Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Dışına boşaldi ama yine de aklımda soru işareti kaldı acaba hamile kalabilirmiyim
Dışına da boşalsa spermler atlamıştır vajinaniza. O an iptal iptal iptal diye bağırsaydınız bir şey olmazdı ama iş isten geçmiş. Gebelik çoktan işleme konulmuştur.

%90 kalırsın kalmaman zaten süpriz olur 😀 kalmazsanda günde 5 kereye doktora görün sıkıntın olabilir

Yumurtalama gününü geçmişti ama lütfen korkutmayin
Geçtiğini nereden anladınız peki , ben doktoruma sormuştum onun için tam bir tarih ve süre vermek mümkün olmaz her beden farklıdır ortalamalara göre bir şey söylenebilir ama ben bunuda tercih etmiyorum demişti , reglinin son günlerinde hamile kalan kişiler de var yok değil yani , siz nereden anladınız yumurtlama gününüzün geçtiğini?

Geçtiğini nereden anladınız peki , ben doktoruma sormuştum onun için tam bir tarih ve süre vermek mümkün olmaz her beden farklıdır ortalamalara göre bir şey söylenebilir ama ben bunuda tercih etmiyorum demişti , reglinin son günlerinde hamile kalan kişiler de var yok değil yani , siz nereden anladınız yumurtlama gününüzün

Yumurtalama gününü geçmişti ama lütfen korkutmayin
Geçse ne olur. Eğer öyle hamile kalınmıyor olsaydı korunma yollarına onuda dahil ederlerdi. Biz eşimle ikinci bebekte gelsin dedik geri çekilmeyle hiç çekilmemeyle kafamıza göre takıldık hangisinde tuttu bilemem ama geliyor. Geri çekilmedede öyle emanetleri vajina önüne bırakmıyorsunuz yani daha uzak bölgelere siz kapıya teslimat yapmışsınız😃

Trol değil maalesef gerçek vajinanin içine bosalmadi dışına boşaldi, haklısınız yapmam gereken bilseydi ama oldu . Hamile kalma ihtimalim var mı korkuyorum
İlişkinizin üzerinden 1 hafta geçtiyse erken gebelik testiyle durumu öğrenebilirsiniz. Vajinaya boşalmış olması yumurtlama döneminde olmasanız da risk taşır. Adet söktürücü bitkileri araştırıp bu bitkilerden çay yapabilirsiniz. Ama bence önce testi yapın.
Dışına boşaldi ama yine de aklımda soru işareti kaldı acaba hamile kalabilirmiyim
Kalabilir miyim sorusu bunu istediğiniz anlamına gelir, cümleniz yanlış.

X