Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Ya valla alemsiniz koyun can derdinde kasap et derdinde beni güldürdünüz , ailem öğrense hiç iyi olmaz işte tek sıkıntı bu
Iyide sevişirken ailen niye aklına gelmedi
Sanki adam tecavüz etti istemedin istemeden oldu
Hadi bir sefer desen olmuş diyelim ama 5 kez ve defalarca boşalma var
Bunlar olurken ailen niye aklına gelmedi
Böyle bir yerlerin ateş alacağına
Korunsaydın da günde 10 kez yapsaydiniz
Bunlar olmazdı

Iyide sevişirken ailen niye aklına gelmedi
Sanki adam tecavüz etti istemedin istemeden oldu
Hadi bir sefer desen olmuş diyelim ama 5 kez ve defalarca boşalma var
Bunlar olurken ailen niye aklına gelmedi
Böyle bir yerlerin ateş alacağına
Korunsaydın da günde 10 kez yapsaydiniz
Bunlar olmazdı
Haklısınız salaklık yaptım ve işin içinden çıkamıyorum adet günümü sabırsızlıkla beklemeye çalışıyorum

Yumurtalama günleri hep aynı dönemde çalışmaz ki. O uygulamalara göre yumurtlama günüm geçtiği halde. Hatta adetime iki gün vardı. O ara hamile kaldim. Yani çok da işe yarar bir korunma yöntemi değil

Nikahim var ve böyle birsey yapamaz çünkü kendi imkanlarimlada gidebilirim oraya
Çok efor sarfedilmedi
Her bişileri bilirler,nedense konu seks oldumu bilgiler zayıf,sonrada saç baş yolarlar.

Yumurtalama günleri hep aynı dönemde çalışmaz ki. O uygulamalara göre yumurtlama günüm geçtiği halde. Hatta adetime iki gün vardı. O ara hamile kaldim
Of bende ona güveniyordum

Çok efor sarfedilmedi

Of bende ona güveniyordum
Uygulamadaki yumurtlama günlerinde ilişkiye girmemek korunma yöntemi değil. ilk gün 5 kere boşaldı diyelim ertesi gün siz demediniz mi kendini tutamiyosun tehlikeli prezervatif tak , gerçi olcak olan ilk gün 5 kere boşaldığında da olur da sonrasında bari korunsaydiniz en azından bilemedim çok değişik , bile bile bir hafta boyunca hergün aynı tehlikeye gel demişsiniz

Uygulamadaki yumurtlama günlerinde ilişkiye girmemek korunma yöntemi değil. ilk gün 5 kere boşaldı diyelim ertesi gün siz demediniz mi kendini tutamiyosun tehlikeli prezervatif tak , gerçi olcak olan ilk gün 5 kere boşaldığında da olur da sonrasında bari korunsaydiniz en azından bilemedim çok değişik , bile bile bir hafta boyunca hergün aynı tehlikeye gel demişsiniz
Evet yaptım bir hata biliyorum şimdi napacagimi Bilmiyorum birahane asla yapmam zaten. Eğer hamilelik gibi birsey yoksa birdaha bunu denemeyecegim çok kötü bir his

Yani o kadar korkuyorsanız yapmayın öyle şeyler ya da düzgün korunun. Öyle şey mi olur yap yap sonra gebelik ihtimali var mı 💆 kocaman insansınız bu kafayla evleneceksiniz bir de 🤦🏻‍♀️

Arkadaşlar nişanlım ile bir hafta beraberdik ve bu süreçte hergün 5 defa neredeyse vajinama boşaldı. Ama yumurtalama günüm geçti hamile kalma ihtimalim var mı ?

Kombo yapmışsınız resmen. Prezervatifin varlığından haberiniz vardır inşallah

X