Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Mantar adet gecikmesi yapiyormu arkafaslar bunu yasayan varmi 10 gun gecti adet olamadim sık sık mantar oluyorum nedeni bumu acaba kasik agrisi var birde surekli

Bende bu sayfaları günlerce dolaştım durdum ta ki bir ay öncesine kadar. Şimdi çok şükür geçti ve bu konuda çaresiz kalanlara faydası olsun diye yazıyorum.. Öncelikle lütfen önce bir doktora görünün. Tüm rahatsızlıklarınızı bir bir anlatın.. Krem ya da antibiyotik olarak ne verirse düzenli olarak aynı saatlerde olmasına dahi dikkat ederek kullanın. Bunun yanı sıra günde en az 2 lt su tüketimi yapmalısınız. Ben 1 bardak su bile içemiyordum ama şimdi düzenli olarak en az 2 lt içiyorum.. İnanın bana faydasını görünce isteseniz de bırakamıyorsunuz. İlaçlarınız biter bitmez pancar kürüne başlamanızı tavsiye ediyorum. Tamamen rahatlatıcı ve koruyucu bir faktör çünkü.. Her akşam salata gibi bir adet kırmızı pancarı rendeleyip üzerine tuz, sıvı yağ, 1 limon ve en önemlisi üzüm sirkesi koyarak tüketin. İdrar renginiz kırmızıya dönecektir. Tedirgin olmayın. Tüm idrar yolları enfeksiyonlarınıza iyi gelecek bir çözüm bu.. Bir de mide problemi olmayanlar için aç karnına her sabah 1 yemek kaşığı elma sirkesini 1 bardak suya katıp içmelerini öneriyorum. Vücut için inanılmaz faydaları olan elma sirkesinin idrar yollarınızı da rahatlattığını göreceksiniz. Ben 1 haftadır akşamları pancar sabahları elma sirkesi şeklinde devam ediyorum.. Regl döneminden önce olan hafif akıntılar bile bitti. Ne mantar, ne kaşıntı ne de sistit.. Hepsinden kurtuldum çok şükür. Krem olarak da nibulen öneriyorum. Travocort yada travogen bir süre sonra sürünce tahriş etmeye başladı. Nibulen ve beraberinde kullandığım antibiyotik ile ardından sürdürdüğüm bu doğal kürleri bu konuda problemi olan herkese öneriyorum.. Kendinizi sevin, vücudunuza iyi bakın ve günde en az 15 dk egzersiz yapmayı da ihmal etmeyin..

bilgilendirdiğin için çok t.ederim hemen denicem bunları :)

arkadaşlar, kadın olduğumdan beri bu illeti yaşıyorum, bilhassa stresli üzüntülü gripli hasta zamanlarda azıyor bu hastalık. bir arkadaştan ozon yağının bu illete iyi geldiğini duydum, kullanan varmıdır ? tavsiye edermisiniz ? gidip alıcam sürücem içicem artık ne warsa yani

ozon yağını ilk defa duydum. ben aynı sefa(portakal nergizi) kurutulmuş bitkisiyle oturma banyosunu duydum ve denedim ama bir sonuç alamadım, ben de mecburen tekrar ilaç aldım. maalesef kendimi cok çaresiz hissediyorum.

valla artık jinekologa gidip açmaya bıktım ne mikroplu bitli kızım ya her gün hijyen kurallarına uyuyorum, temiz tutuyorum. jelle temizliyorum. çamaşırları hijyende yıkıorum 90 derecede, kuru tutuyorum hep, nedir bunun sırrı çözemedim. yıllardır çekiorum

aynen, camasırlarımı utuluyorum bende ilaveten ama faydası olmadı. en son gittiğim doktor çaresi yok bunu senin vücudun yapıyor çaresi yok dedi. arada ilaç kullan dedi. ilaçlarımı içinde iyileşiyorum ama sonra yine başlıyor. ne zamana kadar ilaç içicem ki? mantar ilaçlarının vücuda zararı yok mu?

Soğan suyunu deneyin derim bende de balık gibi bi koku olduğunu hissediyorum internetten araştıırdığıma göre enfeksiyonmuş Soğan suyu bi mucize demişti i.saraçoğlu denemekte fayda var

Bende senin dedigin gibi yapiyordum ve tamam bitti kurtuldum derken yine bastan basliyordu..
Doktora gittim bir kac ilac verdi ilk basta ise yaradi ama kurtulamadim bir turlu.
Sonra doktorum bana dedi jel sabun o tur seyler kullanma orana sadece su ile yika.
Simdi kurtuldum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar 5 senedir çekiyorum aynı şekilde . bende kaşıntı yok..sadece pis bir koku kahverengi yeşilimsi peynir kesiği kıvamı gibi akıntım oluyor. ne fitiller ne antibiyotikler kulladım.soğan kürünüde denedim...çamaşırlarımın arasınıda ütülüyorum. enfeksiyon geçiyor ilişkiye girer girmez tekrar başlıyor.çaresi yokmudur bunun elma sirkesi işe yarıyor mu gerçekten :26: smear aldırmaktan bıktımmmmm

Çay hazırlamak: Yarım tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 8-10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 bardak çay yeterlidir.

GEREKLİ MALZEMELER :

* 1 Kahve fincanı klorsuz su,
* 4-5 kaşık civanperçemi veya aynısafa bitkisi

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine, civanperçemi veya aynısafa bitkisini atıp, 4-5 dak kadar, kısık ateşte kaynatın. Lapa haline gelen ve ılık halde olan bitkiyi Mantar olan bölgenin üzerine, gece yatarken koyun ve sabaha kadar turun. Bu uygulamayı birkaç gün yapın. Yalnız, kullandığınız bitkinin bu yılın mahsulü olmasına dikkat edin.

Aynısafa bitkisinin faydaları : İltihap giderici, antibakteriyel, sıkıştırıcı,büzüştürücü, yara iyileştirici, Mantar hastalığını iyileştirici, safra salgılarını artırıcı, kramp çözücü, lenf sistemini temizleyici, adet kanamalarını artırıcı.

Kullanım Biçimleri :Çay hazırlamak: Yarım tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 8-10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 bardak çay yeterlidir. Dıştan kullanım için hazırlanan çay için iki misli bitki kullanılmalıdır.

Çay hazırlamak: Yarım tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 8-10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 bardak çay yeterlidir.

GEREKLİ MALZEMELER :

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine, civanperçemi veya aynısafa bitkisini atıp, 4-5 dak kadar, kısık ateşte kaynatın. Lapa haline gelen ve ılık halde olan bitkiyi Mantar olan bölgenin üzerine, gece yatarken koyun ve sabaha kadar turun. Bu uygulamayı birkaç gün yapın. Yalnız, kullandığınız bitkinin bu yılın mahsulü olmasına dikkat edin.

Aynısafa bitkisinin faydaları : İltihap giderici, antibakteriyel, sıkıştırıcı,büzüştürücü, yara iyileştirici, Mantar hastalığını iyileştirici, safra salgılarını artırıcı, kramp çözücü, lenf sistemini temizleyici, adet kanamalarını artırıcı.

Kullanım Biçimleri :Çay hazırlamak: Yarım tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış bitki, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 8-10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 bardak çay yeterlidir. Dıştan kullanım için hazırlanan çay için iki misli bitki kullanılmalıdır.

GEREKLİ MALZEMELER :

Kızlar merhaba ben üç aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum çok ciddi anlamda kaşıntım var iç kısmı çok kaşınıyor kaşındıkça bi süre sonra hassaslaşıyor ayrıca sol dudakmı dilmi ismini tam bilmiyorum büyüdü gibi yada şiş sarkıyor ve çok kaşındığı zamanlarda iç çamaşırıma değdiğinde acıyor sanırım bendedr var bu mantar doktora gitmek istemiyorum bana önerrceğiniz bir merhem falan varmı idrar yaparkende yanıyor:/ acil cevaap

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçmiş olsun arkadaşım..idrar yaparken yanma falan da olduysa iice ilerlemiş..bence vakit kaybetmeden doktora gitmelisin..burda ilaç ismi vermek ne kadar doğru ama doktorun verdiği klasik mantar merhemi var...Tra...rt..işini görür ama köklü çözüm olmaz..

Yani bu çok kaşıdığım zamanlarda oluyor kenarları yanıyor ayrıca şişti ilacın ismini tak verebilirmisin::/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…