Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

İnan bana korkacak hiçbir şey yok. Canını acıtacak hiçbir şey yok. Doktor senin vajinaya penis gibi yuvarlak bişey sokuyor. Çıkarıyor. Zaten pürüzsüz yuvarlak. İlişkiye girer gibi oluyor biraz :)

Merhaba bu kültür aldırma işlemi nasıl oluyor acaba, bende yıllardır var bu mantar artık kafayı yemek üzereyim. İlaçlar bitince sil baştan başlıyoruz. İç çamaşırını ütülüyorum, kuru tutmaya, pamuklu iç çamaşırı giymeye gayret gösteriyorum. Kronik oldu ve artık bir tıp fakültesine gitmek istiyorum detaylı bişey yapsınlar bıktım çok bıktım

Basit bir işlem ucu pamuklu çubukla o bölgeden sıvı alıyorlar. Bi an önce gidin yaptırın kültür ve smear testinizi. Mantara neden olan başka bi bakteri vs olabilir kültürde çıkar. Kökünden kurumadığı sürece napsanız nafile. Umarım kurtulursunuz ama ihmal etmeyin

Merhaba, ben de uzun zamandır uğraştığım, hatta makatıma bulaşan maşıntısı gece uyandıran mantar için bulduğum çözümü yazayım. Sabak akşam sirkeli su püskürttüm fısıslı şişeye koyup, çörekotu, çayağacı da iyi geliyor diye okudum, çörekotu yağını içtim, özellikle hindistancevizi yağı antifungal yani mantar önleyici olduğu için hindistan cevizi yağı südüm çok iyi geldi. hem de çok güzel kokuyor. Sürekli kullanılabilir tekrarlamaması için.

Bu illetten bir türlü kurtulamayan biriside benim kaç doktora gittiysem hep fitil ilaç krem verdi o anki mikropu öldürüp yanisi tekrarlanıyor biktim flora düzenleyici verdi su anda faydasını giremediğim gibi iyice hassaslasti kaşıntıdan uyuyamaz oldum şeker tetikliyor dedi şekerden uzak durdum bir sürü şey denedim ama banamisin demiyor bir çaresini bulamamıştım doktorum bana ocalibtus yagi verdi onu damlat iç camasirina dedi damlayınca kaşıntı iyice azdı yara yaptı ölmeyi bile düşünür hale geldim ne yaptıysam kurtulamadım doğal fitiller mi kullanmadım probiyotik ilaçlar mi hiç biri fayda etmedi oturma banyosu yapayım dedim ocalibtus yağını bir iki kasik buharlı suya koyup üzerine iki kasikta elma sirkesi beyaz sirkede olur onu döküp o buhara oturdum rahatlama hissettim ocalibtus yagi yoksa çay ağacı yağı da olabilir benim elimde ocalibtus yağı vardı su anda iyiyim bu uygulamayı geçene kadar devam edeceğim birde sabah ve akşamları ılık suya bir veya iki yemek kaşığı beyaz veya elma sirkesi katip için zararı yok faydası var her bünye tabi farklıdır bana yarayan başkasına yaramayabilir ama bu buharın çok faydasını duyunca denemek istedim Allah herşeyi insanların faydalanması için yaratti o kadar ilaç bünyeye zarardan başka birşey değil birde bunu deneyin sizinde deneyip fayda gördüğünüz bitkisel tedavi varsa yazabilirsiniz

Lazer yöntemi nedir lütfen buraya veya özelden mesj atbilir miisnizz çünkü ben 7 senedir çekiyorum ve delirdim artık

Bende mantar olduğunu düşünüyorum hastaneye gideceğim, kaşıntı var, böyle pul pul dökülme oluyor sanki, birde kaşıdiktan sonra kanayabiliyor sizde de oluyor mu?

Merhaba kızlar yeni uyeyim ve ben artık gerçekten bıktım sabah uyandım acıma vajina çevresinde kızarıklık ve şu gibi bir akıntı ne kadar dikkat et sende yok ayda bir tekrarlıyor ve bu acıya dayanamıyorum neopenotran fitil ve funit kullanıcam umarım ise yarar

Konunun üzerinden çok geçmiş ama bende alıp kullanıcam bir daha tekrarladimi sorununuz tesekkurler

Bende bıktım artık ne olur yardim edin ayda bir kez oluyor kesin bıktım senede bir kez olsa raziyim o kadar bezdim acı ve kizariklik var kaşıntı yok akıntı 2 gündür şu gibi krem rengi oluyor

Merhabalar bende bu konudan çok dertliyim benimde sürekli her ay kaşıntım oluyordu travazol kullanıyordum yumuşatıyordu kaşıntımı ama artık dayanılmaz oldu ne yapsam fayda etmedi bende artık doktora gittim mantar olmuşsun dedi funit tablet ve fitil verdi bakalım çözüm bulabilecek miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…