Jinekoloji Vajinismus için aldığım online dersler.

konu kadın hastalıklarına açılmalıydı sanırım.
bir de yazmadan geçemeyeceğim "bir şey sorabilir miyim?" diye mesaj atanlar gibisiniz :halay: direk bilgileri de yazabilirdiniz..
Aşırı uzun o kadar yazı buraya yazılır mı bilemedim yeni üyeyim pek bilgim yok burası için ama yeni post açıp yazacağım

Doktora gitmeyip neden bir sürü doktora gitmiş birinden yardım aldınız? Mantığını anlayamadım.
Tesadüf sonucu tanıştık arkadaşla bende güvendim ve iyikide guvenmisim hatta bu işi para karşılığı olarak yapmamasını insanlara çok güzel destek olabileceğini söyledim

Online eğitimle "x meslek" olmuşumdur diyerek güldüğümüz sözler yakında tarihe karışacak.

Online eğitim , online çalışma/toplantı , online spor var ; konu sahibi de "online vajinismus tedavi programı " yaparsak tutar mı diye forumda piyasa araştırması yapıyor sanırım.

Mesajlarınız hiç inandırıcı gelmedi. Belli ki insanlardan kazanç elde etmek için onların derdine aahipmiş gibi mesajlar atıyorsunuz. İki üç konu sorun var gibi yazıp sonra mucize gibi tedavi oldum diyorsunuz. Çok ayıp ve hiç etik değil yaptığınız…
Valla arkadaşım ister inaaaan ister inanma biliyor musun hiiiic umrumda değil. Eğer vajinismus hastası değilsen lütfen yorum yapma ❤️

Bana reklam gibi geldi.
Eğer değilse de fikrimi söyleyim.
Vajinismusu yenmiş biri olarak söylüyorum öyle terapiyle falan olcak iş değil ki aldım da. Bu hastalığın dermanı dilatör.
Terapi falan hikaye..

X