kadın Doğum Doktoruna gitmiştim Devlet Hastanesine, muayene için, anotomik yapın normal ama kızlık zarın geride dedi kendini elletmiyorsun psikiyatriye git dedi hemde üniversitenin psikiyatrisine git dedi.Öyle sert davrandı ki kadın....Zaten moralim sıfır bide doktorun tavrı ...vs...Yani anlayacağın kendi çabamızla çözdük çözdük başka çare yok..Tek yol egzersiz yapmak...Venüs haklı...

kazenciim gece yazdigi mesalar aynen bizimkiler gibi yeni uye olmasi ve gecen seferki basliklara yazi yazmasi konsma tarzindan anladim/ yani kufretmeden ve msn istemedn banlayacaginizi dusunmedim. yoksa niye ugrasalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…