vajinaya sperm gelmesi

adetten hemen sonra başlamıyor adetin ilk gününden 14-15 gün sonra başlıyor diye biliyorum
Kadından kadına değişiyor canım herkesin öyle değil bazen adetten hemen sonra yumurtalayanlar da oluyo. Senin çözüm burada değil diğer adet dönemini bekle 2 gün gecikirsen git kan ver ortaya çıkar. Adet olursan zaten gebelik yok demektir tamam madem bu kadar korkuyosun böyle şeyler yapmayın ya

Ay kim dedi Allah askina
Google var elinin altinda
Gir makale oku
Yani kiziyorum ananiz kalk bulasik yika dese kapilari carparsiniz elalemin ogluyla iki surtuneceniz diye girdiginiz hallere bak akil fikir diliyorum bolca
Google'dan okuduğum bilgilerle öğrendim zaten bunu o yüzden tedirginim

erkek arkadaşım ile bir ilişki yaşadık adetimin bitiminden 1-2 gün sonra vajinama giriş olmadı ve bekaretim bozulmadı sadece biraz üstüne boşaldı vajinaya değmiş olma ihtimali var külot ile birlikte sonrasında endişe edip 18 saat sonra ella kullandım sizce hamile kalır mıyım? lütfen ciddi cevaplar verin stresten çok kötü oldum yardımcı olun

Herşeyden önce kendini bakireyimm diye kandırma bakire değilsin

Hamilelik külot kumaşın cinsine göre değişiyor

Penye olan var keten olan ipek olan saten olan

Mor dantelli bir külot sa 3 ay sonra bebeğinizin cinsiyeti belli oluyor annesi

Ay kim dedi Allah askina
Google var elinin altinda
Gir makale oku
Yani kiziyorum ananiz kalk bulasik yika dese kapilari carparsiniz elalemin ogluyla iki surtuneceniz diye girdiginiz hallere bak akil fikir diliyorum bolca
Bide bakireyim diyorlar ya her halti yapıp

Derdi hamilemiyim ama bakeratim bozulmadı

Hangi kafalar nereyi okuyup öğrenmiyorlar yada bildiklerini sanıyorlar
Pes yani

Kadından kadına değişiyor canım herkesin öyle değil bazen adetten hemen sonra yumurtalayanlar da oluyo. Senin çözüm burada değil diğer adet dönemini bekle 2 gün gecikirsen git kan ver ortaya çıkar. Adet olursan zaten gebelik yok demektir tamam madem bu kadar korkuyosun böyle şeyler yapmayın ya

Arkadasim hangi doktor yazmis?
Eksiyi mi okudun
Pek mantikli biri oldugun soylenemez
vajina üstünden içine girmesi olası bir durum diyor doktorların kendi sitelerinde

Bide bakireyim diyorlar ya her halti yapıp

Derdi hamilemiyim ama bakeratim bozulmadı

Hangi kafalar nereyi okuyup öğrenmiyorlar yada bildiklerini sanıyorlar
Pes yani
Yani bir eve bacadan pencereden girilince o eve hic girilmemis mi olunuyor kapidan girilmedigi icin 🥴
Ne sacma kafalarla ayni ortamlarda yasiyoruz ne uzucu

X