Vajinismus başarı öyküleri

Kızlarrrr başarı hikayesi ile geldim tam 1aydır evliyim ve balayım kabus oldu diğer birleşme deneyimlerim kabus oldu sonunda yendim.İlk yaptığım egzersiz aynada vajinamı incelemekti ıkınınca açıldığını görmekti.Diğer egzersiz parmaktı ben yapamadığım için eşimden istedim ve bir miktar alabildim baktım oraya gerçekten bir şey girebiliyor kendimi ikna ettim ve eşimle beraber daha sonra denedik dün gerçekleşti çok şükür sadece penis girerken ıkındım ve bi baktım içeriye girmiş bile o şekilde devam ettik.Ve biraz acısı oldu hafif lekede geldi ama alabiliyordum artık boşuna doktora para vermeyin cesur olun ve akışa bırakın kasmanıza gerek yok bende şuan bir tık kasıyorum ama zamanla geçecek alışacağım biliyorum 🙏🏻🙏🏻 Umarım herkes vajinusmusu yener biz daha güçlüyüz güzel bir evlilik için kendinize güvenin kızlar

Peki sizin normal ilişkiye tamamen alışma süreciniz ne kadar sürdü

Biz şimdi aparatla çalıştıktan sonra ilişki denemesi yapıyoruz ancak öyle oluyor
Normal ilişki hala yaşayamıyoruz

Herkese merhaba kizlar. Bende vajinismustum. Evlendim 4 ay iliski olamadi. Yani ön sevişme esime olan istegim vs hersey superdi. Ancak is ciddiye binince asla bacaklarımı acamiyordum bile. Acsam da itiyordum. Dokundurmuyordum bile oraya esimi. Aslinda ben hic vucudumu tanimiyordum bile. Afedersiniz ama vajina nerde onu bile bilmiyordum hatta. Kadin dogumcuya gittim 2 defa farkli doktora. Ikiside parmak egzersizi verdi. Ama ben kendim bile dokunamazken yerini bile bilmezken nasil parmak egzersizi yapabilirdim ki tabikiiii yapamadim. Her okudugumu yapiyorum uyuşturucu kremler kas gevşeticiler neler neler. Ama olmadi. En son tak etti ve vajinismus uzerine doktor arastirmasina girdim. Googleye vajinismus tedavi doktorlari yazarsanız şehrinizde illaki vardir. Buldum ve gittim. Ve iyiki gitmisim diyorum ve maliyetli biraz ama olsnn . Doktorsuz asla cozemezdim. 5 gunde çözdüm ve bitti. 4 ay bosuna aglamisim balayimi zehir etmisim diyorum. Evde yapabilen yapsin deneyin. Ama eger evde denemeler olmuyorsa kesinlikle doktora gidin zaman kaybetmeyin daha fazla..ama normal kadin dogum doktoruna gitmeyin. Dedigim gbi ozellikle vajinismus doktoru arastirin ve ona gidin. Gittigim doktorlar vajinismus mu diyolardi direk. Hic boyle bir tedavi yapmamislar tecrubeleri yok yani. Ama vajinismus doktoru direk boyle hastalar icin gelistirmis kendini ve gerçekten en kisa zmanada cozuyor. Ve ben smdi vucudumu cok iyi taniyorum. Vajinamin yerini bile bilmeyen ben hic korkmadan alttan muayene de oluyorum. Ve son kez bu hastalık kesinlikle ERTELEME hastaligi. Kesinlikle ertelemeyin. Ozamanlar Adet olunca seviniyordum resmen.
Eşime sunacagim bahanem vardi cunku. Simdi bebek istiyoruz adet olunca üzülüyorum 😀😀😀

Biz şimdi aparatla çalıştıktan sonra ilişki denemesi yapıyoruz ancak öyle oluyor
O sana bagli tatlim. Kendini hazir hissettiginde bi dene bakalm aparatsiz. Inan cok kolay olacak. Kayganlastirici kullan. Nasil oldugunu anlamayacksin bile emin olablirsin. Ben aparata okadar alismistim ki iliski oldu ben smdi icimde mi fln diye sordum eşime . Aparattan kac kat daha kolay oluyor emin ol. Penisin yaratilisi gercekten vajinayla cok uyumlu. Asla zorlanmayacaksim artik bukadar olmuş ya gerisi gelirr. Kendine inan ve dene

Ben 3. Aparat denemesinden sonra normal ilişkiye döndüm aparatsız kremsiz

Herkese merhaba kizlar. Bende vajinismustum. Evlendim 4 ay iliski olamadi. Yani ön sevişme esime olan istegim vs hersey superdi. Ancak is ciddiye binince asla bacaklarımı acamiyordum bile. Acsam da itiyordum. Dokundurmuyordum bile oraya esimi. Aslinda ben hic vucudumu tanimiyordum bile. Afedersiniz ama vajina nerde onu bile bilmiyordum hatta. Kadin dogumcuya gittim 2 defa farkli doktora. Ikiside parmak egzersizi verdi. Ama ben kendim bile dokunamazken yerini bile bilmezken nasil parmak egzersizi yapabilirdim ki tabikiiii yapamadim. Her okudugumu yapiyorum uyuşturucu kremler kas gevşeticiler neler neler. Ama olmadi. En son tak etti ve vajinismus uzerine doktor arastirmasina girdim. Googleye vajinismus tedavi doktorlari yazarsanız şehrinizde illaki vardir. Buldum ve gittim. Ve iyiki gitmisim diyorum ve maliyetli biraz ama olsnn . Doktorsuz asla cozemezdim. 5 gunde çözdüm ve bitti. 4 ay bosuna aglamisim balayimi zehir etmisim diyorum. Evde yapabilen yapsin deneyin. Ama eger evde denemeler olmuyorsa kesinlikle doktora gidin zaman kaybetmeyin daha fazla..ama normal kadin dogum doktoruna gitmeyin. Dedigim gbi ozellikle vajinismus doktoru arastirin ve ona gidin. Gittigim doktorlar vajinismus mu diyolardi direk. Hic boyle bir tedavi yapmamislar tecrubeleri yok yani. Ama vajinismus doktoru direk boyle hastalar icin gelistirmis kendini ve gerçekten en kisa zmanada cozuyor. Ve ben smdi vucudumu cok iyi taniyorum. Vajinamin yerini bile bilmeyen ben hic korkmadan alttan muayene de oluyorum. Ve son kez bu hastalık kesinlikle ERTELEME hastaligi. Kesinlikle ertelemeyin. Ozamanlar Adet olunca seviniyordum resmen.
Eşime sunacagim bahanem vardi cunku. Simdi bebek istiyoruz adet olunca üzülüyorum 😀😀😀
Tebrik ederim canım çok sevindim yenmene 😍 hayatın tadını evliliğin tadını daha rahat çıkarırsın artık 3 sene vajinismus yaşamış biri olarak vajinismus u yendikten ertesi günün hafifliği derim başka da birşey demem 😂

Kızlarrrr başarı hikayesi ile geldim tam 1aydır evliyim ve balayım kabus oldu diğer birleşme deneyimlerim kabus oldu sonunda yendim.İlk yaptığım egzersiz aynada vajinamı incelemekti ıkınınca açıldığını görmekti.Diğer egzersiz parmaktı ben yapamadığım için eşimden istedim ve bir miktar alabildim baktım oraya gerçekten bir şey girebiliyor kendimi ikna ettim ve eşimle beraber daha sonra denedik dün gerçekleşti çok şükür sadece penis girerken ıkındım ve bi baktım içeriye girmiş bile o şekilde devam ettik.Ve biraz acısı oldu hafif lekede geldi ama alabiliyordum artık boşuna doktora para vermeyin cesur olun ve akışa bırakın kasmanıza gerek yok bende şuan bir tık kasıyorum ama zamanla geçecek alışacağım biliyorum 🙏🏻🙏🏻 Umarım herkes vajinusmusu yener biz daha güçlüyüz güzel bir evlilik için kendinize güvenin kızlar
Size de çok tebrikler 🎈🎉 maşallah erkenden çözmüşsünüz kendinize güvenip ertelememişsiniz 👍

Teşekkürler inanın korkacak birşey yok kızlar aparatlara bağlamayın kendinizi yendikten sonra inanın başarabileceğinize yapamasam ben yapamazdım 👍
Bende aparat kullanmadım eşimin parmağını ve sonrada penisi kullandım o stresle tabii sıvı az geldiği için kayganlaştırıcan yardım aldım baya etkili oldu .umarım herkes başarır 🙏🏻🙏🏻

Ertelemedim ama şuan canım hala yanıyor ilişki sırasında zamanla sanırım darlık açılacak öyle yazıyor nette 2-3ayı buluyormuş genişlemesi 🥲🥲
Aynen canım benim hala genişlemedi mesela 🤣 bir buçuk ay oldu yeneli ne genişlemez bir şeymiş mübarek 🤣

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu yazıyı benim gibi kendini yalnız, çaresiz, korkak ve hayal kırıklığına uğraşmış hissedenler için yazıyorum. İnsan hep ilk ilişkinin nasıl olacağını düşünür güzel hayaller kurar. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Ama o gece kendimi o kadar kastım ki hiç bir şekilde birlikte olamadık. Eşimi sürekli ittim. Ona açıkça güvenmediğimi bile söyledim. İçten içe bir anda hamle yapacak hissi oluyordu. Bunun onunla bir ilgisi yoktu tamamen benim psikolojim öyle düşündürüyordu. 6. Ayımız da yani bir kaç gün önce bu çaresizlikten kurtuldum. Öncelikle hiçbir doktor vs gitmedim. En büyük hata ertelemek arkadaşlar asla ertelemeyin. Benim eşim fazlasıyla anlayışlı oldu bana karşı. Ve bu bana biraz kötü etki etti. Kaçmaya başladım eşim hatırlatmasa ilişkiye girmek aklımdan bile geçmiyordu. Aslında sürekli düşünüyorsun ama denemek istemiyorsun. Sürekli başarısız sonuçlanınca daha da büyük hayal kırıklığına uğruyorsun. Neyse bunların önemi yok nasıl başardığımi söylemek istiyorum. Doktora gitmeden de kendiniz yapabilirsiniz. O bahsedilen parmak egzersizleri internette var önceleri onları uyguladım ve sonra eşimin parmağı ile uyguladım o da oldu. Yine de cinsel birleşmeye gelince olmuyordu. Fakat kaslarımı kontrol etmeyi öğrenmeye başlamıştım. Bence olay tamamen kontrol etmeyi öğrenmekte. Üste siz çıkın ve ıkınarak yavaş yavaş oturun tekrar kalkın tekrar oturun biliyorum kendinizi kastiginiz için çok yorulacaksınız ama pes etmeyin. Bunu yaparken eşinizin müdahale etmemesi gerekiyor. Çünkü eşim müdahale ettiğinde ben kendimi kapatıyordum. Olay tamamen ıkınmaktan ibaret. Doğum yaparken ıkınarak koca bebeği cikariyolar. Gerekirse bunu ertelemeden iki üç gün üst üste yapın zaten bir anda olacağını göreceksiniz. Ben bir gün yaptım bir yere kadar girdi. Öbür gün denediğimde hepsi girdi. Ve bunu söyleyenlere inanmıyordum ama cidden o kadar kolay bir şeymiş ki. Bunca zamanim boşa gitmiş ona yandım. Siz sakın ertelemeyin arkadaşlar. Bir an önce kalkın ve deneyin. Unutmayın hepimiz çok güçlüyüz sadece yeterince isteyin ve cesaret edin. Acıyı tarif edecek olursam idrar yolları enfeksiyonu olan varsa bir yanma oluyor ya idrarını yaparken tamamen böyle bir şey. Bende keskin bir ağrı vs olmadı sadece yanma hissi oldu. Bir de yağ felan kullanırsanız yanma daha çok artıyor. Kendi sulanmanız gerçekten yeterli o şeyler daha kötü yapıyor. Yanma olan yere geldikten sonra bir hamle ile ıkınarak oturun yavaşça çünkü ondan sonrası acımıyor. Genişlemesi zaman alıyor girdikten sonra içinde bekletin alışması lazım. Tamamen düzene girmesi için aylar gerekiyor ben hala ilk girerken kendim yapıyorum çünkü hemen girdi bitti olmuyor. Dediğim gibi adet sancısı ağda acısı bunlara katlanıyoruz küçücük bu acıya mi katlanamicaz. Kendinizi buna inandırın her şey korku ben acımadan açıyor diye bağırdığımı bile farkettim kafamızda kuruyoruz başka bir şey değil. İllaki hafif bir acı oluyor ama asla düşündüğümüz gibi değil. Hepinize bol şans diliyorum umarım başarırsınız.

Merhaba bende 3 aylık evliyim yardımcı olurmusunuz
Merhaba ne durumdasınız doktora gittiniz mi hiç burada çoğu kişi aparat egzersiz yöntemi ile kurtuluyor Popüler olan vajinismus konusu var jinekoloji bölümünde sabitlenmiş orası daha aktif isterseniz oradan yazarsanız yardımcı da oluruz

ben de daha yeni tedavi oldum yendim bende ilişkiden önce aparatları yapıyorum doktorum 2 ay böyle devam ediceksin dedi biz aparatsız da yapıyoruz bazen ama aparattan sonra ilişkiye girdiğimde daha rahat hissediyorum kendimi

X