VAJİNA DARALTMA VE PERİNOPLASTİ AMELİYATIM

Rica ederim ne demek evet o açıklık tamamıyla kapaniyo zaten içeriden daraltirip dikilerek dışarı doğru geliniyo ya doktorum bana pansumana gerek yok tek dikiş var dedi varya ben bu durumdan okadar muzdarip olduğum için hemen ilk isim bakmak oldu dış dudaklar kapalı birbirine degiyo hicc açıklık yok sifirr yani inanılmaz mutlu oldum ama içerisini hiç hissetmiyorum ne alemde ilerleyen zamanlarda belli olcak insaallah

Yaa ne güzeelll darısı bnaaa olsun
Sızın ne kadar surdu peki Bn az once ameliyat videosunu izledim ve cok korktum izlemez olaydım yaa

Ya hıc ameliyat geçirmedim o yuzden cok korkuyorum
Korkmayın, benimde üç parmak açıktı, içim görünüyordu. Hiç bir şekilde eşime yaklaşmıyordum çok kötü hissediyordum, çok utanıyordum. Ameliyattan bir kaç gün sonra aynayla baktım kapanmış hiç bişey görünmüyor, öyle mutlu hissettim kendimi anlatamam. Birde şu oldu ben operasyondan 15 gün sonra muayeneye gittim. Doktor parmağı ile muayne ediyor ya. İç kısımda o parmağı tamamen hissettim o kadar dardı içi. Vajinal kaslar parmağı kavradı anlatabildim mi?

Aynı hatta daha fazla o hislerden bnde de var su ann his yok zaten bosa gibi sonrası malum problemler
Ne guzel ya sıızn adınıza sevındım umarım benimde guzel gecer guzel olur paylasırım ınslalah gelısmeleri

Aynı hatta daha fazla o hislerden bnde de var su ann his yok zaten bosa gibi sonrası malum problemler
Ne guzel ya sıızn adınıza sevındım umarım benimde guzel gecer guzel olur paylasırım ınslalah gelısmeleri
Eşim bana hiç problem çıkarmadı sağolsun. Ama ben kötüydüm. Destek oldu gittim yaptırdım. İnşallah sizinde güzel geçer..

Ne guzel ya sıızn adınıza sevındım umarım benimde guzel gecer guzel olur paylasırım ınslalah gelısmeler
Eşim bana hiç problem çıkarmadı sağolsun. Ama ben kötüydüm. Destek oldu gittim yaptırdım. İnşallah sizinde güzel geçer..

Canim cokk geçmiş olsun ben daha kontrolle gitmedim doktor parmakmi sokuyo nasıl muaye yani o çatala cikipmi baktı benn sokkkayy dikişler felan yani o açıdan ayyy şimdi acayip heyecan yaptimm

Canim cokk geçmiş olsun ben daha kontrolle gitmedim doktor parmakmi sokuyo nasıl muaye yani o çatala cikipmi baktı benn sokkkayy dikişler felan yani o açıdan ayyy şimdi acayip heyecan yaptimm
Evet kuşum çatal masada parmağıyla muayne etti. 10 saniye sürdü korkma. Dikişleri kontrol etti. Ay sonu tekrar gideceğim bakalım ne olacak. Benim hala düşmeyen dikişler var içerden ip görünüyor. Muayeneye kadar düşerse cinsel perhiz bitecek..

Ay sonu gideceğim tam 6 hafta dolmuş olacak.. kızlar inşallah hepimizin istediği gibi olur da şu kadar çektiğimize değer
Bana doktor 2ay yasak demişti şuan 18 gün bitiyo çok var bana kontorulumde ay sonundan sonra regl günüm geldi olmadım siz zamanında oldunuzmu yoksa geciktimi sizinkide

Bana doktor 2ay yasak demişti şuan 18 gün bitiyo çok var bana kontorulumde ay sonundan sonra regl günüm geldi olmadım siz zamanında oldunuzmu yoksa geciktimi sizinkide
Ben reglden hemen sonra operasyon yaptırdım. 20 gün sonra tekrar regl oldum. Erken oldu bir hafta. Şimdi diğer reglim yakın. O da olsun. Bittikten sonra kontrole gideceğim..

Merhabalar bende 2 ay once dogumunyaptim 2. Sarkmalari var mesane ve rahim ve alt cok feci durumda vajinoplastide bubsarkmalarda toplaniyormu sizde sarkma durumu varmiydi acaba doktorunu ne dedi acaba

Merhabalar bende 2 ay once dogumunyaptim 2. Sarkmalari var mesane ve rahim ve alt cok feci durumda vajinoplastide bubsarkmalarda toplaniyormu sizde sarkma durumu varmiydi acaba doktorunu ne dedi acaba

Bebeğinizi Allah bağışlasın.. 2 ay önce doğum yaptıysanız eğer emziriyorsanız hemen vajinoplasti düşünmeyin. Çünkü emzirdirdikçe rahim kendini toplayacaktır. Henüz çok yeni doğumunuz. Bir kaç ay bekleyin eğer sizi rahatsız ediyorsa o zaman operasyon yaptırın. Bende sarkma yoktu. Ama genişlik beni çok rahatsız ediyordu.. vajinoplasti olacağınız zaman doktor muayenesinde herşeyi söyler size zaten.. Yani her hastanın durumu farklı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…