Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Test çubuğu için kimlik isterler mi , bir de daha adet olmadım adetten önce yapsam sonuç verir mi
Hayır 18 yaşından küçük deilseniz eczane kimlik istemez. "erken gebelik testi" diyerek isteyecesiniz. Bu testler ilişkiden 1 hafta sonra sonuç veriyor. Adet gününüzün geçmesi gerekmiyor

Tam içine boşalma olmadı bu yüzden sorun olmaz diye düşündüm, sonra aklıma takıldı İnternet'e baktım yumurtalamadan sonra hamile kalma ihtimali düşük denildi. Bu yüzden biraz rahatladım

Trol değil maalesef gerçek vajinanin içine bosalmadi dışına boşaldi, haklısınız yapmam gereken bilseydi ama oldu . Hamile kalma ihtimalim var mı korkuyorum
Bişey diyemem adetini takip edeceksin hamile kalmak öyle kolay bişey değil ama bilmiyorum olabilir de olmayadabilir

Hayır 18 yaşından küçük deilseniz eczane kimlik istemez. "erken gebelik testi" diyerek isteyecesiniz. Bu testler ilişkiden 1 hafta sonra sonuç veriyor. Adet gününüzün geçmesi gerekmiyor
Kız öyle olmaz. Hastanede bana kanda en erken 8.- 9.gün çıkar dediler. Kanda çıkmayan idrarda nasıl çıksın.

Hayır kendim için diyorum sizin bir suçunuz yok beni aydinlatiyorsunuz, ama buraya yazmadan önce bu kadar tedirgin değildim manasında söyledim

X