Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Günde 5 kere mi boşaldı yoksa 1 hafta içinde 5 kez mi 😂
Günde 5 kardeşşşş :skandal:
İçine girmedi canım nasıl acisin
Sürtüşmede vardır kesin efor sarf ediliyor ondada
+18 deyince ilk sen aklima geliyorsun :KK70: :KK70: :KK70:
Yok beaaa :olamaz::KK70::KK70::KK70:yaşlandım artık yetişemiyorumm konulara
O zmn hamile nasıl olabilirsin peki
Sıçramıştır aplası su akar yolunu bulur :olamaz:
Sürtünme kat sayısı arttıkça 😂😂😂
Demi yani alev alevv :KK45:
Valla ben normal olduğunu sanıyordum bu kadar boşalma olmasinin şuan da sizlerden öğrendim fazla olduğunu
Bunun nesi normal

Zaten bu konuyla ilgili doktor sitelerinde bir sürü şeyler yazmışlar şimdi baktım. Doktorlar bile ihtimalin var olduğunu söylüyor ki korunmasız her ilişkide minnacık da olsa ihtimal olur. Keşke önlem alsaydınız da böyle kasmasaydın şimdi kendini.

Yemin ediyorum buraya yazdığıma pişman ettiniz şimdi daha tedirgin oldum
Ben ilk cocuguma adetim 15 gün geçmişti hamile olduğumu öğrendim hastaneye gittiğimde sadece kese vardı bebek bile olusmamisti yani hesaba göre adetime 2 3 gün kala hamile kalmışım ki adetim gayet duzenliydi yani yumurtlama ne zaman olacağı hiç belli olmaz hamile olabilirsin ne zaman oldu bu olay ilişkinin üzerinden kaç gün gecti

Ben ilk cocuguma adetim 15 gün geçmişti hamile olduğumu öğrendim hastaneye gittiğimde sadece kese vardı bebek bile olusmamisti yani hesaba göre adetime 2 3 gün kala hamile kalmışım ki adetim gayet duzenliydi yani yumurtlama ne zaman olacağı hiç belli olmaz hamile olabilirsin ne zaman oldu bu olay ilişkinin üzerinden kaç gün gecti
Ay gerçekten mi 21 den itibaren 1 hafta boyunca

O zaman bence yurt dışında doğur, sonra düğünü burada yapar geri dönersiniz.
Yurt dışından Kucakta bebekle gelirlerse düğüne
Konu sahibi erkek tarafının misafiri der
Damat gelin tarafının misafi der
Zaten 3 saat idare ederler oldu bitti

Bide bebek erkekse sünnet yaparlar anne babanın düğününde sünnet olan yavru olur

Bir taşla iki kuş ohhh masraf yok 👍👍👍👍😇😇😇😇🧿🧿🧿🧿🧿

Yumurtlama günü gününde olmaya bilir. Erken ve ya geç de olabilir. Bu yüzden ovülasyon günü kovalama bir korunma yöntemi değildir. Ayrıca yumurta hemen yok olmuyor oradan.
O zaman yarın bir test yaparım eğer negatif olursa adetim geçikmesine bağlı bir test daha yaparım çünkü şuan yerimde duramıyorum adet günümü bekleyemiyorum

Yurt dışından Kucakta bebekle gelirlerse düğüne
Konu sahibi erkek tarafının misafiri der
Damat gelin tarafının misafi der
Zaten 3 saat idare ederler oldu bitti

Bide bebek erkekse sünnet yaparlar anne babanın düğününde sünnet olan yavru olur

Bir taşla iki kuş ohhh masraf yok 👍👍👍👍😇😇😇😇🧿🧿🧿🧿🧿
Ya valla alemsiniz koyun can derdinde kasap et derdinde beni güldürdünüz , ailem öğrense hiç iyi olmaz işte tek sıkıntı bu

X