VAJİNİSMUS HASTASIYIM KENDİMİ ÇOK ÇARESİZ HİSSEDİYORUM

Ben size özelden yazayım en iyisi.

Parmak egzersizi yoktu benim de en korktuğum oydu ilk seansta zaten önce psikolojik bi şeyler yapiyo sonrasında orda aparatlarla birlikte yaptiriyo ve nasıl yaptığına sen bile inanmıyorsun. Evde de aparatla çalışmaya devam ediyosun seans aralarında ama inanki parmak egzersizi gibi his olmuyo çok daha rahat,hatta sonra sana parmağını da sokturuyo ama sanki sihirli değnek değmiş gibi yapıyorsun. Sen bir adım at inan ki gerisi çorap söküğü, boşuna bekleme zaman kaybetme, hayatından,mutlulugunuzdan çalma. Benim eşim aşırı anlayışlı davranmış olmasına rağmen, bana bir kere of bile dememesine rağmen o ağladığım geceleri ben bilirim ,dilerim ki kimse bunu yaşamasın çünkü dermansız değil

İnşallah bende bunu aşabilirim.. Mutlaka gideceğim bizi en iyi bizler gibi bu durumu yaşayan güzel kardeşlerimiz anlar sizin yaşadığınız aynı şeyleri yaşıyorum inanın ki ve inşallah aşabilirim diye dua ediyorum doktor araştırıyorum... destek olduğunuz için çok teşekkür ederim

Tabi ki aşacaksin elini çabuk tut dualarım seninle

Ben vajinismusu 3 sene sonra yendim.
İstanbulda Dr Özgür Ağlamışta tedavi oldum.
3 sene boyunca boşuna beklemişim, 3 günde çözüldü.
Ağlamayı sızlamayı bırakıp doktora gidin tedavi için.

Korktuğun için mi egzersizleri yapamıyorsunuzz .
Bende vajinismustum. Tabikide ilk önce doktora görün ama ben ondan da korktuğum için gidemedim cesaret edemedim açıkcası..
Burda forumları okuya okuya arkadaşlarım yardımıylaa hallettim.
Eşiminde büyük desteği olduu.

Sorunu aşmış olmanıza sevindim inşallah bende aşabilirim doktorunuz hangi yöntemi uyguladı? Egzersiz falan mı biraz bahsedebilir misiniz doktor araştırıyorum bende

Ben vajinismusu 3 sene sonra yendim.
İstanbulda Dr Özgür Ağlamışta tedavi oldum.
3 sene boyunca boşuna beklemişim, 3 günde çözüldü.
Ağlamayı sızlamayı bırakıp doktora gidin tedavi için.
Sorunu aşmış olmanıza çok sevindim doktorunuz hangi yöntemi uyguladı egzersiz falan mı biraz bahsedebilir misiniz bende doktor araştırıyorum

Merhabalar. Ben de 1 yıl 2 aylık evliyim. Bende de vajinismus vardı. Eşim sabırlı ve anlayışlı bi insandır yavaş yavaş aştık bu problemi. Egzersiz vs yapmadım kayganlastirici kullandık ve ön sevişmeyi çoğu zaman çok uzun tuttuk. Bi 7 8 ay öncesine kadar oluyordu ama yine acı cekiyordum biraz sogumustum açıkçası ilişkiye girmekten. Şimdi çok rahatım. Ama doktora gidenlerin yorumlarını okudum şimdi hemen düzelmisler ben araştırdığımda bu kadar kolay olarak görmemiştim. Bilseydim ben de giderdim. Gerçi birbirimizi yavaş yavaş keşfetmek de güzel oldu sonuç olarak üzülmeyin çözümsüz bişey degil

Merhaba,lütfen doktora gidin ve egzersizleri yapın.üç gün içinde çözülecek.cerrahi işlem yaptırmayın .egzersizden kasıt farklı kalınlıklıklarda vibratör tarzı araçlarla size deneme yaptırıyor doktor.geçmiş olsun.

Ben 7 yıllık vajınusmus hastasıydım 2023 subat ayında ayten olguna gittim cok sukur kolay bı sekılde hallettık lutfen beklemeyın dıle kolay yedı yıl bekledim….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…