Vajina daraltan varmiiiii??????

bilgili33 asla o ismi geçen doktora gitmeyeceğim ve çevremde ki herkese gitmemesini söyleyeceğim. Yönetim nasıl izin veriyor robot mesajına anlam veremiyorum..

reklamların :KK62: çıkarmışlar artık sayfa sayfa reklam konu hakkında doğru dürüst konuşan yok

bende kürtaj sonrası yırtık oluşmuştu aynı doktora gittim tüplügasyon ve ameliyat oldum uyandığımda vajina estetik yapmıştı çok dikişin var dedi ne olduğumu bilemedim aylarca oturamadım hala rahat oturamıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum çok dar sağlığım gitti insanlara habersiz böyle bişey yapılması çok acı başka doktora gittim açma yaparız dedi idrar kaçırma olabilir dedi bida gitmedim böyle rahat yaşayamıyorum şimdi sizlere soruyorum benim gibi hastalar ameliyatla düzelirmi sağlığına kavuşan varmı bana yazın altımdan derin parça çıkarılmış gereksiz işlem yapmış doktor çok gergin açılsa parça kumaş kalmadı ne yapayım iyi diyilim bana yazın vajinanız genişse geniş yaşayın böyle cinsel ilişki çok acı çekiyorum ağlıyorum

arkadaşlar bu arada vajinoplasti olmayı düşünen varsa şiddetle tavsiye ederim (tabii ki uzman ellerde benim dr. prof.tu mesela )sonuçları görmeye başladık yavaş yavaş :)) şöyle deyim: sonuç süper her iki taraf için de...ayrıntıya giremem ama 18 yaşa dönüş diyebiliriz kısaca...
Doktorunuz kimdi ismi ve hangi ilde olduğunu belirtebilirmisiniz acaba birde fiyat lutfen

X