vajinal estetik ameliyatım

Canım bende oldum daraltma lobioplasti.bir ay oldu ilk iliski nasil oldu onu merak ediyorum.çok korkuyorum ne yalan söyleyim vajinaplasti olacammm

Herkese slm.benim ameliyatim bir ay oluyor yarim.henuz tam iyilesmis degilim.vajina girisinde dikislerim duruyor ve dudaklarin sekli tam oturmadi.ama paniklemiyorum.alti aya kadar duzeliyormus.ama agri sizi kalmadi.

Slm canim.bizim yasak devam ediyor.iki hafta sonra doktora gidicem.olabilir olmayabilir diye soylicek benimde korkularim var maalesef
Bir buçuk ay ilişki yasak demişti kontrole gittim dün çok zorlama dikişleri patlatın gelme dediiki ayı da bulabilir dedi çok tirsiyorummm

Slm canim.ben kadin dogumcuda oldum ameliyTimi toplamda 1000 lira odedim.vajina daraltmayi dogumlardan sonra yapilmasi tavsiye ediliyor.cunku tekrardaraltma islemi gerekir.ama dudaklarda herhangi bir sorun olmaz
Çok teşekkür ederim canım.Yakın bi zamanda düşünüyorum.memnun kaldın mı peki

Ben de oldum dün çok az sızıntı şeklinde kanamam vasr çok az ama hafif sizliyor oturuncada batma oluyor ama şuan hissettiğim bi hafiflik rahatlama fazlaliklarin gerçekten gitmesi gerekiyor muş gibi hissediyorum inşallah oturabilirim 1 kaç gün sonra kartal beni neler bekliyor şimdi?ne zaman toparlartim oturtup kalkmak yurumerm düzelir acaba?

Bir ay oturmak yasak üzerine tam oturmiyacaksin.zaten istesende olmuyor.bir ay araba kullanamiyorsun. Bana öyle demişti doktr

arkadaşlar bende geçen hafta vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatı ve kızlık zarı dikimi yaptırdım. iyileşme dönemindeyim, ameliyatım çok iyi geçti ben evlilik için yaptırdım, dr. turgay karakaya yaptı. vajina daraltma yaptıranlardan ilişkiye girenlerin izlenimlerini merak ediyorum. Bende ilişkiye girince size yazarım :)

Slm canim
[QUOTE="alevvesu, post: 46265311, member: 754pazakadaşlar bende geçen hafta vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatı ve kızlık zarı dikimi yaptırdım. iyileşme dönemindeyim, ameliyatım çok iyi geçti ben evlilik için yaptırdım, dr. turgay karakaya yaptı. vajina daraltma yaptıranlardan ilişkiye girenlerin izlenimlerini merak ediyorum. Bende ilişkiye girince size yazarım :)[/QUOTE]

Slm canim benim 40 gun oldu henuz denemedik.tabi biraz korku var haliyle.umarim hersey sorunsuz olur

Ben de oldum dün çok az sızıntı şeklinde kanamam vasr çok az ama hafif sizliyor oturuncada batma oluyor ama şuan hissettiğim bi hafiflik rahatlama fazlaliklarin gerçekten gitmesi gerekiyor muş gibi hissediyorum inşallah oturabilirim 1 kaç gün sonra kartal beni neler bekliyor şimdi?ne zaman toparlartim oturtup kalkmak yurumerm düzelir acaba?

Merhabalar.ben ameliyatın 20. günü daha rahat oturmaya baslamistim.ilk 20 gun sıkıntı oluyor sonrasinda hizla iyilesiyorsun.suanda 40.gundeyim tamamen iyilestim diyebilirim.yanma vebatmalarin olmasi cok normal herkesin bunyesine gore degisiyor.umarim sende cabuk atlatirsin

Merhabalar.ben ameliyatın 20. günü daha rahat oturmaya baslamistim.ilk 20 gun sıkıntı oluyor sonrasinda hizla iyilesiyorsun.suanda 40.gundeyim tamamen iyilestim diyebilirim.yanma vebatmalarin olmasi cok normal herkesin bunyesine gore degisiyor.umarim sende cabuk atlatirsin
Acaba ameliyatin sonuclarini yazarmisiniz vajina daraltmadan memnunmusunuz ve cok uygun fiyata ameliuat olmussunnuz bazi dr lar 3000 5000 den agzini aciyor

Şu an icin bir problem yok gayet iyi sadece ilişkinin ilk dk karı biraz ağrı oluyor hala ama şiddetli değil eğer düşünüyorsanız bu ameliyati olmayı bence zaman kaybetmeyin araştırın daha uygun fiyatlarla yapan bir doktr mutlaka bulursunuz.

Şu an icin bir problem yok gayet iyi sadece ilişkinin ilk dk karı biraz ağrı oluyor hala ama şiddetli değil eğer düşünüyorsanız bu ameliyati olmayı bence zaman kaybetmeyin araştırın daha uygun fiyatlarla yapan bir doktr mutlaka bulursunuz.
Canim bazilari ameliyattan sonra kuruluk oluyormus ve anesteziylemi yoksa uyusturmayla mi yapiliyor acaba kusura bakna cok soru sordum ama bnm evlendigim zamanda vajinamda genisti 2 dogumda yapinca iyice genisledi aneliyati dusunuyirum

Canim bazilari ameliyattan sonra kuruluk oluyormus ve anesteziylemi yoksa uyusturmayla mi yapiliyor acaba kusura bakna cok soru sordum ama bnm evlendigim zamanda vajinamda genisti 2 dogumda yapinca iyice genisledi aneliyati dusunuyirum
Kuruluk felan ameliyattan sonra oluyor ama daha sonra normale donuyor canim bu süreçte kayganlaştırıcı kremler zeytinyagi felan kullanmak iyi geliyor .Belden aşağı uyusturma yarı anestezi ile oldu canim

X