VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Kızlar beni etiketlemissiniz sağolun ama ne yazikki aparatları yapipi eslerde olmuyor artık iyice cokusteyim anliyamiyirum tüm hevesim kırıldı anlayamıyorum niye niye

Benim eşim de çok isteyenlerden şaka bir yana vajinismustan dolayı bunları yaşadığımı düşünüyorum ben. Çünkü evlenmeden önce esimi gerçekten çok arzuluyordum. Keşke diyorum o zamanki gibi olabilsem.
Tahrik olduğum noktalari biliyor zaten. Bunu konuştum daha önce de. Ama sanırım başta dedigim gibi olmasi, yani eşimin çok istemesi de itiyor beni. Ama adama da bir şey diyemiyorum. Yıllarca kimseye yanasmamis, kadın eli değmemiş, yaş olmuş 32, bir de çalıştığı ortamda hep erkekler var ve bıkmış durumda. Eve kosa kosa geliyorum diyor hep. Ben de böyle olduğunu bilince reddetmedim hiç. Ama bu durumda da arzulu hale gelmeye fırsatım olmuyor resmen.
Başını sisirdim senin de kusura bakma. Bugün konuştuk eşimle bu durumu. Bir süre tatmin olmak istemedigimi, belki bu şekilde daha istekli hale gelip zevk alabileceğimi söyledim. Bir de böyle deneyeceğiz. Umarım olur

Aynı benimde öyle. Bence eşle alakalı biraz alıştırsalar . Acıya dayanayım diye biraz uğraştım yarısına yakın girdi ama en sonda yine çok korktum olmadı. Canım da çok fena yanıyor. Üst pozisyonu daha zor değil mi

Bizde tam tersi bu durum hastalığı yendim ben koşturuyorum :) şaka bir yana özgürsün ve eşinin bu işe düşkün olduğu için şanslısın

Bizde tam tersi bu durum hastalığı yendim ben koşturuyorum :) şaka bir yana özgürsün ve eşinin bu işe düşkün olduğu için şanslısın

Herkesin derdi başka işte 3-4 gün önce adetimin son günüydü. Kan falan yok denecek kadar azdı yani. İlişki ihtimalimiz yoktu ama ara sıra öpüp koklasiyorduk. Onda çok etkilenmiştim mesela. Adet olmasam adama ben saldiracaktim keşke hep böyle olsa.
İnşallah eşiniz de daha istekli hale gelir

İnşşşş kuzum bendeeee keşke hamile olsammm gel Ağustos topiğine

Nasip daha hemen istemiyorum biraz daha oturursa evliliğim ve ilişkim ondan sonra bebek :) gerçi bazen ister gibi olsam da daha zamanı olduğunu düşünüyorum
Allah istediğin vakitte versin tatlım inşşşş

Merhabalar ben de evliliğimin 1. Yılında yendim ben de vajen girişine alabiliyordum yani penis başı dediğimiz yere giriyordu. Ama sonuçta vajinismusluydum sadece penis başının girmesi dilatör egzersizini bırakmanız anlamına gelmemeli nitekim ben kliniğe gidip dilatörleri tek tek deneyip çalıştıktan sonra tam olarak oldu. “Ben başını alıyorum dilatör yapmayım” diye bi şey yok o acı korkunuzu yani vajinismusunuzu ancak o dilatörleri uygulayıp acı olmadığını anladığınızda yeneceksiniz zaten..

Ben 2 kez esli deneyip regli olmustum ama kafamdan o korku hissi gitmedi çünkü iliskileri uyusturucu kremle gerceklestirmistim az önce kendime stres yapmadan zeytinyağını alıp gittim ve sadece temas olsun ilişki olmasın dedim eşime biraz alışmak adına sonra ben yüz üstü uzandım ve eşim zeytinyagıyla birlikte bana temas ederken oldu 3 4 kez girip çıktı baskı hissettim ama rahattım yinede ve çok şarkınım galiba 1 senede yendim 1 senede de yapabildim hissine anca aliscam çünkü hâlâ inanmıyorum
Kızlar size tavsiyem kesinlikle yüz üstü yatarak deneyin hem eşler rahat oluyo hem biz uzandığımız için bacaklarımızı kasmıyoruz
Ben genelde altta denerdim bacaklarımı kendime çekerek ve eşim çok zorlanırdı itiyosun beni diye ben bu sekilde gercekten çok rahat ettim ve kesinlikle olmazsa olmaz zeytinyağ...
Bende hâlâ tedirginim her seferinde acaba olacak mı diye korkuyorum ama bi sekilde oluyomus Rabbim yardım etsin hepimize ve tamamen alsın bu korku dolu düşünceleri kafamızdan çünkü o düşünceler olmasa gayet rahat kayıp gidiyo

jnci sen bu postu acmasan ben asla güc bulmazdım canım çoğu zaman gizli gizli okudum her basardim diyenle hem sevinip hem huzünlendim burayı okuyana kadar parmak dahi alamayan bi insandım ve burası sayesinde tek boy aparat yaptım evde ve onu alabildigim gün yapabilrim gücünü buldum kendimde sadece 3 4 gün çalıştım aparatla sonra bıraktım hep eşli denedim olmadı ama yine denedim ve bigün oldu çok şükür...
Burda tanıştığım Naynayy arkadaşımında desteği sayesinde korktugum her gün saatlerce telefonda konuşup güç verdi bana vesile olan yardım eden destek olan herkesin Rabbim yardımcısı olsun gönlünün muradını kabul versin... iyiki varsınız yoksa tek başına korku içinde hapsolan bir kız olarak yaşayıp giderdim ama şimdi KADINIM

Yaaasa çok mutlu oluyorum ben böyle yazılanları okuyunca Allah senin de ne muradın varsa versin gözün Aydın olsunnn

Yaaasa çok mutlu oluyorum ben böyle yazılanları okuyunca Allah senin de ne muradın varsa versin gözün Aydın olsunnn
Sağol canım benim bunca insanın gönülden duasını aldın Rabbimde senin gönlünde yatan isteklerini bir bir önüne sersin herseyin en güzelini yaşa ❤

Sağol canım benim bunca insanın gönülden duasını aldın Rabbimde senin gönlünde yatan isteklerini bir bir önüne sersin herseyin en güzelini yaşa ❤
Hepimiz yaşayalım gerçekten ağır bi imtihandan geçtik hepimiz bundan sonrası için her şeyin en güzeli hepimiz için olsun inşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…