Vajina temizliği !

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
Kızlar merhaba.Ben cinsel bölgeme ağda yapıyorum.Çoğu kişi kararma ve ilerde sarkma olacağından söz ediyor.Jiletle alsan sert sert sakal gibi çıkıyor.Tüy dökücü falanda aynı yola çıkıyor.Siz ne şekil temizleniyorsunuz?

canım en güzeli aqda bence ben yıllardan beri yapıyorum ve aşırı memnunum hiç bir sarkma kararma tahriş yada benzeri birsey yok hem tüyleri yumuşatıyor hem uzun süre çıkmıyor hemde zamanla tüyler azalıyor

bencede ya ağdadan şaşmamak lazım azaltıyor uzun süre temizlik hissi veriyor ama bir ihtimal başka daha az zararlı yönetem var mı ki dedim :) bende senin gibi düşünüyorum canım

lazer yaptırabılırsın buyuk konfor:)

bencede ya ağdadan şaşmamak lazım azaltıyor uzun süre temizlik hissi veriyor ama bir ihtimal başka daha az zararlı yönetem var mı ki dedim :) bende senin gibi düşünüyorum canım

ben arastırdım bulamadım daha öyle bı yöntem :) dediğim gibi en güzeli ağda

Ben aylardir bitis garantili lazer yaptiriyorum ilk once biraz dokulme oluyor bir ay sonra dokulen tuyler tekrar cikmaya baslior ne bicim is anlamadm bir de pesin verdim parayi :/ ama artik gitmeyi dusunmuyorm bosuna can acisi bosuna zaman kaybi agdadan sasmayin derim valla

Bu herkesin sorunu, ancak deriyi canlandıran ve bakterileri yok ederek hijyen sağlayan ,tüylerin daha zayıf ve geç çıkmasını sağlayan bor madeninden yapılan tüy dökücü ürünler kullanmanızı tavsiye ederim.tüy ler daha zayıf çıkacak ve 8-9 seanstan sonra daha da çıkmayacak
bundan başka da kurtuluş yolu yok aynı dert herkeste var ama bor madeni içerikli tüy dökücü ile konu çözülüyor sorun yok :)

hiç duymamıştım bak bunu bi peşine düşeyim :)

kızlar bende çok sıkıntılıyım bu konuda. 19 yaşındayım ağda falan süremedim korkudan. her yerimi sir ağdayla temizliyorum ama oraya jiletten başka bir şey yapamaz oldum. küçükken tüy dökücü falan kullandım iyice artırdı. şimdi jilet de sakal gibi yaptı iğrenç. nasıl azaltabilirim? biraz azalsa ağdaya başlicam ama çok acıyor. yardımcı olur musunuz

canım bende eskiden yok sarkar yok acır diyerek jilet yapıyodum ama resmen kendime kıymışım
nolur uzak durun jiletten,bugünün yarını da var
çok şükür ben 5-6 yıldır jileti bıraktım
bi arkadaş ameliyat eldiveni yöntemini tavsiye etmişti
uzun sürüyo ama en azından kökten alıp kökü zayıflatma şansın var.
şimdilerde en üst kısmı sir ağda ile almaya başladım da alt taraflar (dudak kısmı) yine eldivenle yoluyorum
bi de dolunay döneminde ağda yapın etkisini gören çok darısı başımıza,
ben de dolunaya inanıyorum
uyguluyorum da daha yeniyim bakalım faydası oluyo gibi )

Ağda gibisi yok bence..
Tüylerimde azalma oldu ağda sayesinde..
Sarkma kararma da yok bende..
1 yıldır ağda ile alıyorum.

kesinlikle lazer..bırakın artık bu yumurtalıklara zarar veriyor saçmalıklarını araştırın biraz doktorlar öyle birşey olmadığını söyleyip duruyo ama anlamak istemeyenler çok....

Kızlar bikini bölgesinde nasıl ağda kullanıyorsunuz. Ben yapıyorum ama hiç bir işe yaramıyor. Canımın acıdığıyla kalıyorum. Bir kaç tane tüy yapışıyor kumaşa. Gerisi olduğu gibi yapış yapış kalıyor. Tüylerin çok kuvvetli ondan mı acaba (

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Veet agda banti aliyorum canim ben bekletiyorum bi kac saniye bi elimle gerdirip obur elimle hizlica cekiyorum bi iki yapistirmadan snra uyusuyor hissetmiyosun acisini zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Caninin fazla yanmamasi icin yarim saat onceden agri kesici ic pudra kullan veya nemlendirici bi krem sur 1 saat onceden yumusuyor kokler can acisi azaliuor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

15 yaşımdan bu yana ömrümde jilet vurmadan 32 yaşına geldim ne sarkma ne kararma oldu.. doğru yaparsanız ağdayı faydalı zaten azalma ağdaya değil yaşa bağlı oluyor ben 25i devirdikten sonra azalmalar arttı önceden çok yğundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…