Jinekoloji Vajınaya pamuk kaçtı

İnternete ve bilgiye erişimin çok kolay olduğu bu çağda bu kadar da cahilce sorular sorulmamalı. Altınızdan giren üstünüzden çıkmaz merak etmeyin

Siteye girdim ve gordugum ilk Konu. Pamuk tarlasi cikar bellki oranizdan. Baska isinizmi yok ya boyle konu aciyorsunuz

vajinasına kondom kaçan birinin hortumla çıkardığını duymuştum, hortumu çeşmeye takıp tazyikli açın, o bölgeye tutun, pamuk çıkmasa bile faydası olacağı kesin

Biraz bekleyin eğer duyma yetinizde azalma olursa kulağınıza gitmiştir,doğal yollarla gürültüsavar elde etmiş olursunuz.
Gözünüz kararır gibi olursa da malum... azıcık ılık çayı alıp serpin gözdeki şişliği alır.

Ben anlamadım pedi bulamayip pamuğu nereden buldunuz?
Cantanizda pamukla mı geziyorsunuz ped taşımayıp?
Ay cidden bu ayrıntı herkesin gözünden kaçmış. Her markette eczanede hatta her mahalle bakkalında ped var. Dağ başında kalmış olması gerekiyor bulamamak için ama orda da pamuğu nerden buldu?

Buldum pamuk tarlasında kalmış olabilir

Vajinadan mideye geliyorsa sizin bilginizle, oral yöntemle de hamile kalınabilir öyleyse
Ne yiyip içtiğinize dikkat edin

Pamuklar beyne gidip saç diplerine ulaşıp size geri dönüşüm yapicak

saç olarak daha gür kalın ve parlak saçlarınız olucak
alttan giren üstte parlayacak

Umumi tuvaletlerin bazılarında bile var ya ped. Bankomat var para atıp aliyorsun. Onu alamayıp bulamayip,pamuk tıkiştırmak ta ne bileyim. Peçete falan olsa anlayacağim da pamuk nedir. Oje silmek icin lazım oldu da kendi evimde nereye koyduğumu bulamadım geçen ben

Çekemiyoruz derkennnn?? cümbür cemaatmi:))))

Ayy sabah sabah Bi gülme geldi bana benim kaynanada tuvaletten çıkınca taret almaz silmez sordun zamanda peçete içeme kaçacak diye korkuyorum diyor Allahım nasıl beceriyorsunuz bunu ve ben bu konuya neden bunu anlattım galiba bugün kaynanama gideceğim için ne yaptığımı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…