Vajinaya temas eden zevk suyundan hamile kalır mıyım

Kız olursa hayriye erkek olursa abdürrezzak düsünüyoruz
şaka maka bu kadar takmayın kafanıza gebe kalmak bu kadar kolay değil eğer bu ilişkiler devam edecekse de 2 doz aşı yaptırın evli vs olmanıza gerek yok ben eşimle sevgiliyken 19 yaşında yaptırmıştım özel de 2 doz gardasil bu sadece ilişki kaynaklı da değil kadın doğum da bi muayene de bile hastalık bulaşabiliyor gebelik gibi korkularınız varsa da cilt altı implant en güvenilir yol ailem duyar diye de korkmayın bugün bir çok özel klinik kayıt dahi oluşturmadan yapıyor şakasız ciddili söylüyorum

Şaka bir yana bu şekilde hamile kalan var, okumuştum. Çook düşük olasılık tabii ki ama yine de var.

Yok artık

Kızlık zarının yapısını biliyor musun ? Genetik bakireysen kalırsın çünkü annemin kızlık zarı beni doğururken yırtılmış. Hamile kalmak için bazen tek bir sperm hücresi yeterliyken bazen de milyonlarca kez boşalma olsa döllenme oluşmuyor. Yani tamamen şansa kalmış bişey . Zevk suyunda da azımsanamayacak miktarda sperm bulunur bilgin olsun

zevk suyu ele temas edip ordan da vajinaya değince gebelik olur mu saçma biliyorum ama olaydan 1 gün sonra adet öncesi ağrılarım oldu 1 haftadır devam ediyor durum böyle olunca aklım bulandı evli değilim çok korkuyorum

Evli değilsen korkuyorsan korunmadan önlemini almadan bu işleri yapma ömür boyu pişmanlığı çekme canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…