Vajina daraltan varmiiiii??????

Hayat ne tuhaf bir taraf genişliğinden şikayetçi bazılarıda (bende) darlığından. Ben genişliğinden çok şikayetçi olmazdım çünkü ağrı olmaz.

Bu işlemi bende merak ediyorum. Bir oğlum var normal doğum. Ve yaptırmak istiyorum ama nasıl bir işlem ve neler yaşanıyor sonrasında merak içerisindeyim

cesaretim yok deme çünkü korkulucak hiç bir şeyyok cnm insan tedirgin oluyor konu hakkında bana kımse yadımcı olmadı işlem öncesi kafam çok karışıktı bu olayı yaşamış bir kişiyim veseni çok iyi anlıya biliyorum cnm başka kafana takılan sorun yaptığın konu varsa memnuniyetle yardımcı olmağa çalışırım cnm
arkadaşım nasılsın gevşeme oldu mu şimdi onu merak ettim benim doğum sezeyan dikiş olmayacak yani benim gevşeklik doğuştan ve sadece lazer olsam işe yarar mı teşekkür ederim bu kadar zaman sonra cevap yazarsan şimdiden:)

Selamlar arkadaslar

ben vajina daraltmasini cok merak ediyorum,ve birazcikda düsünmekdeyim 2 dogum da normal oldu gerci esim bisey demiyor ama ben rahatsiz oluyorum.nasil bisey amilyat olan varmi? sonuc nasil?fiyat nekadar?riskleri ne?kimi tavsiye edersiniz?cok merak ediyorum arkadaslar nolur anlatsanaza biraz..

simdiden tsk ederim
Arkadaslar Ankarada lazerle vajina daraltan var mi? Doktor onerebilir misiniz?

Vaginanın sadece cinsel ilişkide zevk amaçlı düzeltilmesi sağlık sorunlarına yol açabilir. Mesela Dr ayarı tutturmaz fazla darlastırabilir tıpkı yukarda örneği olduğu gibi. Ancak eski doğumdan kalan bir yırttık var ise bu düzeltilip hafif bir darlastırma yapabilir doktor bu tarz durumlarda veya doğumun akabinde dikiş sıkı ve düzgün atılırsa sorun olmaz. Illa yaptırmayı düşünüyorsanız bu korkulardan bahsedin hekime ve ehli bir hekim bulun derim.

özel hastaneydi paramla böyle yaptılar önce imza alıyorlar sonra ameliyat kime şikayet edeyimki etmedim diliyorum inşallah sağlığıma kavuşurum allah kimseyi hasta edip kapılara baktırmasın çok zor
ya canım neden şikayet etmedin? senin bedenin üzerinde senin rızan dışında bir işlem yapmaya hakkı yok. bu resmen ve yasal olarak senin vücut bütünlüğüne yapılmış bir saldırı ve insan hakları ihlali. mahkemeye versen meslek hayatı biter o doktorun ve o özel hastane sana kamyonla tazminat öder. sana imzalattıkları hiçbir belgenin hukuki bir hükmü yok yaşadığın durumda.

Arkadaslar Ankarada Sevtap hanima gittim bugun,muayeneden sonra vajinanin agiz kisminda bir daraltma yapacagini icerisi icin de lazerle daraltma yapacagini soyledi. Bunlari kendi kliniginde yapiyor, hastaneye gerek yok dedi.Iki gun icinde toparlanacagimi soyledi,iki operasyon icin toplam 4000tl. 1500 lazerli daraltma,2500 tl vajina agzi cerrahisi icin toplam 4000tl.Biraz pahali degil mi?Kafam cok karisti,Vajina agzinin aslinda daralmasi gerekiyor gecen sene sigil sebebiyle onemli bir ameliyat gecirdim ve sekli berbat su an.Yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum

Kızlar bu tongkat madura harika bir şeymiş. Akşam ilişkiye girmeden 10-15 dakika önce 40 saniye filan içimde tuttum ve aman Allahım anında etkisini gösterdi, daracacık oldu, kızlık yıllarıma döndüm sanki. Eşime bu ürünü kullandığımı söylememiştim, farkı çok fazla hissettiğini anladım çünkü baya mutluydu o anda :). Genişleme sorunu olanlara kesinlikle ve kesinlikle denemelerini söylüyorum, 70 TL büyük bir para değil, ürünüm hemen elimde oldu ve güzelce hediye paketi içerisine sarılmış bir şekilde gizli halde elime ulaştı. Başkaları da görecek mi aldığım şeyi de düşünmeyin sakın. Sağlıcakla kalın.
Arkadaslar bu tongkat madura artik gittigidiyorda satilmiyor,baska guvendiginiz hangi siteler var yazabilirseniz sevinirim.

ben daralttım üç ay olacak daha yeni ilişkiye giriyoruz zor bir dönem sıkıcı
Öncelikle geçmiş olsun..ben de labioplasti ve vajinoplasti olacağım ama 3 ay diyince gözüm korktu.1 ay değilmi yasaklı süre.neden bu kadar uzun sürdü?

benim bir arkadaşım yaptırmıştı yaklaşık 7 -8 sene önce . Durmadan söylediği eşinin bu durumdan çok memnun olmasıymış...

ben de vajina daraltma yaptırdım, 1 sene oldu ama sanırım bana uygulanan teknik farklılığından, biz 3 hafta sonra ilişkiye grmiştik

Kime yaptırdınız acaba??? bir de nasıl yani ne farkı vardı size yapılanın?

X