VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Hepimiz yaşayalım gerçekten ağır bi imtihandan geçtik hepimiz bundan sonrası için her şeyin en güzeli hepimiz için olsun inşşşşş
Aminnnn inşallah herkes için en az kendime diledigim kadar diliyorum bu hastalıktan kurtulmayı hakkımız olanı yaşamayı herkes kadar özgür olmayı...

Inşallah çok istiyoruz ama eşim daha bende o güveni görmüyo tamamen alış rahat olduğunu hissettigim an olsun Allah'ın izniyle diyo yoksa sen 9 ayda cocugu bahane eder yine kacarsin benden diyo
Aslında doğru iki ay daha alış

Bunun aparatsiz bir çözümü yok mu? Doktor kontrolunde falanda olmadi. Cok doktora gittim ama olmuyor ya. En kuvvetli kas gevseticileri kullaniyorum alkol denedim ama yok ya olmuyor olmuyor...
Yok canım benim yazımı 1.sayfada baştan sona kadar oku..
Psikolojik olduğu için oraya bşylerin girebildiğini görmek sorunu çözecek

Yok canım benim yazımı 1.sayfada baştan sona kadar oku..
Psikolojik olduğu için oraya bşylerin girebildiğini görmek sorunu çözecek
Defalarca okudum desem ama sizin yaptiklarinizin aparatla ilgili olan birini dahi yapamadım. Nefesim hızlanıyor ve kalbim duracak gibi oluyor bir nevi panik atak yasiyorum diyebilirim. Esimde bu halimi gordugu icin korkuyor ve denemiyoruz bile. Cok doktora gittik doktorlar normalde umutsuz olmaz ama doktor oldugum icin konusmalarindan anlayabiliyorum onlari... isin garip yanı oranin yapısini cok iyi biliyorum buna ragmen korku yaşıyorum. Gelen hastalarima hayret ederdim evlenmeden once. Sanirim onlarin yasadiklari ve anlattiklari beynime işlemiş ya da bilmiyorum ama denemeye denemeye de ruhsal olarak bi rahatliga erdim. Ama nereye kadar daha esimi üzeceğim o da kendi icinde üzülüyordur heralde

archerwoman seninlede son aşamada tanıştık ama verdiğin güç motive çok etkili oldu kuzum benim çok sağol sen yendiğin halde benimle tekrar aynı heyecanı yaşadın beni cesaretlendirdin ve her başardığımda paylaşmak istediğim sevinç ortağım oldun iyiki tanıdım seni ve pozitif enerjini

Noluyor biliyomusun aynı atağı terapist sana aparatı yaparkende geçiriyorsun aslında ama bi şekilde oluyor işte

Noluyor biliyomusun aynı atağı terapist sana aparatı yaparkende geçiriyorsun aslında ama bi şekilde oluyor işte
Iste sadece aparat islemi icin bikac doktora gittim zaten ama olmadi yarida birakip ciktim oradan. Bilemiyorum nasil olacak neler olacak.

Bunun aparatsiz bir çözümü yok mu? Doktor kontrolunde falanda olmadi. Cok doktora gittim ama olmuyor ya. En kuvvetli kas gevseticileri kullaniyorum alkol denedim ama yok ya olmuyor olmuyor...
Doktorsanız bilirsiniz aslında çizgili kas düz kas ayrımını kas gevşeticiler sadece çizgili kaslarda işe yarar eklemler gibi. Vajina kası düz kas istem dışıdırlar ve kas gevşeticiler etki etmez. Bu hastalık erteleme hastalığı 1 yıl erteleyip üç günde yendim. Bi kere başlamak önemli olan gerisi gelir umarım siz de burda dilatör deneyip eşli olmadığını söyleyen azimli arkadaşlarımız da en kısa zamanda yendiğini bildirir Benim kendimde tecrübe ettiğim dilatörsüz asla olmayacağı belki başka türlü yapan vardır bilemem ama en doğru ve kesin yolun dilatör olduğunu düşünüyorum. Kendi yenemeyenler de nolur vakit geçirmeden yardım alsınlar ben iyi ki almışım diyorum orama bi şey sokmayı kendi elimle yapabileceğimi hiç düşünmezdim bir güzel yaptım vücut beyin siz bi şeyi yapana kadar inanmıyor bu yüzden bol bol egzersiz

Hera kliniği tavsiye ediyorum
Ben de . Kesinlikle bir lira indirim ya da reklam almadım bizzat kenarda duran iki tam altınımı bozdum gittim. Sadece üç seans girdim ve bitti Ama ben de çok kararlıydım ya çözecektim ya boşanacaktım bu şekilde yaşayamam diyordum

Canımsın duygulandım artık çooook şükretme vakti çoook bir daha bu illet kapımıza uğramasın Allah sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah

Ben kas gevseticileri sadece kaslarim amacli almadim kendi dusuncelerimi salmak icin kullandim. Vücudumu o kadar kasiyorum ki onu düşünürken boynum bazi zamanlar hareket edemeyecek kadar tutuluyor ve cok düşünüyorum düşündükçe daha cok uzaklasiyorum. Haplarla en azindan stres seviyemi minimuma indirip biraz daha rahat olabiliyorum ama is o asamaya geldiginde kilitleniyorum. Kuzenime dilatoru ben denemistim ama malesef kendimde yapamıyorum. Esim denemeye çalışıyor doktorlar denediler ama kalkiyorum dokunduklarinda onlarda nereye kadar ilgilenecekler hakli olarak Ellerim ayaklarim titriyor vücudum kitleniyor. Sizlerde boyle olmussunuzdur ne güzel yenmissiniz bense ertelemeye devam ediyorum elimde olmadan. Hersey beynimde bununda farkindayim.

Canımsın duygulandım ❤ artık çooook şükretme vakti çoook bir daha bu illet kapımıza uğramasın Allah sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah ❤❤❤
Şükrediyorum her zaman Rabbim kimseyi bu sıkıntıda bırakmasın herkesi kurtarsın bu beyin tuzagından...
Inşallah hamilelik topiklerinde de bulusuruz Rabbim nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…