Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Yemin ederim ki doğru ben bu sayfayı kullanmayı pek bilmiyorum ister inanın ister inanmayın sırf bunu yazmak için geldim diğer türlü nereye derdimi anlatabilirdim.

Yemin ederim ki doğru ben bu sayfayı kullanmayı pek bilmiyorum ister inanın ister inanmayın sırf bunu yazmak için geldim diğer türlü nereye derdimi anlatabilirdim
BEN BÖYLE BAŞLIKLARI PEK GERÇEKCİ BULMUYORUM SIRF YORUM ALABİLMEK YADA BURDA Bİ STATÜ ATLAMAK İCİN YAPILAN BİR KONU BAŞLIĞI OLARAK GELİYOR. YADA DEFALARCA BOŞALIP ADETİM GECİKTİ HAMİLEMİYİM DİYE SORAN Bİ GRZ*KALI OLABİLİR ANCAK
Yemin ederim ki doğru ben bu sayfayı kullanmayı pek bilmiyorum ister inanın ister inanmayın sırf bunu yazmak için geldim diğer türlü nereye derdimi anlatabilirdim.

Alıntı

Arkadaşlar nişanlım ile bir hafta beraberdik ve bu süreçte hergün 5 defa neredeyse vajinama boşaldı. Ama yumurtalama günüm geçti hamile kalma ihtimalim var mı ?

Araba da 5 evde 15 :olamaz::KK8:

Sanki soruldu günde kaç kez yaptınız
Övgü falan mi istedin acaba :KK28:

Artık düğününüz 3 ik olucak

Hadi maşallah :emir_bebek::nazar:

Geçse ne olur. Eğer öyle hamile kalınmıyor olsaydı korunma yollarına onuda dahil ederlerdi. Biz eşimle ikinci bebekte gelsin dedik geri çekilmeyle hiç çekilmemeyle kafamıza göre takıldık hangisinde tuttu bilemem ama geliyor. Geri çekilmedede öyle emanetleri vajina önüne bırakmıyorsunuz yani daha uzak bölgelere siz kapıya teslimat yapmışsın

Arkadaşlar nişanlım ile bir hafta beraberdik ve bu süreçte hergün 5 defa neredeyse vajinama boşaldı. Ama yumurtalama günüm geçti hamile kalma ihtimalim var mı ?
Pardonda bu adam benzinlikteki pompamıda her gün 5 kere diyorsunuz,adam ciddi zorlanır bunda ..

Yemin ediyorum buraya yazdığıma pişman ettiniz şimdi daha tedirgin oldum
Tedirgin olucak ne var günde 5 kez yapan sizsiniz baştan tedirgin olsaydınız yapmasaydınız
5 kez yapıp bide defalarca boşaldı deyip bide hamilemiyim acaba diyen siz nesine tedirgin oluyorsunuz

Son düzenleme:
İlişkinizin üzerinden 1 hafta geçtiyse erken gebelik testiyle durumu öğrenebilirsiniz. Vajinaya boşalmış olması yumurtlama döneminde olmasanız da risk taşır. Adet söktürücü bitkileri araştırıp bu bitkilerden çay yapabilirsiniz. Ama bence önce testi yapın.

Kalabilir miyim sorusu bunu istediğiniz anlamına gelir, cümleniz yanlış.
Test çubuğu için kimlik isterler mi , bir de daha adet olmadım adetten önce yapsam sonuç verir mi

Yemin ediyorum buraya yazdığıma pişman ettiniz şimdi daha tedirgin oldum
tabiki risk var arkadaslar da bunu yazmıs, siz hamile kalmazsın diye teselli aramak icin mi geldiniz buraya.
geri çekilme yerine prezervatif kullansaydınız keşke, kafanız rahat olurdu. size ders olmustur sanırım, umarım istenmeyen bir gebelik sonucuyla karsılaşmazsınız

Test çubuğu için kimlik isterler mi , bir de daha adet olmadım adetten önce yapsam sonuç verir mi
hayır tabiki kimlik filan istenmez ama şuan test dogru sonuc vermez, kesin sonuc icin adet gecikmesini beklemeniz lazım ya da en azından adete 2-3 gün kala yapmanız lazım

X