Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Merhaba hala bu sikintiyi cekiyor musunuz bilmiyorum ama size kesin cozum olarak soyleyebilecegim bir sey var. Ben de kadinlar kulubunde bir yazidan gorup denedim ve 5 aydir ugrastigim sey 3 gunde gecti. eczaneden toz borik asit ve katarin satin alip katarinin icini bosalttim ve icine borik asit koydum gece yatarken vajinal fitil gibi 2 tane yerlestirdim. Sabaha kadar akiyor zaten siyah siyah ancak ilk gunden gecti benim sikayetlerim internetten de birkac yazida gordugum uzere sikayet gecse bile 10-14 gun devam etmek gerektigi yaziyordu. Devam ediyorum bugun 4. gunum ancak simdiden hicbir sey kalmadi. Yalnizca fitiller akarken fazla sivi ile atiliyor. Hicbir problem olmadi eczaci bir arkadasima da danistim.
Su an mantariniz ne durumda gecti mi

Bende bıktım artık ne olur yardim edin ayda bir kez oluyor kesin bıktım senede bir kez olsa raziyim o kadar bezdim acı ve kizariklik var kaşıntı yok akıntı 2 gündür şu gibi krem rengi oluyor

Mrb, sorunuzun üzerinden epey geçmiş ama bende de kaşıntı ve meyve suyu gibi akıntı geliyor kıvamı su gibi yani. Siz ne yaptınız nasıl oldu geçtimi acaba

Mrb, sorunuzun üzerinden epey geçmiş ama bende de kaşıntı ve meyve suyu gibi akıntı geliyor kıvamı su gibi yani. Siz ne yaptınız nasıl oldu geçtimi acaba
Selamlar, hsg den sonra günlerce müthiş kaşıntı yaşadım.Çokca tahriş olmuştu. Travazol yetersiz kaldı etki etmedi ta ki cleo vajinal krem kullanana kadar. İçinde antibiyotik varmış iki kullanımda etkili oldu. Çok şükür atlattım..

Selamlar, hsg den sonra günlerce müthiş kaşıntı yaşadım.Çokca tahriş olmuştu. Travazol yetersiz kaldı etki etmedi ta ki cleo vajinal krem kullanana kadar. İçinde antibiyotik varmış iki kullanımda etkili oldu. Çok şükür atlattım..

Cok geçmiş olsun, Rabbim şifa bekleyen tüm kullarına şifa versin inşallah kadın olmak gercekten zor.

Kızlar akıntınız ne renk benim sarımsı bazen yeşilimsi bazen beyaz :KK43: sanırım bir kaç enfeksiyon birden var :KK43: kaşıntı yok Ama Vajinamda yanma ve rahatsızlık hissi var artık ölmek istiyorum o derece :KK43: gynomax kullandım flucan kullandım biteral kullandım sürekli tekrar ediyor dr lar ilaç yazıp yolluyorlar :KK43: son çare multiplex pcr testini yaptircam
Testi yaptirdinizmi

Ben de aylardır çekiyorum bu sorunu. Kaşınma yok ama ara, ara şiddetli yanma var. Kaç kere doktora gittim, bir çok ilaç kullandım ama yalnızca yanma şiddeti azaldı, tamamen geçmedi. İzmir de bir üniversite hastanesine gitmek istiyorum arkadaşlar; gerçekten bu durumdan çok sıkıldım. Sözkonusu şehirde iyi bir doktor önerisi olan var mı?
Benim hala geçmedi kurtuldunuz mu acaba ve nasıl

Hindistan cevizi yag surdum. Civam percemi kaybatip icine karbonat atip oturma banosu yaptm 3 gunde kurtuldum. Hele hindistan cevizi yag en buyuk ilac agri kasinti animda aliyor muhtesem.

ya kac aydır gecmıo evlı olmadıgım ıcın gttım doktrlar muayene bıle etmıo kuru tut diolar bide travacort ve travazol dıe 2 kremı verıp duruolar. bıraktıgım an tekrar baslıyor bıktım artık
Kortizonlu ilaç olan travacortu kullanmayın. Minimum kullanın ya da. Travazol kortizonsuz olandı sanırım. Islak tutmayın. Akıntınız var mı kontrol edin. Smegma birikiyor mu bakın. Var ise fazla örselemeden makyaj pamuğu ile labia arasında olan kısmı alın. Her gün çamaşır değiştirin. Fazla yıkamayın. Gunde birkez duş yeterlidir. İhtiyacınızı giderdikten sonra hafif ıslak kağıtla temizliginizi noktalayın. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir. Not: Kroniklestirmediyseniz.

Sürekli tekrar eden mantarın şeker hastalığı belirtisi olduğunu okumuştum,ama testlerde hiç bir şey çıkmadı.
Siz neler yapıyorsunuz mantar tekrarlandığınızda,paylaşalım.
Bende yıllardır mantar akıntı ile uğraşıyorum. Kaç doktora gittim smear alındı bir sürü test alındı hepsi temiz ama sikayetlerim bi türlü gitmedi bende araştırdım ve kurtuldum kendim. Çözüm şekeri unu tamamen hayatınızdan çıkartın ve probiyotik takviyesi alın hemen vajinanın florası için ben probien marka kullandim günde 2 kez içtim aç karnına, 2 günlük fitil kullandim tamamen kurtuldum.

Mantar için bir legene ya da kovaya kaynar su içine bolca sirke döküyorum üzerine çömeliyorum.dayanabildigim kadar dayanaıyorum onun buharıyla sanki birşeyler akıp gidiyor hissi olacak.durabildiginiz kadar durun.Benim mantarım hep böyle geçti.İki kere oldum ilkinde bir kere yaptım geçti ikincisinde iki kere üst üste yaptım geçti sonra hiç bir daha olmadım

Benim hala geçmedi kurtuldunuz mu acaba ve nasıl
Günaydın, evet benim tamamen geçti çok şükür. En son gittiğim özel bir hastanenin doktoru, tedavi amaçlı doğum kontrol hapı verdi. Rahimi temizliyormuş. Bir kaç ay kullandım ve zamanla geçti. Çok geçmiş olsun, acil şifalar.

Günaydın, evet benim tamamen geçti çok şükür. En son gittiğim özel bir hastanenin doktoru, tedavi amaçlı doğum kontrol hapı verdi. Rahimi temizliyormuş. Bir kaç ay kullandım ve zamanla geçti. Çok geçmiş olsun, acil şifalar.
Şükür çok sevindim ,bilginiz için de çok çok teşekkür ederim 🙏🌺

Vallahi bıktımbu durumdan hem idrar yaparken yanma hem de vajinada yanma var. Felaket rahatsız edici. Allah rızası için aynı durumu yaşayıp kurtulan varsa bir fikir versin. Gidiyorum doktora ilaç veriyor kullanıyorum geçiyor sonra tekrar. Hayattan bezdirdi:KK43:

X