vajinaya sperm gelmesi

erkek arkadaşım ile bir ilişki yaşadık adetimin bitiminden 1-2 gün sonra vajinama giriş olmadı ve bekaretim bozulmadı sadece biraz üstüne boşaldı vajinaya değmiş olma ihtimali var külot ile birlikte sonrasında endişe edip 18 saat sonra ella kullandım sizce hamile kalır mıyım? lütfen ciddi cevaplar verin stresten çok kötü oldum yardımcı olun
Kalırsın.

Allah aşkına ya külot üstüne boşalan adam için hormonlarını alt üst eden Ella hap icmissin , cinsellik hakkında hiç bir bilginiz yok neden erkeklerin size bunu yapmasına izin veriyorsunuz? Hamile kalma olasılığı %00001 tutturma ihtimalin varsa zaten doğur!!

Allah aşkına ya külot üstüne boşalan adam için hormonlarını alt üst eden Ella hap icmissin , cinsellik hakkında hiç bir bilginiz yok neden erkeklerin size bunu yapmasına izin veriyorsunuz? Hamile kalma olasılığı %00001 tutturma ihtimalin varsa zaten doğur!!

bir şey olmuş olsa bile Ella işe yarar mı
Ay git bi doğru düzgün korun bu ne böyle canı sıkılan şeker yutar gibi ella yutuyor. Onun da %85 koruma oranı var %15 lik kısım da olabilirsin 85 likte. Ayrıca burda bu kadar kadın sabahtan beri sana şakayla karışık iç çamaşırı üstünden hamile kalmayacağını anlatıyor hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Git kan ver.

Ay git bi doğru düzgün korun bu ne böyle canı sıkılan şeker yutar gibi ella yutuyor. Onun da %85 koruma oranı var %15 lik kısım da olabilirsin 85 likte. Ayrıca burda bu kadar kadın sabahtan beri sana şakayla karışık iç çamaşırı üstünden hamile kalmayacağını anlatıyor hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Git kan ver.

Bence sen bizle dalga geçiyorsun anam bu kadar olamaz🤣
ya dalga değil sadece gerginim

yani Ella kullanıp yine de işe yaramayan çok yorum okudum o yüzden de stres yaptım

X