Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Anaa bu nişanlı ablasının evinde sadece aksamları içe girmeden sürttürüp 5 kere öylemi boşalmış erken boşalmasımı var yani bende uzun uzun sevişe sevişe boşaldı saniyorum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Musluğu tam kapamayıncada damla damla akar ya adamda o hesap :KK70:

Ben bide şunu anlamadım. Bu sefer üşengeçlik yapıp 24 sayfayı okumadan atladım. Nişanlımla diye konuya başladın sonrada nikahlı eşim dedin. Nikahlı eşinse bu panik niye. Kocanla yattın diye mi ailenden korkuyosun. Madem nikahı yaptınız düğünü niye dha sonra. Madem düğün sonra nikahı da nişan merasimi gibi önceden yaptınız.
Babam böyle pasta yapmayı nerden biliyo 🤓🤓

Ben bide şunu anlamadım. Bu sefer üşengeçlik yapıp 24 sayfayı okumadan atladım. Nişanlımla diye konuya başladın sonrada nikahlı eşim dedin. Nikahlı eşinse bu panik niye. Kocanla yattın diye mi ailenden korkuyosun. Madem nikahı yaptınız düğünü niye dha sonra. Madem düğün sonra nikahı da nişan merasimi gibi önceden yaptınız.
Babam böyle pasta yapmayı nerden biliyo 🤓🤓
Bosver biraz daha yazarsam beynin yanar sizi dusunerekten detaya girmiyorum artık

Cözemedi buraya geldi Allah akıl fikir versin işine gelmeyince nasıl tepkiler veriyor 🤣
Öyle valla ne aklını istiyorsa
Nikahın varmış git otur doğur büyüt ne diyelim aldır, doğurma, hamilesin,değilsin, eşinde sorun var, herkes yazdı o hala karnım burnumda düğün yapamam diyor 🤣

X