Jinekoloji Vajınaya pamuk kaçtı

Kadın Doğum acile başvurun hemen çıkarırlar. Rahim duvarı denilen bir şey var midenize gelmez merak etmeyin. Arkadaşım da ipi kopan tamponu çıkarttırmıştı. Gülmeyim başıma gelmesin :olamaz:

Vacaynadan ağzınıza ulaşabilemez ama gobek deliğinden çıkabilir acilen doktora gidin:KK61:

Gülüyoruz ediyoruz lakin halen günümüzde var böyle cahil düşünceler maalesef.
Bedenini tanimayan bakmaya çekinen kadinlar bile var yazık çok yazık

Ped bulabileceğim bi ortam da değildim pamuk koydum vajınanın içine kaçtı yapıştı bildiğin .
Çıkarmaya çalışırken daha çok yukarı gitti yıkama jeli ile yıkadım ama yok olmuyo . Ikınırken elime geliyo hissediyorum ama çekemiyoruz yapışmış çünkü . Delircem … mideme falan gelir mi çünkü almaya çalışırken yukarı gitti baya .
Vajinadan mideye yol yok 🤣

Ped bulabileceğim bi ortam da değildim pamuk koydum vajınanın içine kaçtı yapıştı bildiğin .
Çıkarmaya çalışırken daha çok yukarı gitti yıkama jeli ile yıkadım ama yok olmuyo . Ikınırken elime geliyo hissediyorum ama çekemiyoruz yapışmış çünkü . Delircem … mideme falan gelir mi çünkü almaya çalışırken yukarı gitti baya .
Vallahi sabah beri buradaki konulari okuyorum şaşırıyorum sizin vajinalar bu kadar ortadami yaa

Sondaj kuyusu mu bu hep birlikte çekiyorsunuz. Bu arada Konu fakeim diye bağırıyor adeta

X